Řada hybridních vozů Honda zaparkovaných před budovou.

Příslušenství Honda

K dispozici je řada balíčků příslušenství a jednotlivých položek, kterými si můžete vůz přizpůsobit. Ať už se jedná o ochranu vašeho vozu, prémiové doplňky exteriéru a interiéru nebo uspořádání zavazadlového prostoru, vybere si každý.

Interiér vozu Honda s displejem

Proč originální?

Říká se jim „originální“, protože jsou pravé. To znamená, že naše příslušenství dokonale sedí a splňuje vysoce kvalitní standardy vozu.

Naše příslušenství vyvíjíme společně s vozem a testujeme je na něm, abychom zajistili, že bezpečnost zůstane na prvním místě našeho seznamu priorit.

Nabíjení elektromobilu nebo plug-in hybridu

Automobil Honda zaparkovaný pod přístřeškem

Nabíjení doma

Nabíjení elektromobilu doma je díky nabíječce Honda Power Charger hračka. Všechny se snadno používají, jsou spolehlivé a efektivní. Na výběr jsou tři modely, vyrobené podle stejně přísných standardů jako všechny ostatní výrobky Honda a obsahující řadu důmyslných funkcí, které usnadní život každému řidiči. V závislosti na potřebách řidiče jsou k dispozici tři modely.

Stáhněte si katalog nabíječek Honda Power Charger
Automobil Honda zaparkovaný pod přístřeškem

Vyberte si správnou nabíječku…

Nabíječka Honda Power Charger
Nabízí nabíjecí kapacitu až 22 kW třífázově nebo 7,4 kW jednofázově pro rychlejší domácí nabíjení.

Nabíječka Honda Power Charger S
Nabízí inteligentní nabíjení a integraci s inteligentní domácností po připojení k zařízení Honda Power Charger S+. Umožňuje také nastavit oprávnění uživatelů.

Zařízení Honda Power Charger S+
Dokáže komunikovat s více jednotkami a nabízí řešení e-mobility, jako je místní řízení zátěže.

Automobil Honda zaparkovaný pod přístřeškem

Nabíjení pro veřejnost

Rychlé nabíjení vašeho nového elektromobilu nemůže být jednodušší a rychlejší ani na cestách. Pomocí našeho nabíjecího kabelu s režimem 3 můžete nabíjet svůj elektromobil na veřejných nabíjecích místech i na soukromých nabíjecích místech vybavených zásuvkami typu 2.

Přečtěte si více o nabíjení

Nabíječka Honda Power Charger - Klíčové vlastnosti

Ikona kvality
Kvalita
Nabíječka Honda Power Charger prošla rozsáhlým testováním a je na ni poskytována plná tříletá záruka. Je koncipována s ohledem na budoucnost a lze ji snadno a rychle aktualizovat, kdykoli to bude potřeba.
Ikona bezpečnosti
Bezpečnost
Bezpečnost je vždy naší nejvyšší prioritou. Proto byly naše nabíječky navrženy pro venkovní i vnitřní použití bez ohledu na počasí. Pro splnění povinných bezpečnostních směrnic pro instalaci v domácnostech je vyžadován pouze proudový chránič typu A, nikoliv dražší typ B.
Ikona Ergonomický design
Ergonomický design
Nabíječky Honda Power Charger jsou vybaveny stavovým indikátorem LED, který zobrazuje aktuální režim, a digitálním displejem zobrazujícím spotřebovanou energii (kWh). Když je kabel správně připojen, zablokuje se na obou stranách pro maximální bezpečnost.
Ikona nabíjení
Rychlé a spolehlivé nabíjení
Nabíječka Honda Power Charger využívá střídavý proud používaný v každé domácnosti a umožňuje majitelům elektromobilů nabíjet na 100 % kapacity tím nejefektivnějším způsobem za předpokladu, že je k dispozici zdroj proudu 32 A. Lze jej použít s řadou různých kabelů a nepřetržitě sleduje teplotu a v případě potřeby snižuje výkon.
Ikona technologie chytré domácnosti
Technologie chytré domácnosti
Nabíječka Honda Power Charger byla navržena pro jednoduchou integraci s nejoblíbenějšími technologiemi chytré domácnosti. Díky protokolům UDP, Modbus TCP a vstupnímu přepínači se může snadno připojit k technologii, která je základem mnoha domácností.
Ikona autorizace uživatele
Autorizace uživatele
Systém bezkontaktních karet (založený na RFID) umožňuje omezit používání nabíječky pouze na držitele karet. To znamená zvýšenou bezpečnost ve sdílených obytných prostorech a v podnicích, které používají elektromobil Honda nebo plug-in hybrid jako společné vozidlo. S jednou nabíječkou Power Charger S+ lze použít maximálně 1024 karet, zatímco nabíječka Power Charger S nabízí maximálně 20 karet na jednotku.
Čelní pohled na vůz Honda HR-V zaparkovaný na příjezdové cestě

Sestavte si svůj vůz Honda
s příslušenstvím

Vytvořte si dokonalý vůz Honda s příslušenstvím pomocí našeho interaktivního konfigurátoru. Vyberte si vůz, barvu, výbavu, příslušenství a další.

Příslušenství Honda: FAQ

Jaká je záruční doba na originální příslušenství Honda?

Pokud si zakoupíte originální příslušenství Honda a necháte si ho namontovat u autorizovaného dealera Honda, bude vaše záruka stejně dlouhá jako standardní záruka na vůz Honda:

- Pokud je namontována na nové vozidlo, je záruční doba 3 roky nebo 100 000 km/60 000 mil (podle toho, co nastane dříve).
- Pokud je namontována později, pak je to zbytek záruční doby až 3 roky, minimálně však 1 rok.

 

Co mám dělat, když jsem ztratil klíč od uzamykatelného originálního příslušenství, například od střešního boxu?

Zkopírujte si číslo uvedené na zámku a kontaktujte svého prodejce, který vám objedná náhradní klíč.

 

Kde mohu zakoupit další karty RFID, pokud chci k jedné nabíječce připojit více karet?

Další karty jsou k dispozici v sadách po 5 kusech, které si můžete zakoupit u místního prodejce.

Zeptejte se místního prodejce