Posunout

Proč SUV?

Díky čemu je zážitek z jízdy v SUV jiný než v hatchbacku nebo sedanu? Podobně jako všechny vozy Honda jsou vytvořeny s ohledem na komfort a jistotu, a to díky zvýšené poloze při řízení s vynikajícím výhledem na silnici. SUV znamená sportovní užitkové vozidlo a jak CR-V, tak HR-V mají prostorný interiér, který se snadno přizpůsobuje tak, aby byl vždy co nejlépe využitelný.

Tříčtvrtinový pohled zepředu na model CR-V při jízdě městem.

Vše, co potřebujete vědět o SUV

Naše řada nabízí pohon předních kol (2WD) a varianty s pohonem všech kol (AWD). Pohon předních kol znamená, že máte lepší trakci než při zadním pohonu. Verze AWD našich vozů SUV jsou vybaveny naším novým inteligentním řídicím systémem, který v případě potřeby nezávisle přesně používá náhon na jednotlivá kola.

Tříčtvrtinový pohled zepředu na model CR-V při jízdě městem.

Jezdí se s vozem SUV dobře?

Vozy SUV značky Honda nabízí vytříbený, pohotový a poutavý zážitek z jízdy. Díky vyvýšené jízdní poloze navíc máte pocit bezpečí a jistoty, protože pohled na silnici i na okolí máte z mnohem vyšší perspektivy. Jednou z výhod majitelů a řidičů vozů SUV je, že nastupování a vystupování je mnohem snadnější a pohodlnější.

Tříčtvrtinový pohled zepředu na model CR-V při jízdě městem.

Parkují se SUV snadno?

Díky vyšší jízdní poloze zaručují vynikající viditelnost a lepší přehled o okolních vozidlech a překážkách. Vozy SUV značky Honda jsou navíc vybavené mnoha technickými prvky, jako jsou parkovací senzory a zadní parkovací kamery, které vám pomáhají v omezeném prostoru.

Tříčtvrtinový pohled zepředu na model CR-V při jízdě městem.

Jak bezpečné jsou vozy typu SUV?

Naše vozy SUV byly navrženy tak, aby poskytovaly řidičům a cestujícím vynikající úroveň aktivní a pasivní bezpečnosti. Podobně jako všechny vozy Honda jsou vybaveny systémem Honda SENSING – sadou pokročilých asistenčních technologií. A to není všechno – model CR-V byl v nezávislých testech, které provádí Euro NCAP, oceněn maximálními pěti hvězdičkami.

Které SUV je pro mě nejlepší?

Model SUV
Hnací ústrojí
Hlavní prvky
 
Tříčtvrtinový pohled zpředu na model CR-V

CR-V

e:HEV Hybrid
Velký zavazadlový prostor, výjimečný úložný prostor, stylové vnitřní obložení a bezpečnostní prvky systému Honda SENSING.
Tříčtvrtinový pohled zepředu na model Honda HR-V

HR-V

e:HEV Hybrid
Hospodárné sportovní kupé a nejprostornější interiér ve třídě s flexibilními sedadly Magic Seats.