Butik a Originální příslušenství

Butik Honda

Butik neboli „boutique“ je souhrnné označení pro módní kolekce oblečení, dárků a jiných doplňků, které dotváří jedinečný image značky.

Honda vždy takové kolekce měla a i nyní představuje jedinečnou nabídku oblečení, hodinek, ASIMO doplňků, modelů aut, nebo oblečení ve stylu Honda. Kolekce oblečení jsou navrhovány nejen v osobitém stylu, ale také jsou provedeny ve vysoké kvalitě, obvyklé pro značku Honda. Dokonalé materiály, zpracování a tradiční design pro náročné zákazníky.

Věříme, že si z této nové a široké nabídky určitě vyberete. Pro objednání prosím kontaktujte Vašeho dealera.

Pro zájemce jsou připraveny následující kolekce:

 • Honda Collection – klasické doplňky jako klíčenky, přívěšky, tašky, batohy a čepice vč. sortimentu Asimo a malých modelů vozů Honda
 • Dreamwear - trička, košile, kravaty, bundy, čepice i pro děti s logem “H“ nebo Honda Wing
 • Hodinky Honda – klasické modely pánských a dámských hodinek, sportovních nebo dětských s japonskými strojky Citizen, Seiko, apod.
 • PRO Honda přípravky - široká nabídka moderní značkové / moto kosmetiky a přípravků pro servis a údržbu
 • Doplňky k zahájení prodeje nového modelu automobilu 
 • Butik pro příznivce motocyklů

Máte-li zájem o objednání a nákup ze sortimentu butiku, obraťte se prosím na Vašeho dealera Honda.

Obsah katalogů příslušenství pro jednotlivé modely vozů a motocyklů, nebo i obsah butiku se může měnit dle aktuální nabídky. Přesné informace o možnostech použití, dostupnosti a cenách Vám poskytne autorizovaný dealer Honda.

Originální náhradní díly Honda

Originální náhradní díly Honda jsou díly, které jsou zcela totožné s těmi, které výrobce používá při montáži Vašeho vozu ve výrobním závodě. Jsou navrhovány a vyráběny podle náročných standardů společnosti Honda s maximálními nároky na kvalitu, spolehlivost, bezpečnost, dlouhou životnost a šetrnost k životnímu prostředí. Při jejich montáži se můžete spolehnout na to, že jsou dokonale v souladu se všemi komponenty vozidla.

Proč používat originální náhradní díly Honda

Na současném trhu se vyskytuje mnoho neoriginálních náhradních dílů podbízejících se svojí nízkou cenou. Ta je však většinou vykoupena nižší přesností výroby, použitím levnějších materiálů, menší životností, či všeobecně nízkou kvalitou. Použití neznačkových dílů, jako například brzdových destiček, ohrožuje nejen bezpečnost posádky vozidla, ale je i rizikem pro ostatní účastníky provozu.

 • Neriskujte proto zdraví své ani ostatních.
 • Originální náhradní díly jsou naprosto totožné s díly použitými při výrobě vozidla Honda.
 • Jsou vyvíjeny, testovány a vyráběny v souladu s individuálními specifikacemi vozidla a procházejí těmi nejnáročnějšími výrobními testy.
 • Technologie jejich výroby a kontrola zaručují naprosto stálé parametry bez kvalitativních výkyvů.
 • Použití originálních náhradních dílů přispívá k zachování časové hodnoty Vašeho vozidla.
 • Systém dodávek náhradních dílů zaručuje jejich rychlou dostupnost bez omezení stáří vozidla.

Systém dodávek náhradních dílů Honda

Logistika a dodávky náhradních dílů patří k nejrychlejším a nejkvalitnějším mezi automobilovými výrobci. Díly jsou Vám k dispozici prostřednictvím sítě autorizovaných dealerů Honda. (http://www.honda.cz/cars/dealer-search.html) Pokud není díl skladem u dealera, je objednán a doručen nočním rozvozem z regionálního skladu Hondy, umístěného ve Vídni. Takto dodávané díly jsou k dispozici do 24 hodin a jedná se průměrně o 75% všech objednaných dílů. Zbytek je dodán z centrálního evropského skladu Honda Europe Gent v Belgii do 48 hodin. Honda je připravena dodat požadované díly na vozidla bez rozdílu jejich stáří a dodává náhradní díly dokonce i na americké specifikace vozidel.