Nabídka automobilů Honda

Novinky v nabídce elektrifikovaných vozů Honda v letech 2022–2023

Ve společnosti Honda jsme odhodláni vytvářet modely obsahující pokročilé elektrifikované pohonné jednotky a s každým novým vozem, který uvádíme na trh, je to krok blíže k naší elektrické vizi dosažení nízkouhlíkové společnosti. Do roku 2022 dokončí společnost Honda svou misi elektrifikace všech běžných modelů v Evropě.

Řada vozů Honda s elektrickým pohonem

Elektrifikovaná řada společnosti Honda je poháněna vlastní technologií, která přináší elektrizující zážitek z jízdy v celé řadě plně elektrických (EV), samonabíjecích hybridních (e:HEV) a plug-in hybridních (e:PHEV) modelů.

 Malé SUV Honda – plně elektrické

Zcela nové malé SUV –
plně elektrické

Jádrem budoucí řady akumulátorových elektromobilů (EV) společnosti Honda je toto zcela nové plně elektrické malé SUV, které bude uvedeno na trh v roce 2023. Tento vůz, který nabízí jedinečnou kombinaci dynamiky, technologií a designu, je vynikající volbou pro první rodinný akumulátorový elektromobil.

Kompaktní SUV Honda – plně hybridní ZR-V e:HEV

Kompaktní SUV Honda –
plně hybridní ZR-V e:HEV

Jako doplněk k již tak silné řadě vozů e:HEV, včetně modelů HR-V a CR-V, rozšíří společnost Honda v roce 2023 svou řadu samonabíjecích plně hybridních vozů o nové sportovní a dynamické kompaktní SUV střední velikosti. Další podrobnosti přineseme brzy. 

Plně hybridní SUV Honda CR-V e:HEV a plug-in hybridní e:PHEV

Zcela nové hybridní SUV CR-V e:HEV a plug-in hybridní e:PHEV

V roce 2023 uvede společnost Honda na trh zcela nový model CR-V, který bude poprvé k dispozici s nabídkou elektrifikovaných pohonných jednotek. Nový CR-V e:HEV bude i nadále k dispozici jako samonabíjecí hybrid, zatímco společnost Honda poprvé v Evropě představí CR-V e:PHEV, plug-in hybridní variantu svého nejoblíbenějšího velkého SUV. Sledujte tento prostor pro další informace.