Honda Sky s ikonou bezpečnosti

Zvyšování bezpečnosti v Evropě

V souladu s naší globální vizí „bezpečnost pro každého“ usiluje společnost Honda o vytvoření společnosti, ve které si každý může užívat života v naprostém klidu.

Naše snaha o bezpečnost je inspirací pro inovace produktů, technologií a vzdělávání společnosti Honda, a proto jsme se zavázali, že do roku 2050 dosáhneme nulového počtu smrtelných dopravních nehod s mobilními produkty společnosti Honda na celém světě.

Jak Honda zvyšuje bezpečnost

Abychom dosáhli našeho celosvětového cíle, kterým je nulový počet smrtelných dopravních nehod automobilů a motocyklů Honda do roku 2050, uvědomujeme si, že musíme přijmout pozitivní opatření pro zvýšení bezpečnosti již dnes. Společnost Honda podporuje bezpečnost prostřednictvím technologických vymožeností, jako je sada technologií aktivní bezpečnosti Honda SENSING, která je standardní výbavou celé řady evropských automobilů.

Neustále se snažíme vylepšovat naše produkty s cílem podpořit dlouhodobé zdraví a kvalitu života uživatelů a prospět širší společnosti a životnímu prostředí. V Barceloně jsme založili centrum Honda Safety Institute, kde jezdci získávají jistotu, že zvládnou jakoukoli situaci. Naším cílem je totiž dosáhnout do roku 2050 nulového počtu úmrtí při dopravních nehodách vozidel Honda.

Bezpečnost je pro všechny

Věříme, že „bezpečnost je pro každého“. Nejde o to, abychom zůstali stát na místě – mělo by nám to umožnit roztáhnout křídla.

Jako globální společnost si Honda uvědomuje, že je důležité umožnit lidem na celém světě rozšířit jejich životní potenciál a zažít radost a svobodu z pohybu a mobility.

Pokud chcete zjistit více o regionálních bezpečnostních aktivitách společnosti Honda na podporu tohoto celosvětového přístupu, klikněte na níže uvedený odkaz a přečtěte si naši výroční Evropskou zprávu o životním prostředí.

DALŠÍ INFORMACE