Svolávací kampaně a aktualizace produktů

Zajistíme, abyste se dozvěděli všechny novinky o svém automobilu Honda.

Kromě řešení potenciálního ohrožení bezpečnosti přispívají svolávací kampaně a aktualizace produktů také ke zlepšení dlouhodobé kvality našich produktů a vašich zkušeností s vlastnictvím produktu značky Honda. Proto důrazně doporučujeme, abyste si nechali provést příslušné práce. Chcete-li si ověřit případné neprovedené práce v rámci svolávacích kampaní, doporučujeme vám obrátit se na svého dealera Honda a také sledovat tuto stránku, která je pravidelně aktualizována.

Co je svolávací kampaň?

Svolávací kampaně jsou vyhlášeny v případech, kdy výrobce zjistí závadu související s bezpečností, která může způsobit potenciální ohrožení bezpečnosti. Příčinou může být funkce, tvar nebo konstrukční řešení vozidla a může s určitou pravděpodobností přinést významné riziko zranění řidiče nebo cestujících ve vozidle nebo ostatních účastníků silničního provozu.

Co je aktualizace produktu?

Aktualizace produktů nesouvisí s bezpečností. V rámci zdokonalování technických řešení se mohou vyskytnout případy, kdy výrobce vyvinul nové součásti nebo procesy přispívající ke zlepšení celkové kvality vozidla.

Online kontrola (tato kontrola je pouze pro automobily Honda)

Po vyplnění formuláře níže můžete ověřit informace o případných neprovedených pracích na vašem vozidle v rámci svolávacích kampaní nebo aktualizací produktů. Další informace o zásadách ochrany osobních údajů, klikněte prosím na odkaz v zápatí stránky níže.

Zadejte VIN

Nelze získat data.

V současné době nejsou pro toto vozidlo otevřeny žádné kampaně pro aktualizaci vozu ani žádné bezpečnostní kampaně. U vozidel dovezených z jiných regionů než z EU se na případně svolávací kampaně informujte na internetových stránkách dovozce v regiounu původu vozidla.

VIN

Unikátní číslo karoserie vašeho vozidla. Najdete ho v technickém průkazu vozidla a je také vyraženo na výrobním štítku umístěném na karosérii vozidla.

Online kontrola – přehled pro vaše vozidlo

Číslo VIN:

Podle našich záznamů je třeba vykonat určité neprovedené práce:

    Obraťte se na místního autorizovaného dealera Honda a dohodněte si schůzku, na které vám vozidlo bezplatně opraví.

    Vyhledat dealera Honda

    Ověřit jiné vozidlo

    Upozornění: Zde uvedené výsledky jsou čerpány z informací pocházejících z naší servisní sítě. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, obraťte se na svého autorizovaného dealera Honda. POKUD BYLO VAŠE VOZIDLO DOVEZENO do Evropy, naše záznamy nemusí zobrazovat, zda se na něj vztahuje svolávací kampaň či aktualizace produktu. Chcete-li získat více informací, obraťte se prosím na místní dealerství Honda.