CR-V hybridní suv příslušenství sada Aero FHEV

Vyberte si preferované sady a příslušenství pro svůj vůz Honda CR-V

CR-V hybridní suv příslušenství sada Aero PHEV

Sada Aero e:PHEV

Podtrhněte styl a pohodlí a zároveň zvýrazněte
moderní linie vozu CR-V.

Sada Aero a sada Illumination e:PHEV

Vylepšete vzhled svého vozu CR-V pomocí sady Aero, která ještě více dotváří jeho stylový vzhled. Sada obsahuje přední nárazník Aero, dolní část zadního nárazníku, spojler dveří zavazadlového prostoru v barvě Berlina Black a boční prahy v barvě Berlina Black.

Vyobrazená kola z lehkých slitin jsou volitelná.

Sada Aero a sada Illumination e:HEV

Sada Aero dodává vozu CR-V exkluzivní prémiovou povrchovou úpravu, která dále zvyšuje jeho celkový estetický dojem. Tato sada obsahuje přední nárazník Aero, zadní spodní nárazník, lakovaný spojler dveří zavazadlového prostoru, kryty vnějších zrcátek v barvě Lunar Silver a boční prahy v barvě Lunar Silver. 

Vyobrazená kola z lehkých slitin jsou volitelná.

Sada Style pro model CR-V Hybrid SUV e:HEV

Sada Style e:HEV

Nechte svůj model CR-V e:HEV vyniknout díky sadě Style v barvě karoserie, která dokonale doplňuje prémiový a dynamický vzhled vašeho vozu Honda. Sada obsahuje přední nárazník Aero, zadní spodní nárazník, ozdoby podběhů kol a ozdobné lišty v dolní části dveří.

Vyobrazená kola z lehkých slitin jsou volitelná.

K dispozici v roce 2024

Nabíjení zařízení

Honda Power Charger

Honda Power Charger

Nabíječka Honda Power Charger nabízí nabíjecí výkon až 22 kW pro třífázové a 7,4 kW pro jednofázové nabíjení pro rychlejší domácí nabíjení. K dispozici jsou tři varianty: Honda Power Charger, S a S+, s uzávěry nebo bez nich (v závislosti na legislativě pro různé země). K dispozici také: Varianty v souladu s MID a M&E pro účely fakturace.

Nabíjecí kabel Mode 2 (P-EVSE)

Nabíjecí kabel Mode 2 (P-EVSE)

Přenosné zařízení pro nabíjení elektrických vozidel (P-EVSE) pro nabíjení z rozvodné sítě do vozidla. Součástí balení je ochranný vak.

Nabíjecí kabel Mode 3

Nabíjecí kabel Mode 3

Nabíjecí kabel pro připojení vozidla k nabíječce Honda Power Charger nebo veřejné nabíječce (k dispozici jsou 1fázové a 3fázové varianty). Součástí balení je ochranný vak.

Obsah této stránky se může změnit. Máte-li zájem o co nejpřesnější informace, obraťte se na místního prodejce vozidel Honda.