NOVÉ MOTOCYKLY HONDA PRO ROK 2024

PŘEDSTAVUJEME ZCELA NOVÝ MODEL CBR600RR

Přední dynamický poloprofil motocyklu CBR600RR na trati

Probuďte v sobě závodnického ducha

Zrozen na závodní dráze. Žít bude na silnici. Nový model CBR600RR je dokonale vyladěný supersportovní stroj vyvinutý týmem HRC s úžasným čtyřválcovým motorem a agilním, skvěle ovladatelným podvozkem, včetně klasického agresivního tlumiče výfuku s jedním středem, který je schovaný pod sedlem. Zkrátka, nic se mu nevyrovná.

PŘEDSTAVUJEME NOVÝ MODEL CBR1000RR-R FIREBLADE

Přední pohled na model CB1000RR-R Fireblade s jezdcem na trati

Zrozen k závodění

Nový motocykl CBR1000RR-R Fireblade. Díky vylepšenému sání a hlavě válců má vyšší výkon ve středním pásmu a upravené převodové poměry pro neuvěřitelnou akceleraci při výjezdech ze zatáček. Zachovali jsme maximální výkon a vylepšili jsme odezvu dvojitého elektronického ovládání plynu motoru, které se přizpůsobuje otáčkám a poskytuje vaší pravé ruce přesnost při ovládání plynu. Když k tomu připočteme snížení hmotnosti – všude – a modernizované aerodynamické kryty s křidélky, je to motocykl zrozený pro závodění, sériový a ihned po pořízení. Nebo objevování volných silnic.

Systém Honda E-Clutch

Představujeme systém Honda E-Clutch

Chcete postoupit o krok dále? Jízda se systémem Honda E-Clutch. Jedná se o zcela novou, jedinečnou technologii společnosti Honda, díky níž nemusíte při rozjíždění, zastavování nebo řazení nahoru i dolů používat páčku spojky. Ovládání je plynulé a okamžité – lepší než na profesionální úrovni – a díky němu je projíždění zatáčkami ještě zábavnější a jízda po městě bez stresu. A nedělejte si starosti. Pokud potřebujete kdykoli ovládat spojku ručně, nic vám nebrání. Volba je na vás.

Nové modely CB650R a CBR650R jsou prvními motocykly, které jsou na trh uváděny s volitelnou technologií Honda E-Clutch.

PŘEDSTAVUJEME MODEL CB1000 HORNET

Díky obrovskému výkonnostnímu potenciálu, vysoce kvalitní výbavě, kompaktním rozměrům a novému osvěžujícímu stylu je těžké model CB1000 Hornet ignorovat. Její proměněný vzhled byl navržen v Japonsku a řídí se dvěma slovy: AGRESIVNÍČISTÉ. V čele s pronikavým výrazem superkompaktních dvojitých projektorových LED světlometů je palivová nádrž se znakem Hornet – s křídly sklopenými dopředu. Vpředu je široká, ale vzadu se radikálně zužuje, takže na ni navazuje minimalistické sedlo, které podtrhuje tradiční vzhled vosy s úzkým pasem. Jako designový prvek je použit také nový rám, který je však decentně lakován černě – stejně jako trubkový zadní pomocný rám ve tvaru příhradové konstrukce.

Přední poloprofil modelu Honda CB500 Hornet

CB500 Hornet – připojte se k roji.

Jste připraveni na zábavu při jízdě? Potřebujete náš nový model CB500 Hornet. Agresivní styl streetfighterů je protkán DNA velkých Hornetů. Je vybaven citlivým dvouválcovým motorem pro jezdce s řidičským oprávněním A2 a agilním, vysoce kvalitním podvozkem, který je stvořen pro jízdu městem i po klikatých silnicích. A prémiové technologie – včetně plnobarevného 5" TFT displeje, aplikace Honda RoadSync s navigací od křižovatky ke křižovatce na displeji – a systému HSTC pro řízení přilnavosti zadního kola vás budou bavit a spojovat a zajistí vám bezpečnost. Připojte se k roji.

AFRICA TWIN - ŘADA 2024

Africa Twin v terénu Adventure Sports s jezdcem na písečné duně

Skutečná odolnost

Model Africa Twin právě prošel modernizací. Stále je to úžasně agilní motocykl Adventure, tak jako doposud – s výkonem, který dokáže vyvinout maximální výkon – navíc s točivým momentem umožňujícím pomalou jízdu. Díky novému nastavitelnému štítu jsou silniční jízdy mnohem pohodlnější. Bezdušové pneumatiky umožňují snadné opravy. A možnost elektronického odpružení motocyklu Africa Twin ES s technologií Showa-EERA™ otevírá zcela nové obzory dobrodružství.

Seznamte se s motocyklem Africa Twin
Africa Twin v terénu Adventure Sports s jezdcem na písečné duně

Opravdové dobrodružství nikdy nekončí

 Nový model Africa Twin Adventure Sports ES je opravdu výjimečný. Větší točivý moment ve středních otáčkách zaručuje výrazné zrychlení při předjíždění. Přední 19palcové kolo obuté do pneumatik 110/80-19, nižší výška sedla a elektronické odpružení Showa-EERA™ společně zajišťují dokonalé silniční jízdní vlastnosti. Aby bylo možné naplno využít palivovou nádrž o objemu 24,8 l, poskytuje nová kapotáž a štít ochranu před větrem pro dlouhé a příjemné dny v sedle. Přesně k tomu je tento motocykl stvořený

Poznejte model Africa Twin Adventure Sports
Přední poloprofil modelu Honda CB500 Hornet

NX500 – nové zážitky.

Nový kompaktní a všestranný model NX500 nabízí dokonalou obratnost ve městě i v terénu. Kombinace pohodlí a agresivní kapotáže ve stylu rallye s velkým štítem, který chrání před větrem, navíc přináší pohodlí. Vysoce kvalitní technologie zahrnují 5" TFT displej s možností připojení k chytrému telefonu pomocí aplikace Honda RoadSync. A jeho dvouválcový motor spadající do kategorie řidičského oprávnění A2 poskytuje flexibilní a velmi příjemný výkon s řízením trakce HSTC.

Přední poloprofil modelu Honda CB650R s jezdcem

CB650R – minimalistická dokonalost.

Právě tady se skrývá ryzí kouzlo čtyřválce. CB650R je naháč s nesmírně příjemnými parametry při jízdách městem i zatáčkami v okolí. Vzbuzuje nadšení díky výborné akceleraci, lehkosti, obratnosti a ostrému stylu inspirovanému modelem Neo Sports Café. Přiléhavé hrany naznačují novou sofistikovanost, která se snoubí s minimalistickou a vzhůru vysunutou zadní částí a novým ostře řezaným LED světlometem. Přidejte prémiové technologie, jako je přepracovaný TFT displej s možností připojení chytrého telefonu, a někdy může být méně opravdu více.

ŘADA FORZA 2024

Honda Forza 125 – venkovní snímek

Nedělejte žádné kompromisy

Sportovní skútr ve stylu GT s pokročilými technologiemi, praktičností a komfortem, to vše zabalené do sofistikovaného designu. Pro rok 2024 je model Forza 125 k dispozici v barvách Pearl Sienna Red, Matte Cynos Grey, Pearl Falcon Grey, Matte Pearl Pacific Blue a Matte Cynos Grey Metallic (SE).

Poznejte model Forza 125
Honda Forza 125 – venkovní snímek

Síla jet ještě dál

Tento vytříbený a ostře vyhlížející skútr dokáže udělat dojem všude, kam přijede. Díky inspiraci velkým modelem Forza 750 elegantně kombinuje a řídí proudění vzduchu, aby se snížil tlak na záda jezdce při rychlosti a zvýšil se komfort. Pro rok 2024 dostává model Forza 350 dvě nové barevné varianty: Matte Pearl Pacific Blue, Matte Pearl Cool White a Pearl Nighstar Black.

poznejte model forza 350
Honda Forza 125 – venkovní snímek

Náš dokonalý skútr GT

Vhodná pro jízdy po městě i v přírodě, pro práci, pro volný čas i pro zábavu. Forza 750 kombinuje ostré a pevné tvary s typickým pohodlím a praktičností třídy GT. Pro rok 2024 je model Forza750 k dispozici v barvách Matte Ballistic Black Metallic, Candy Chromosphere Red, Matte Jeans Blue Metallic a Iridium Grey Metallic.

Poznejte model Forza 750

GOLD WING A GOLD WING TOUR 2024

Honda NT1100 – venkovní snímek

NT1100 – NOVÁ ÉRA CESTOVNÍCH STROJŮ

Motocykl NT1100 nabízí vše, co potřebujete, v jednom stroji. Díky lehkému a snadnému ovládání a pohodlnému designu GT pro dva je agilní a přizpůsobený městskému prostředí. Pro rok 2024 jsou k dispozici dvě nové barevné varianty: Matte Jeans Blue Metallic a Candy Chromosphere Red.

CMX500 REBEL A CMX1100 REBEL PRO ROK 2024.

2024 X-ADV, studiový snímek

X-ADV MODEL 2024

Když vás přepadne touha po poznávání, sjeďte na příštím výjezdu, protože náš průkopnický crossover skútr dokáže v mžiku opustit asfalt. Pro rok 2024 jsou k dispozici následující čtyři barevné varianty: Matte Ballistic Black Metallic, Iridium Grey Metallic, Grand Prix Red a Puco Blue.

Poznejte model X-ADV

NOVÉ SKÚTRY A ŘADA 125 CCM