ŘADA 2023

Řada motocyklů Honda pro rok 2023

Je to vzrušující období, ať už chcete jezdit na jakémkoli motocyklu. Prvním z modelů je nový XL750 Transalp – všestranná legenda, která je připravena kdykoli vyrazit na dobrodružnou jízdu. Do modelové řady 2023 dále přibyly zbrusu nové modely CB750 Hornet a CL500, které představují novou generaci modelů střední třídy jak pro začínající tak pro zkušené jezdce. Podívejte se na tyto nové modely níže.

Zavřít

PŘEDSTAVUJEME ZCELA NOVÝ XL750 TRANSALP

Honda XL750 Transalp – dynamika na silnici

Alpské dobrodružství volá

Nová generace výkonného dvouválcového expedičního motocyklu střední velikosti s cestovním komfortem pro dva a terénními schopnostmi.

NOVÝ CB750 HORNET

Honda CB750 Hornet – dynamika na silnici

Píchni do sršňího hnízda

Nová generace dvouválcového naháče s nejlepším poměrem výkonu a hmotnosti ve své třídě, podvozkem s mimořádně precizními jízdními vlastnostmi, vysoce kvalitním odpružením Showa a agresivním stylem streetfightera. 

NOVÝ CL500

Tříčtvrtinový pohled zpředu zprava na model Honda CL500 na silnici

Odraz vašeho já

Nový CL500 je klasický pouliční scrambler vybavený svižným dvouválcovým motorem spadajícím do kategorie řidičského oprávnění A2. Tento model má své kořeny v dlouhé historii ikonických motocyklů. Nastal čas představit nový typ CL, který je určen pro dnešní ulice.

ŘADA FORZA 2023

Honda Forza 125 – venkovní snímek

Nedělejte žádné kompromisy

Praktický a pohodlný sportovní skútr ve stylu GT s pokročilými technologiemi – to vše zabalené do sofistikovaného designu pro rok 2023. Díky novému přednímu aerodynamickému krytu a LED světlometům, které navazují na model Forza 750, je Honda Forza 125 ještě více vylepšena pro jízdu po městě. 

prohlédnout si forza 125
Honda Forza 125 – venkovní snímek

Síla jet ještě dál

Tento vytříbený a ostře vyhlížející skútr dokáže udělat dojem všude, kam přijede. Přepracovaný přední aerodynamický kryt, světlomety a zadní světlo LED – inspirované velkým modelem Forza 750 – se elegantně kombinují a řídí proudění vzduchu, aby se snížil tlak na záda jezdce při rychlosti a zvýšil se komfort. 

prohlédnout si forza 350
Honda Forza 125 – venkovní snímek

Náš dokonalý skútr GT

Vhodná pro jízdy po městě i v přírodě, pro práci, pro volný čas i pro zábavu. Forza 750 kombinuje ostré a pevné tvary s typickým pohodlím a praktičností třídy GT. A v modelovém roce 2023 je k dispozici ve dvou nových barevných variantách: modrá Jeans Blue Metallic a šedá Matte Iridium Grey.

prohlédnout si forza 750

EM1E

EM1 e:” je první jednostopé elektrické vozidlo od Hondy, které míří do Evropy.

EM1 e: je motocykl určený převážně mladé generaci. Nabízí jednoduchý a zábavný způsob městské mobility. EM1 e: je navržený pro krátké trasy a popojíždění po městě, pro efektivní, tiché a bezemisní cesty do práce nebo do školy. Dokonale se hodí k modernímu životnímu stylu. Pro maximální pohodlí je EM1 e: napájen systémem vysoce odolné vyměnitelné baterie “Honda Mobile Power Pack e:” s dlouhou životností vyvinuté přímo společností Honda, která umožňuje rychlé a snadné vyjmutí pro domácí nabíjení.

EM1 e: má kompaktní tvar, plochou podlahu a uhlazený styl, který jej dělá něčím jiným a jedinečným, jak se očekává od prvního elektrického jednostopého vozidla, který nese jméno společnosti Honda.

CRF1100L AFRICA TWIN
A CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

Tříčtvrtinový pohled zpředu zprava na model Honda CRF1100 Africa Twin ve studiu

Skutečná odolnost

Je stvořený k tomu, aby se s ním dalo podniknout jakékoli dobrodružství. Ať už se jedná o dlouhé dny na cestách nebo náročný den v terénu, CRF1100L disponuje takovým výkonem, aby zvládl jakýkoli terén. Nové ostré grafické prvky spolu s černými detaily skutečně ukazují, že se jedná o motocykl z vítězné linie; otočte plynem a pocítíte spoustu dakarské DNA.

prohlédnout si Africa Twin
Tříčtvrtinový pohled zpředu zprava na model Honda CRF1100 Africa Twin ve studiu

Skutečné dobrodružství

Africa Twin Adventure Sports je motocykl navržený pro pohodlnou jízdu. Nyní má větší palivovou nádrž než jeho sourozenec zaměřený na rallye, aby zvládal i dlouhé tratě. Pro rok 2023 je k dispozici ve dvou nových barevných variantách: šedá metalíza Matte Iridium Grey Metallic a bílá Pearl Glare White.

prohlédnout si Africa Twin Adventure Sports

GOLD WING A GOLD WING TOUR 2023

Honda CB1000R Black Edition v tmavě modré metalíze Matte Jeans Blue Metallic

CB1000R Black Edition pro rok 2023

Vychutnejte si to nejlepší v nenápadném stylu. CB1000R Black Edition jde v roce 2023 ještě dál a nová barevná varianta Matte Jeans Blue Metallic je ještě tmavší.

CMX500 REBEL A CMX1100 REBEL PRO ROK 2023

Honda NT1100 – venkovní snímek

NOVÁ ÉRA CESTOVNÍCH STROJŮ – NT1100

Motocykl NT1100 nabízí vše, co potřebujete, v jednom stroji. Díky lehkému a snadnému ovládání a pohodlnému designu GT pro dva je agilní a přizpůsobený městskému prostředí. Pro rok 2023 je k dispozici v nové černé metalíze Gunmetal Black Metallic.

ŘADA 750 PRO ROK 2023

Tříčtvrtinový pohled zpředu zprava na model Honda NC750X ve studiu

Jeden motocykl pro všechno

Model NC750X nabízí lákavou kombinaci vysoce kvalitní konstrukce, odolného provedení a výborných bezpečnostních prvků. Pro rok 2023 je k dispozici ve čtyřech nových barvách: modrá metalíza Matte Jeans Blue Metallic, černá metalíza Matte Ballistic Black Metallic, šedá Pearl Deep Mud Grey a červená Candy Chromosphere Red.

prohlédnout si nc750x
Tříčtvrtinový pohled zpředu zprava na model Honda NC750X ve studiu

Sbohem, silnice

Když vás přepadne touha po poznávání, sjeďte na příštím výjezdu, protože náš průkopnický crossover skútr dokáže v mžiku opustit asfalt. Pro rok 2023 je k dispozici v nové bílé barvě Shasta White Special Edition a ve třech dalších standardních barvách. 

prohlédnout si x-adv

HONDA CBR650R A CB650R PRO ROK 2023

NOVÉ SKÚTRY A ŘADA 125 CCM