Vytvořte si prostor pro svoje vášně s řadou vozů Honda s elektrifikovaným pohonem

Mluvili jsme s šéfkuchaři, fotbalovými hvězdami, DJi a módními návrháři z celé Evropy, abychom zjistili, jak využívají prostor ve svých vozech Honda k naplňování svých vášní

Získali jsme podporu 13 ambasadorů z celé Evropy, od šéfkuchařů přes módní návrháře až po DJe, abychom zjistili, nakolik jim vozy Honda s elektrifikovaným pohonem poskytují veškerý prostor, který potřebují k tomu, aby se posunuli dál ve splnění svých každodenních snů.

Mluvili jsme s šéfkuchařem Thomasem Strakerem, milovnicí módy Grace Villarrealovou, fotbalistou Lukášem Váchou a DJem Michielem Veenstrou, abychom zjistili, jak využívají prostor ve svém voze k naplňování svým vášní.

Co je vaší vášní?

Thomas Straker: Nedávno jsem otevřel restauraci v Londýně a mou vášní je pracovat v kuchyni s nejčerstvějšími a nejlepšími produkty.

Grace Villarrealová: Naprosto miluji módu – když najdu správný outfit pro správnou příležitost, tak se cítím mnohem sebevědoměji. 

Lukáš Vácha: Jako pro profesionálního fotbalistu je pro mě velmi důležitý můj tréninkový režim, protože mi pomáhá udržet se na vrcholu mých schopností. Vždy hledám způsob, jak optimalizovat svůj výkon na hřišti. 

Michiel Veenstra: Hudba je pro mě vším, ať už poslouchám své oblíbené interprety, nebo ji sám tvořím – hudba hraje v mém životě obrovskou roli. 

Jak váš vůz Honda s elektrickým pohonem podporuje vaši vášeň?

Lukáš Vácha: Hodně času trávím na cestách, když jezdím na zápasy a tréninky se spoluhráči, takže pro mě bylo důležité, aby byl prostor uvnitř vozu pro všechny velmi pohodlný. Díky sedadlům obepínajícím tvary těla a většímu prostoru v zadní části vozu Civic e:HEV mají všichni dostatek místa pro nohy a dorazíme tak na místo uvolnění a připravení pustit se do hry! 

Grace Villarrealová: V oblasti módy je velmi důležitá kvalita a té je naštěstí v interiéru CR-V e:HEV dostatek. Propracovaně prošívaná sedadla a obložení dodávají prostoru uvnitř vozu prémiový vzhled – a prostorný zavazadlový prostor zajišťuje, že mám při nákupech dostatek místa pro dětský kočárek, obědové balíčky a školní tašky!

Jak budete svou vášeň dále rozvíjet pomocí svého vozu?

Thomas Straker: Zjistil jsem, že HR-V e:HEV má obrovský zavazadlový prostor, který můžu využít. Avšak ve chvílích, kdy si nemůžu pomoct a vykoupím skoro celé tržiště s potravinami, se mi opravdu hodí flexibilní sedadla Magic Seats. Fungují trochu jako sedačky v kině, což znamená, že mohu maximálně využít veškerý prostor v zadní části a upravit zavazadlový prostor přesně podle velikosti a tvaru, který potřebuji.

Michiel Veenstra: Cestování a poslech hudby patří k sobě – a když milujete hudbu tak jako já, chcete si být jisti, že reproduktory splní vaše očekávání. Přijde mi opravdu skvělé, že konstruktéři modelu Civic e:HEV spolupracovali se společností Bose na vývoji zvukového systému pro jedinečnou akustiku v kabině vozu – a ten rozdíl je opravdu patrný. Vůz je nyní mým oblíbeným místem pro sdílení nových skladeb s přáteli a rodinou.