NOVÝ STYL HYBRIDU

Již brzy uvedeme zbrusu nový model HR-V. Zcela přepracované a zbrusu nové hybridní SUV nové generace má elegantní, ladnou karoserii a přehledný, promyšlený interiér – a přitom je kompaktní a mimořádně prostorné. Více o voze HR-V se dozvíte ve videích níže.

Posunout

Rychlý přehled všech novinek

Pohled zepředu na model Honda HR-V Hybrid

Ladná jednoduchost

Exteriér vozu HR-V v moderním aerodynamickém vzhledu s typickými liniemi směřujícímu dopředu a hladkými povrchy reprezentující čistou, moderní filozofii společnosti Honda.

Detail eHEV modelu Honda HR-V Hybrid

Samodobíjecí hybridní vozidlo

Hybridní hnací ústrojí e:HEV nabízí kromě příjemné tiché jízdy mimořádně citlivou odezvu při jízdě díky třem různým jízdním režimům, které se přepínají automaticky v závislosti na požadavcích řidiče.

Design interiéru modelu Honda HR-V Hybrid

Důmyslná kombinace

Model HR-V se všestrannými sedadly Magic Seats nabízí jedinečné flexibilní úložné prostory, díky kterým disponuje toto SUV dostatkem zavazadlového prostoru i prostoru pro uvolnění.

Difúzní systém modelu Honda HR-V Hybrid

Zůstaňte propojení

Moderní a intuitivní systém HMI usnadňuje přepínání mezi aplikacemi a zajišťuje hladké propojení majitelů vozů HR-V s jejich každodenním životem.

Stylový a prostorný

Konstruktéři společnosti Honda se pečlivě věnovali každému detailu nového modelu HR-V. Výsledkem je mimořádně prostorné a moderní SUV, které přináší zábavu a radost všem cestujícím.

Detail interiéru modelu Honda HR-V Hybrid
Detail interiéru modelu Honda HR-V Hybrid

Boční tříčtvrtinový pohled na model Honda HR-V Hybrid
Boční tříčtvrtinový pohled na model Honda HR-V Hybrid

VYTVÁŘENÍ BUDOUCNOSTI

Naším cílem je přinášet vám radost z jízdy a snižovat emise pro čistší budoucnost bez ztráty výkonu. Nový model HR-V je dalším krokem k dosažení tohoto cíle a k naplnění našeho snu o plně elektrifikované řadě do roku 2022.

*Snímky nemusí zobrazovat konečný sériově vyráběný model.