Close

NSX 2017

NOVÝ DRUH VE VŠECH OHLEDECH

Model NSX vás spojí se silnicí jako žádný jiný vůz. Je to kultivovaný druh supersportu, precizní v každém detailu, který kombinuje jízdu v reálných podmínkách se strhujícím výkonem na dráze.

Motor je přeplňovaný vidlicový šestiválec o objemu 3,5 litru. Byl vyroben krok za krokem během pěti dnů jedním z šesti motorářských mistrů. Právě tento lidský dotek probouzí model NSX k životu.

Posunout

Logo NSX

Generace NSX

Nepřekonatelný sportovní hybridní výkon – dokonalá vyváženost výkonu a ovladatelnosti.

Mistrovské zpracování hliníku

Model NSX představuje dokonalou rovnováhu funkčnosti a vzhledu.

Sestava rámu modelu NSX

Kombinace hliníkového podvozku s hlavními podlahovými panely z uhlíkových vláken a vysokopevnostní ocelí vytváří lehkou, odolnou sestavu.

Podvozek je zpracovaný způsobem, který dodává pevnost potřebným oblastem, přičemž ponechává duté lehčí prostory v místech, která takovou pevnost nevyžadují. Tento výrobní proces je prvním svého druhu v automobilovém průmyslu. Je vlastní podstatou modelu NSX.

Žije a dýchá

Model NSX nasává vzduch pomocí systému Total Airflow pro dosažení vysokého výkonu a ochlazení součástí hnací jednotky, brzd a tepelných jednotek. Vzduch je poté odváděn strategicky umístěnými průduchy v zadní části, což minimalizuje aerodynamický odpor.

Bílý model NSX, pohled zezadu

Dokonale tvarovaný. Aerodynamické linie modelu NSX vytváří nepřehlédnutelný vzhled na silnici a zaručují maximální přítlak při vysokých rychlostech.

ELEKTRIZUJÍCÍ VÝKON

Vůz se dokonale spojí s vaší myslí a tělem.

Odezva modelu NSX je bezprostřední – stačí pomyslet na zatočení a zatočí, stane se prodlouženou rukou vaší vlastní vůle.

Tuhost podvozku, vyladěné zavěšení a přesné rozložení hmotnosti vám v kombinaci se systémem Sport Hybrid Super Handling All-Wheel-Drive rozproudí krev v žilách už po prvním kole na dráze.

Pohled shora na červený model NSX na silnici

NÁDHERNÝ VÝKON

Harmonie sportovního charakteru a luxusu.

Vaše srdce se rozbuší nejen díky výkonu modelu NSX. Krev v žilách vám rozproudí také úchvatný sportovní interiér, který vás přenese do samotného nervového centra modelu NSX.

Interiér červeného modelu NSX