NX500

Nové zážitky.

Honda NX500 při jízdě po pobřežní silnici


Kam to bude? Záleží jen na vás. Nový kompaktní a všestranný model NX500 nabízí dokonalou obratnost ve městě i v terénu. Díky agresivní kapotáži ve stylu rallye a velkému štítu, který chrání před větrem, je také pohodlný. Vysoce kvalitní technologie zahrnují 5" TFT displej s možností připojení k chytrému telefonu pomocí aplikace Honda RoadSync. A jeho dvouválcový motor spadající do kategorie řidičského oprávnění A2 poskytuje flexibilní a velmi příjemný výkon s řízením trakce HSTC. Dobrodružství začíná.

Zavřít


Honda NX500, boční statický pohled na pobřeží

Na krátké jízdy. Na dlouhé jízdy.

Jděte tam, kam chcete. Robustní motocykl NX500, který se pohodlně cítí jako doma ve městě, ale je stvořen pro dobrodružství, kombinuje odolnou siluetu terénního motocyklu s moderním designem inspirovaným terénními stroji. Odpružení s dlouhým zdvihem spolu s novými lehkými koly zvládají městské nerovnosti stejně dobře jako šotolinové cesty. Palivová nádrž o objemu 17,7 l zaručuje dostatečný dojezd. Uvolněná jízdní poloha – a přirozené ovládání pomocí širokých řídítek – se snoubí s aerodynamickými prvky, které elegantně usměrňují proudění vzduchu.

Aplikace Honda RoadSync app v modelu NX500

Buďte ve spojení

Tento motocykl vám kryje záda. Zcela nový je 5" plnobarevný TFT displej, který se ovládá podsvíceným spínačem s velmi přirozenou polohou ruky umožňující lepší viditelnost za všech podmínek. Obě komponenty byly navrženy tak, aby se snadno používaly, a displej je navržen tak, aby minimalizoval odlesky při jasném slunečním světle. Nabízí také plnou konektivitu prostřednictvím aplikace Honda RoadSync app. Jako první ve své třídě můžete s chytrými telefony se systémem Android a iOS během jízdy využívat navigaci na displeji, uskutečňovat a přijímat hovory nebo poslouchat hudbu.

Vše máte pod kontrolou. Při jakékoli jízdě.

Výška sedla 830 mm Pohodlný dosah a ovládání se světlou výškou 250 mm zaručují motocyklu NX vysoce všestranné schopnosti.

Pohotovostní hmotnost 196 kg Snadno ovladatelný při jízdě krokem i v provozu a s jistou stabilitou na dálnici.

19palcové přední kolo Pro jistý pocit při jízdě po nerovném povrchu a konzistentní přilnavost vzbuzující jistotu.

Honda NX500, zadní poloprofil, při jízdě v terénu
Honda NX500, stojící, se dvěma figuranty
Honda NX500, stojící, s jezdcem, na pobřeží

Barva vhodná pro každé dobrodružství

Porozhlédněte se a vyberte si to své.

  • Matte Gunpowder Black Metallic Standard
  • Pearl Horizon White Standard
  • Grand Prix Red Standard
*

Aplikace Honda Motorcycles

Prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe si můžete vytvořit vlastní oblíbený motocykl Honda. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.

Stáhnout pro iOS Stáhnout pro Android