Zavřít

CBR650F

Vnímejte ten příval

Ostře řezané linie

Posunout

CBR650F

Chuť se bavit

Elegantní motocykl vybavený čtyřválcem a pyšnící se úhlednou štíhlou kapotáží je kompaktní, lehký a vždy připravený vyrazit na projížďku.

Supersportovní styl

Motocykl střední váhové kategorie vybavený čtyřválcem a dychtící vyrazit do akce.

Jediný pohled odhalí jeho povahu – od světlometu po koncové světlo vyzařuje rychlost a agilitu. CBR650F neskrývá svou vášeň pro výkon a posouvá radost z jízdy na úroveň, o které jste dosud ani nesnili. Vysokootáčkový čtyřválec vám poskytne každodenní pohodlí a výkon kdykoli budete potřebovat, ale také vám snadno a kdykoli splní touhu svobodně vyrazit na otevřenou silnici.

Detailní záběr na přístroje modelu Honda CBR650F
Zadní tříčtvrtinový pohled na zadní světla modelu Honda CBR650F
Záběr ze strany na jezdce na motocyklu Honda CBR650F, v tunelu
Detailní záběr loga Honda CBR650F

Super Sport nebo Street

Vyberte si jednu nebo druhou variantu – v obou případech dostanete motor 650 ccm s mimořádně vysokým výkonem.

Boční záběr motocyklu Honda CBR650F CBR650F Supersportovní motocykl střední váhové kategorie se štíhlou aerodynamickou kapotáží a speciálně navrženými vzduchovými kanály. S řadovým čtyřválcem DOHC 649 ccm a novou 6stupňovou převodovkou s krátkým odstupňováním. Nabízí LED světla, dvoukanálový systém ABS a 41mm teleskopickou vidlici SDBV. (Pohotovostní hmotnost 213 kg)
Boční záběr motocyklu Honda CB650F CB650F Stylový street střední váhové kategorie (pohotovostní hmotnost 208 kg) nabízí řadový čtyřválec DOHC 649 ccm, novou 6stupňovou převodovkou s krátkým odstupňováním, LED světla, dvoukanálový systém ABS a 41mm teleskopickou vidlici SDBV.

Prohlédněte si model CB650F

Dokonalá ovladatelnost

Přesně vyladěné odpružení znamená ostřejší ovladatelnost.

Pohled zepředu na motocykl Honda CBR650F

Přední vidlice

Model CBR650F je vybaven 41mm přední vidlicí s dvojitými průtokovými ventily, která zajišťuje vynikající ovladatelnost. Konstrukce s plovoucím ventilovým kroužkem progresivně zvyšuje tlumení podle jízdních podmínek – přitvrzení tlumení při stlačení není nijak omezeno. Tato jednoduchá inovativní technologie, která má světovou premiéru, nabízí špičkový výkon na úrovni patronových jednotek odpružení a navíc má nižší hmotnost.

Zadní odpružení

Pod sedlem se nachází jednoplášťová pružicí jednotka monoshock se 7stupňovým nastavením předpětí. Jednotka je přímo připojena k mírně prohnuté kyvné vidlici vyrobené tlakovým litím – pro stabilitu a pevnost.

Detailní záběr uzávěru vidlice Honda CBR650F

Nápadné uzávěry vidlice mají povrchovou úpravu Alumite.

Připravený na akci

Vychutnejte si výkon v zatáčkách.

Přední tříčtvrtinový pohled na jezdce na motocyklu Honda CBR650F

Motocykl Honda CBR650F je radost řídit, zejména když jste na míle daleko od města.

Motor CBR650F poskytuje výkon 67 kW při 11 000 ot/min a plní požadavky normy EURO4. Nástup tahu nad 5 000 ot/min si tak doopravdy užijete. K vysokému výkonu přispívá také nový sací a zcela přepracovaný výfukový systém 4-1. Společně s dvojitou konstrukcí tlumiče výfuku, která omezuje zpětný tlak, dodává nádherně chraplavý zvuk, kdykoli otočíte plynem. Protáhněte se zatáčkou a rychlým přeřazováním krátké šestistupňové převodovky si užijte opravdu sportovní akceleraci, v této třídě příliš nevídanou.

Ostrý, přesný a sebevědomý

Model CBR650F je postaven na ocelovém prostorovém rámu se dvěma hlavními nosníky eliptického průřezu 64 x 30 mm. Poskytuje vynikající vyváženou tuhost, vyladěnou pro skvělé jízdní vlastnosti na silnicích ve skutečném světě. Závlek 25,5° se stopou 101 mm a rozvorem 1 450 mm zaručují dobrou kombinaci stability v přímém směru a lehké agility v zatáčkách.

Boční záběr motocyklu Honda CBR650F
Detailní záběr výfuku modelu Honda CBR650F

Při zrychlování si vychutnáte závodní zvuk sinusově tvarovaného výfukového systému typu 4-1.