Zvolte plně hybridní pohon
Nový model Honda Jazz e:HEV

Nový Jazz je pohodlný, prostorný a dynamický a díky vyspělé plně hybridní pohonné jednotce e:HEV poskytuje elektrický výkon a hospodárnost na každé cestě.

Honda Jazz je plně hybridní automobil. Když sešlápnete plynový pedál, poskytuje dynamický elektrický výkon.

Technická ikona

Vyzkoušejte rozdíl na vlastní kůži

Pocit jízdy v hybridním voze Honda nic nepřekoná. Máme dlouholeté zkušenosti s hybridními motory. Technická dokonalost systému e:HEV společnosti Honda je zárukou, že naše plně hybridní vozy dokážou jet na tichý elektrický pohon. Nový model Jazz přichází s vynikajícím elektrickým výkonem a skutečnou hospodárností.

Ikona baterie

Bez připojování do elektrické zásuvky

Plně hybridní vozy s technologií Honda e:HEV mají samodobíjecí funkci a získávají energii ze spalovacího motoru a rekuperačního brzdění. Pro provoz nepotřebujete připojení z elektrické sítě, díky čemuž ušetříte čas a starosti.

Ikona hospodárnosti

Ještě hospodárnější

S plnou nádrží dokáže hybridní model Jazz ujet až 885 km*, během kterých dosahuje emisí CO2 již od 82 g/km. A co víc: tyto hodnoty jsou vskutku působivé, ovšem na pohodlí a výkonu se nic neztrácí.

Ikona 5 let

Klid v duši

Energie z akumulátoru hybridního modelu Jazz napájí elektrické motory, díky čemuž zažijete vzrušující jízdní výkony. Pro větší klid na duši poskytujeme na hybridní baterii záruku 5 let/100 000 km.

Elektrický pohon poskytuje okamžité zrychlení z nulové rychlosti, k čemuž využívá energii uloženou v akumulátoru určenou k napájení elektromotoru.

Hybridní pohon využívá ke každodenním jízdám elektromotory i spalovací motor a nabízí optimální výkon i působivé zrychlení.

Spalovací motor Hondy Jazz se využívá k udržení vyšších rychlostí na dálnicích a zároveň k dobíjení akumulátoru.

Rekuperační brzdění používá energii vytvářenou elektromotorem při brzdění k nabíjení akumulátoru.

Videa Honda Jazz e:HEV

Podívejte se na videa níže a seznamte se s funkcemi a technologiemi modelu Honda Jazz.

Hybrid Performance Zjistěte, jak hybridní Honda Jazz e:HEV automaticky přepíná mezi jízdními režimy, aby dosáhla optimálního výkonu a účinnosti ve všech situacích. Je to tak plynulé a bezproblémové, že nemusíte dělat nic jiného, než si užívat jízdu.

Technologie a konektivita Modely Honda Jazz a Jazz Crosstar jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, zábavním systémem a konektivitou. Vše je integrované a uživatelsky přívětivé a je navrženo tak, abyste byli lépe ve spojení a bavili se na každé cestě.

Design exteriéru a interiéru Prohlédněte si zblízka barvy a stylové linie vozu Honda Jazz, které plynule přechází od předních světlometů až po zadní světla. Pokračujte do prostorného interiéru, kde vás obklopí prvotřídní kvalita a sedadla, která jsou tak pohodlná, že se vám nebude chtít vystoupit.

Vylepšená bezpečnost Model Jazz je standardně vybaven bezpečnostní soustavou Honda SENSING. Podívejte se blíže na tyto pokročilé asistenční technologie, které jsou navrženy tak, aby vás a vaše blízké udržely v bezpečí.

Hybrid ve sportovním stylu

Seznamte se s novým modelem Jazz Advance Sport. Jako u všech modelů Jazz Hybrid se setkáte s výbornou odezvou, plynulým chodem a efektivitou; tento je ale ještě stylovější. 

Malé auto, velké funkce

Který stupeň výbavy si vyberete?

Vůz
Výběr je na vás
Hlavní prvky
 
 
 
Jazz Elegance

Jazz Elegance

Pro řidiče, kteří si libují v prostorném interiéru s vysokou úrovní pohodlí a bezpečnosti.

Honda SENSING

Spínač ekonomického režimu ECON

Flexibilní sedadla Magic Seats

Jazz Advance

Jazz Advance

Pro řidiče požadující praktičnost a nadstandardní výbavu.

Všechny prvky výbavy Elegance a navíc: Tónovaná skla

Vyhřívaný volant

Inteligentní bezklíčový vstup a startování

Jazz Advance Sport

Jazz Advance Sport

Pro řidiče, kteří si chtějí užít svižný výkon, pohodlí a všestrannost.

Exkluzivní zadní spojler

Exkluzivní detailní úpravy interiéru

Design z lehkých slitin exkluzivní pro výbavu Sport

Jazz Crosstar Advance

Jazz Crosstar Advance

Pro řidiče, které oslovuje zábavný design SUV ve spojení s prostorností a všestranností.

Jedinečné funkce modelu Crosstar s integrovanými střešními ližinami

16" kola z lehkých slitin

Robustní, voděodolná sedadla potažená tkaninou

Detailní záběr na ženu sedící v autě

Pocit bezpečí

Systém Honda SENSING je sada inteligentních bezpečnostních prvků pro vás i vaše spolucestující, která upozorňuje na nebezpečí, jež jste mohli přehlédnout. Díky těmto pokročilým asistenčním technologiím získal model Jazz maximální hodnocení 5 hvězdiček v testech bezpečnosti NCAP.