Hybridní model HR-V projíždějící krajinou

Honda HR-V. Zažijte energii.

Seznamte se se zbrusu novým modelem Honda HR-V. Energický, samodobíjecí hybridní automobil, který vám díky jedinečnému a důmyslnému pohonu e:Hev přináší nezapomenutelný pocit z jízdy. Toto SUV ve stylu sportovního kupé, inspirované technologií vozů F1, vám na každou cestu přibalí elán, zápal a všestrannost.

Náš model HR-V je plně hybridní a na rozdíl od mild hybridů poskytuje dynamický elektrifikovaný výkon pro novou generaci ekologicky smýšlejících řidičů.

Samodobíjecí hybridní automobil

Plnohodnotný hybridní zážitek

Skutečná krása systému e:HEV společnosti Honda spočívá v tom, že naše plnohodnotné hybridní vozy mohou jezdit na tichý elektrický pohon, což mild hybridy nedokážou. Model HR-V disponuje vynikajícím elektrickým výkonem a skutečnou hospodárností.

Ikona hospodárnosti jízdy

Není nutné se připojovat do sítě

Plně hybridní vozidla Honda e:HEV se nabíjejí sama a čerpají energii z rekuperačního brzdění. Není potřeba žádné nabíjení ze sítě, což vám ušetří čas a starosti s instalací dobíjecí stanice.

Ikona 5leté záruky

Mimořádně úsporný

Model HR-V ujede na plnou nádrž až 740 km* a dosahuje nízkých emisí CO2 94 g/km* bez omezení komfortu a výkonu. *Údaje pro model HR-V WLTP.

alt

Klid duše

Energie z akumulátoru nejen napájí elektrické motory, díky čemuž zažijete vzrušující jízdní výkony, ale také snižuje náklady na provoz. Na elektrickou soustavu máte záruku na 5 let nebo ujetí 100 000 km*. * Podle toho, co nastane dříve.

Elektrický pohon poskytuje okamžité zrychlení z nulové rychlosti, k čemuž využívá energii uloženou v akumulátoru určenému k napájení elektromotorů.

Hybridní pohon využívá elektromotory i spalovací motor ke každodenním jízdám a nabízí optimální výkon i působivé zrychlení.

Benzínový spalovací motor je využíván k udržení vyšších rychlostí na dálnicích a zároveň k dobíjení akumulátoru.

Rekuperační brzdění používá energii vytvářenou elektromotorem při brzdění k nabíjení akumulátoru.

Chcete zjistit, čím jsou naše hybridy výjimečné?

JAK FUNGUJÍ HYBRIDY
Tlačítko HR-V e-HEV

Udělejte si jasno v hybridech

Chcete-li se dozvědět více o našem voze s hybridním pohonem e:HEV ve srovnání s mild hybridním vozem nebo plug-in hybridním vozem, klepněte na níže umístěné tlačítko.

  • Perleťová Premium Sunlight White (též jako 2tónová pro Advance Style) 17 900 Kč
  • Metalická Premium Crystal Red 17 900 Kč
  • Perleťová Crystal Black (též jako 2tónová pro Advance Style) 15 900 Kč
  • Perleťová Platinum White 15 900 Kč
  • Metalická Meteoroid Grey (též jako 2tónová pro Advance Style) 15 900 Kč
  • Sand Khaki (též jako 2tónová pro Advance Style) zdarma
  • Metalická Midnight Blue Beam v kombinaci se stříbrnou (dostupné pouze pro Advance Style only) 15 900 Kč
*Vybrané barvy si můžete prohlédnout. Chcete-li zjistit kompletní škálu všech možných barev, použijte konfigurátor nebo si projděte brožuru.
  • Černá látka Standard
  • Černá syntetická kůže a látka Standard
  • Světle šedá syntetická kůže a látka Standard
*

Dovolte nám několik ukázek

Podívejte se na videa níže a důvěrně se seznamte s novým hybridním vozem – Honda HR-V e:HEV.

Plně hybridní technologie Technologie vozu HR-V’s e:HEV zahrnují inteligentní systém pohonu Multi-Mode, který zajišťuje plynulý a elektrifikovaný zážitek z jízdy.

Výkon a bezpečnost Díky hybridnímu výkonu je jízda s vozem HR-V skutečným potěšením, ať už jedete kamkoli – v kombinaci se systémem Honda SENSING bude každá cesta také bezpečnější.

Design exteriéru a interiéru Krásně zpracovaný interiér i exteriér vozu HR-V nejen zaručuje radost z jízdy, ale také se v mnoha ohledech přizpůsobí vašemu životnímu stylu.

Technologie a možnosti připojení ve vozidle S vozem HR-V nikdy neztratíte kontakt, vše máte na dosah ruky. Aplikace My Honda+ app vám navíc prostřednictvím celé řady služeb usnadňuje život jak na cestách, tak v době, kdy jste mimo vozidlo.

Mějte své HR-V stále nablízku

Aplikace My Honda+ vám prostřednictvím celé řady služeb usnadňuje život jak na cestách, tak i v době, kdy jste mimo vozidlo.

Už nemusíte složitě prohledávat kapsy a vzpomínat, kam jste schovali klíče od auta – pomocí aplikace v chytrém telefonu totiž můžete na dálku svůj automobil zamknout, odemknout, nastartovat a otevřít či zavřít jeho okna.

Silniční asistenční služba Honda vám zaručí bezstarostnou jízdu, ať už se vydáte kamkoliv. V případě nehody nebo poruchy budete okamžitě kontaktováni, takže se nemusíte vůbec ničeho obávat.

Kolem svého automobilu HR-V si můžete v aplikaci My Honda+ nastavit geografickou hranici.

Tato funkce vás upozorní, pokud se váš automobil přesune z určené oblasti. Pokud zapomenete, kde jste naposledy zaparkovali, pomůže vám vyhledávač, s nímž svůj automobil HR-V najdete i v neznámém prostředí.

Rozdíl spočívá v detailech

Který stupeň výbavy si vyberete?

Stupeň výbavy
Výběr je na vás
Hlavní prvky
 
Tříčtvrtinový pohled zpředu na model Honda HR-V

Elegance

Pro zákazníky, kteří chtějí těžit ze základních výhod vozidel SUV, ale zároveň si cení pohodlí a nejnovějších technologií.
Honda CONNECT Honda SENSING Systém rozptylu vzduchu
Tříčtvrtinový pohled zpředu na model Honda HR-V

Advance

Pro řidiče, kteří si chtějí užít větší dávku luxusu a stylovosti.
Vyhřívaný volant Elektricky sklápěná vnější zpětná zrcátka Sedadla potažená černou syntetickou kůží a tkaninou
Tříčtvrtinový pohled zpředu na model Honda HR-V

Advance Style

Pro řidiče, které oslovuje zábavný design a kteří zároveň chtějí plně vybavený automobil s prvotřídními funkcemi.
Oranžové akcenty Dva odstíny barev Bezdrátová nabíječka
Dvě děti si bezpečně hrají uvnitř hybridního modelu HR-V

Pocit bezpečí

Systém Honda SENSING je sada inteligentních bezpečnostních prvků pro vás i vaše spolucestující, která upozorňuje na nebezpečí, jež jste mohli přehlédnout.