Zavřít

CBR500R

Bez omezení

Model CBR500R pohání náš osvědčený a spolehlivý řadový 500kubíkový dvouválec. Doplněn je však agresivně tvarovanou kapotáží a vyladěnými parametry, které mu poskytují příval závodního výkonu. A to není vše – můžete na něm jezdit jen s řidičským oprávněním skupiny A2.

Posunout

Nabitý sportovním výkonem

CBR500R

Upravená aerodynamika, závodně vyladěné výkony – model CBR500R posouvá třídu svého motoru na novou úroveň.

CBR500R na prázdném pozadí

Řidičské oprávnění

A2

Co to znamená

K dostání v

3

různých barvách

Zobrazit vše

Potřebujete nápovědu?

Závodní rodokmen

Motocykl CBR500R převzal výrazný styl a naladění výkonových parametrů od modelu Fireblade.

Výsledkem je ostrý profil, kterým model CBR500R podtrhuje agresivní vzhled na silnici, a lepší aerodynamický styling. Není to ovšem jen o vzhledu. Vodou chlazený řadový dvouválec o obsahu 500 ccm byl vyladěn tak, aby zajišťoval obrovský výkon, převodovka má sportovnější odstupňování a zavěšení bylo vyladěno na ostřejší a hbitější odezvu na silnici.

CB5R00R při průjezdu zatáčkou

Staňte se na cestě pánem

Držitelé řidičského oprávnění skupiny A2 pocítí při přechodu na model CBR500R záchvěv vzrušení.

Pohled zepředu na model CBR500R.

Motocykl CBR500R na silnici drží krok s ostatními motocykly větších kubatur a představuje proto také atraktivní a cenově dostupnou alternativu pro zkušenější jezdce, kteří chtějí i nadále jezdit na velkých motocyklech. Jízda se vyznačuje sportovním charakterem a moderními prvky, které zajišťují okamžité propojení jezdce se silnicí.

Jděte do toho naplno

Elegantní sportovní kapotáž modelu CBR500R přitáhne nejen obdivné pohledy kolemjdoucích, ale její dynamický tvar vám rovněž umožní snadno prokličkovat hustým městským provozem. Agresivní design se projevuje i na novém bočním krytu a na palivové nádrži s větším objemem, díky které dojedete ještě dále než dříve.

Pohled šikmo ze strany na model CBR500R
CBR500R při průjezdu zatáčkou

Pruhy za zásluhy

Vyberte si z nabídky tří působivých nových barev pro model CBR500R.

Millennium Red, Ross White, Mat Gunpowder Black Metallic – každá z barevných kombinací motocyklu CBR500R se dodává s barevně sladěnými blatníky a polepy kol. Jsou dostupné také volitelné pruhy, které dotváří styl pouličního závodníka. Vše je dostupné v kombinaci s robustní novou skříní motoru bronzové barvy. Model CBR500R nikdy nevypadal lépe.

Pohled ze strany na model CBR500R v barvě Ice Yellow na prázdném pozadí
Skříň bronzové barvy modelu CBR500R

Výkon na odiv

Plynulé linie kapotáže modelu CBR500R odhalují skříň motoru bronzové barvy.

Jezdec v oranžové závodní kombinéze

Závodit, soutěžit, vyhrávat – v dílnách týmu MotoGP se pracuje a neúnavně vyvíjí a testují nové závodní technologie.

Od modelu Fireblade až po CBR300 – těžce nabité zkušenosti se závodní technikou využíváme u všech našich silničních motocyklů. Ať už každé ráno dojíždíte do práce či podnikáte dobrodružné víkendové výpravy, můžete těžit z revolučních technických řešení, která pochází od vítězů Poháru konstruktérů závodů seriálu MotoGP spolupracujících s jezdci ověnčenými vavříny.

Model CBR500R při projíždění zatáčky na závodní dráze