Představujeme e:TECHNOLOGY Translator

Usnadní vám překlady odborných termínů pro hybridy a elektromobily

Přechod k elektrifikovaným vozidlům se zrychluje tak rychle, že je někdy těžké s ním držet krok. A řekněme si upřímně, že některé související výrazy mohou znít až příliš odborně. Oslovili jsme 5 000 řidičů zážehových a vznětových vozidel v Evropě a neuvěřitelných 61 % z nich přiznalo, že jsou pro ně informace o hybridních a elektrických vozidlech matoucí.  

Vzhledem k tomu, že 58 % řidičů považuje elektrifikovaná vozidla za budoucnost automobilismu a 21 % z nich očekává, že do dvou let přejdou na elektrifikované vozidlo, je na čase všem otevřít cestu. Představujeme Honda e:TECHNOLOGY Translator, dokonalý překladač pro každého, kdo si neví rady s pojmy a frázemi týkajícími se elektrických a hybridních vozidel.

Nejčastějšími důvody, proč jsou pro řidiče zážehových a vznětových vozidel texty o elektrifikovaných vozidlech tak matoucí, jsou technický jazyk (40 %), žádné uživatelské zkušenosti nebo příklady z reálného života (31 %) a nejasné výrazy a fráze (30 %).

Abychom tuto překážku překonali, spolupracovali jsme s vybranými řidiči automobilů Jazz e:HEV, CR-V e:HEV a Honda e z celé Evropy, kteří nám pomohli vysvětlit nejzáhadnější pojmy týkající se hybridních a elektrických vozidel na základě jejich osobních zkušeností a historek.

Ať už se vám pletou paralelní, mild a samonabíjecí hybridy, nebo jen chcete pochopit, co pro vás znamená pomalé, rychlé a velmi rychlé nabíjení – překlady těchto a mnoha dalších témat naleznete v nástroji e:TECHNOLOGY Translator.

Podívejte se na něj sem sami!