Honda Financial Services

Základní představení

Honda Financial Services je program značkového financování vytvářený ve spolupráci společností Honda a UniCredit Leasing CZ a.s. Nabídka Honda Financial Services navazuje na dlouholetou tradici kvality značky HONDA, ve všech směrech respektuje Vaši individualitu a pružně se přizpůsobuje Vašim požadavkům. V nabídce najdete značkový finanční leasing, úvěr, operativní leasing, splátkový prodej i kompletní nabídku pojištění.

Pokud se tedy nacházíte v situaci, kdy jste si u svého dealera Honda vybrali auto, avšak nechcete v současnosti zatěžovat svůj rozpočet významnějším výdajem, zůstaňte věrni své značce a zvolte značkový program financování Honda Finance. Spolupráce s Honda Financial Services Vám zajistí, že pořízení nového vozu Honda se stane příjemnou a jednoduchou záležitostí.

Díky našim produktům můžete volit různou výši měsíčních či kvartálních splátek, minimalizovat nároky na vstupní kapitál, získat zvýhodněné havarijní pojištění, povinné ručení a další doplňková pojištění, či využít některé z mnoha časově omezených akcí s mimořádně výhodnými podmínkami.