Jedinečný pohon e:HEV se třemi jízdními režimy se postará o špičkovou plně hybridní jízdu s modely Honda Jazz a Jazz Crosstar. Tato samodobíjecí řada, se kterou zažijete dynamickou a efektivní jízdu, v sobě spojuje progresivní výkon a dokonalý styl.

VOLTE HONDU JAZZ, VOLTE HYBRIDNÍ JÍZDU

Jedinečný pohon e:HEV se třemi jízdními režimy se postará o špičkovou plně hybridní jízdu s modely Honda Jazz a Jazz Crosstar. Tato samodobíjecí řada, se kterou zažijete dynamickou a efektivní jízdu, v sobě spojuje progresivní výkon a dokonalý styl.

Vůz Honda Jazz je plně hybridní model. Stačí sešlápnout plynový pedál a na rozdíl od mild hybridního vozu okamžitě pocítíte dynamický elektrický výkon.

Hybrid self charging

Vyzkoušejte rozdíl na vlastní kůži

Pocit jízdy v hybridním voze Honda nic nepřekoná. Máme již desítky let zkušeností s hybridními motory. Technická dokonalost systému e:HEV společnosti Honda je zárukou, že naše plně hybridní vozy dokážou na rozdíl od mild hybridních vozů jet na tichý elektrický pohon. Nový model Jazz přichází s vynikajícím elektrickým výkonem a skutečnou hospodárností.

Fuel efficiency icon

Není nutné se připojovat do sítě

Plně hybridní vozy Honda s technologií e:HEV mají samodobíjecí funkci a získávají energii ze spalovacího motoru a rekuperačního brzdění. Pro provoz nepotřebujete připojení z elektrické sítě, díky čemuž ušetříte čas a starosti.

5 year warranty Icon

Ještě hospodárnější

S plnou nádrží dokáže model Jazz ujet až 864 km*, během kterých dosahuje emisí CO2 pouze 79–141 g/km. A co víc: tyto hodnoty jsou vskutku působivé, ovšem na pohodlí a výkonu se nic neztrácí. *Data měřicího cyklu WLTP, Jazz Executive.

Leaf Icon

Klid duše

Energie z akumulátoru nejen napájí elektrické motory, díky čemuž zažijete vzrušující jízdní výkony, ale také snižuje náklady na provoz. Pro klid duše získáte na elektrickou soustavu záruku na 5 let nebo ujetí 100 000 km.

Elektrický pohon poskytuje okamžité zrychlení z nulové rychlosti, k čemuž využívá energii uloženou v akumulátoru určenou k napájení elektromotoru.

Hybridní pohon využívá ke každodenním jízdám elektromotor i spalovací motor a nabízí optimální výkon i působivé zrychlení.

Spalovací motor Hondy Jazz se využívá k udržení vyšších rychlostí na dálnicích a zároveň k dobíjení akumulátoru.

Rekuperační brzdění používá energii vytvářenou elektromotorem při brzdění k nabíjení akumulátoru.

Chcete zjistit, čím jsou naše hybridy výjimečné?

JAK FUNGUJÍ HYBRIDY
Muž před modelem Jazz Crosstar

Udělejte si jasno v hybridech

Chcete-li se dozvědět více o našich vozech s hybridním pohonem e:HEV ve srovnání s mild hybridním vozem nebo plug-in hybridním vozem, klikněte na tlačítko níže.

Prohlédněte si zblízka

Exteriér

*Vybrané barvy si můžete prohlédnout. Chcete-li zjistit kompletní škálu všech možných barev, použijte konfigurátor nebo si projděte brožuru.
*Vybrané barvy si můžete prohlédnout. Chcete-li zjistit kompletní škálu všech možných barev, použijte konfigurátor nebo si projděte brožuru.
  • Taffeta White Zdarma
  • Metalická Shining Grey 13 900 Kč
  • Perleťová Crystal Black 13 900 Kč
  • Metalická Midnight Blue Beam 13 900 Kč
  • Perleťová Platinum White 13 900 Kč
  • Metalická Premium Crystal Red 15 900 Kč
  • Perleťová Premium Sunlight White 15 900 Kč

Interiér

*
*
  • Half Leather Black Součástí výbavy Executive
  • Half Leather Grey Součástí výbavy Executive

Skvělá kombinace stylu a výkonu

Mějte svůj Jazz stále nablízku

Aplikace My Honda+ app vám prostřednictvím celé řady služeb usnadňuje život jak na cestách, tak i v době, kdy jste mimo vozidlo.

Dálkové zamykání a odemykání Honda umožňuje používat váš chytrý telefon namísto tradičního klíče k zamykání a odemykání vozu Honda Jazz.

Silniční asistenční služba Honda vám zaručí bezstarostnou jízdu, ať už se vydáte kamkoliv. V případě nehody nebo poruchy budete okamžitě kontaktováni, takže se nemusíte vůbec ničeho obávat.

Pokud zapomenete, kde jste naposledy zaparkovali, pomůže vám vyhledávač, s nímž svůj automobil Jazz najdete i v neznámém prostředí.

Kolem svého automobilu Jazz si můžete v aplikaci My Honda+ app nastavit geografickou hranici. Tato funkce vás upozorní, pokud se váš automobil přesune z určené oblasti.

Malé auto, velké funkce

Který stupeň výbavy si vyberete?

Vůz
Výběr je na vás
Hlavní prvky
 
 
 
Jazz Comfort

Jazz Comfort

Pro řidiče, kteří si libují v prostorném
interiéru s vysokou úrovní
pohodlí a bezpečnosti.
Honda SENSING
Režim ECON
Flexibilní sedadla Magic Seats
Jazz Elegance

Jazz Elegance

Pro řidiče, kteří si chtějí užít větší dávku
luxusu a zároveň plynulou
a svižnou jízdu.
Honda CONNECT
Parkovací senzory vpředu a vzadu
„Látkové / kožené čalounění“
Jazz Executive

Jazz Executive

Pro řidiče, kteří u vozu sází na praktičnost
a výkon
i prémiové funkce.
Všechny funkce modelu Jazz Elegance a jako bonus:
Tónovaná skla
Bezklíčový vstup a zapalování
Vyhřívaný kožený volant
Jazz Crosstar

Jazz Crosstar

Pro řidiče, které oslovuje zábavný
design SUV ve spojení s prostorností
a všestranností.
Jedinečné funkce modelu Crosstar s integrovanými střešními ližinami
16" kola z lehkých slitin
Robustní, voděodolná sedadla potažená tkaninou
Detailní záběr na ženu sedící v autě

Pocit bezpečí

Systém Honda SENSING je sada inteligentních bezpečnostních prvků pro vás i vaše spolucestující, která upozorňuje na nebezpečí, jež jste mohli přehlédnout. Díky těmto pokročilým asistenčním technologiím získal model Jazz maximální hodnocení 5 hvězdiček v testech bezpečnosti NCAP.