Údržba vašeho vozu Honda

Vaše vozidlo je zkonstruováno s ohledem na dlouhou životnost, doporučujeme mu ale průběžně zajišťovat určitou péči navíc.

Servis a opravy

Všechny naše vozy jsou vyrobeny tak, aby byly spolehlivé, bezpečné a aby dlouho vydržely. Ale stejně jako každé jiné vozidlo, i Honda potřebuje občas malou údržbu. V místních servisech Honda používají naši zkušení technici při servisu vašeho vozidla nejnovější technologie a pomáhají vám tak chránit vaši investici, snížit provozní náklady a užívat si jízdu na silnici.

Proč je důležité provádět servis

Zakoupení vozu Honda představuje určitou investici. Pokud chcete maximálně využít jeho kvalitu a spolehlivost, je třeba čas od času provést menší údržbu. A váš vůz si ji určitě zaslouží. Tím, že jej budete udržovat v perfektním stavu, ochráníte svou investici, zachováte vyšší hodnotu pro jeho případný prodej a dosáhnete nejlepšího možného výkonu.

Kdy zajet s vozem Honda do servisu

Nebyla by to Honda, kdybychom nemysleli na přívětivou technologii, která vám usnadní život. Jedná se o systém servisního upozornění Honda vestavěný do vašeho vozidla, který vás bude informovat, jakou součást je třeba opravit a kdy je na čase zajet do vašeho místního servisu.