Svolávací akce a aktualizace produktu

Zajistíme, abyste se dozvěděli všechny novinky o svém produktu Honda.

Kromě řešení potenciálního ohrožení bezpečnosti přispívají svolávací akce a aktualizace produktů také ke zlepšení dlouhodobé kvality našich produktů a vašich zkušeností s vlastnictvím produktu značky Honda. Proto důrazně doporučujeme, abyste si nechali provést příslušné práce. Chcete-li si ověřit případné neprovedené práce v rámci svolávacích akcí, doporučujeme vám obrátit se na svého dealera Honda a také sledovat tuto stránku, která je pravidelně aktualizována.

Co je svolávací akce?

Svolávací akce jsou vyhlášeny v případech, kdy výrobce zjistí závadu související s bezpečností, která může způsobit potenciální ohrožení bezpečnosti. Příčinou může být funkce, tvar nebo konstrukční řešení vozidla a může s určitou pravděpodobností přinést významné riziko zranění řidiče nebo cestujících ve vozidle nebo ostatních účastníků silničního provozu.

Co je aktualizace produktu?

Aktualizace produktů nesouvisí s bezpečností. V rámci zdokonalování technických řešení se mohou vyskytnout případy, kdy výrobce vyvinul nové součásti nebo procesy přispívající ke zlepšení celkové kvality vozidla.

Online kontrola

Po vyplnění formuláře níže můžete ověřit informace o případných neprovedených pracích na vašem motocyklu v rámci svolávacích akcí nebo aktualizací produktů.

Zadejte VIN

Nelze získat data.

V současné době pro toto vozidlo neevidujeme žádné aktivní svolávací akce/aktualizace produktů.

VIN

Jedinečné číslo karoserie vašeho motocyklu. Najdete je v registračním dokumentu V5 a je také vyraženo na kovovém štítku v motorovém prostoru.

Online kontrola – přehled pro váš motocykl

Číslo VIN:

Na vašem vozidle existují neprovedené práce v rámci svolávacích akcí/aktualizací produktů:

    Vytiskněte si tuto stránku, obraťte se na místního autorizovaného dealera Honda a dohodněte si schůzku, na které vám vozidlo bezplatně opraví.

    Vyhledat dealera Honda

    Ověřit další motocykl

    Upozornění: Zde uvedené výsledky byly získány z údajů pocházejících z naší servisní sítě. V případě jakýchkoli budoucích aktualizací produktů a/nebo svolávacích akcí, které by se týkaly vašeho vozidla, vás na tuto skutečnost upozorníme dopisem. Doporučujeme vám však prostřednictvím této stránky své vozidlo pravidelně kontrolovat.