NOVÝ STYL HYBRIDU

Již brzy uvedeme zbrusu nový model HR-V. Zcela přepracované od kol až po střechu – kompaktní a mimořádně prostorné SUV ve stylu kupé vybavené naším unikátním a inovativním hybridním hnacím ústrojím e:HEV. Sledujte průběžně naše pravidelné novinky.

*Snímky nemusí zobrazovat konečný sériově vyráběný model.

Posunout

Rychlý přehled všech novinek

Pohled zepředu na model Honda HR-V Hybrid

Dokonalé linie

Nový model HR-V znamená obrovský krok do budoucnosti. Čisté a plynulé linie vytváří odvážný nový tvar, který odráží robustní, a přesto stylovou osobnost.

Detail eHEV modelu Honda HR-V Hybrid

Není nutné se připojovat do sítě

Naše inteligentní samodobíjecí hybridní pohonné ústrojí e:HEV kombinuje skvělou hospodárnost provozu s úžasným výkonem, který si opravdu vychutnáte.

Design interiéru modelu Honda HR-V Hybrid

Pocit prostornosti

Pokud jde o vnitřní prostor, je HR-V nejlepší ve své třídě. Díky jedinečné konstrukci flexibilních sedadel můžete získat větší flexibilitu při každodenních jízdách.

Difúzní systém modelu Honda HR-V Hybrid

Nádech svěžího vzduchu

Model HR-V přináší pocit rozlehlého vzdušného prostoru díky začlenění nového difúzního vzduchového systému, který podporuje proudění svěžího vzduchu kolem vás i vašich cestujících.

Detail interiéru modelu Honda HR-V Hybrid
Detail interiéru modelu Honda HR-V Hybrid

Boční tříčtvrtinový pohled na model Honda HR-V Hybrid
Boční tříčtvrtinový pohled na model Honda HR-V Hybrid

VYTVÁŘENÍ BUDOUCNOSTI

Naším cílem je přinášet vám radost z jízdy a snižovat emise pro čistší budoucnost bez ztráty výkonu. Nový model HR-V je dalším krokem k dosažení tohoto cíle a k naplnění našeho snu o plně elektrizované řadě do roku 2022.

*Snímky nemusí zobrazovat konečný sériově vyráběný model.