Honda X-ADV – pravý přední poloprofil, s jezdcem, mezi městem a lesem, šedý motocykl
Honda X-ADV – pravý přední poloprofil, s jezdcem, mezi městem a lesem, šedý motocykl

X-ADV

NA SILNICI NEJDE PŘEHLÉDNOUT

NEKONČÍCÍ DOBRODRUŽSTVÍ ZA KAŽDÝM ROHEM

Náš model X-ADV udělal první krok. Položil základy. A šel příkladem. Snoubí se v něm vlastnosti a výkonnost motocyklu pro dobrodruhy s pohodlím, praktičností a vhodností velkoobjemového skútru k dojíždění. V podstatě je to SUV na dvou kolech, které se vzpírá konvencím. Model X-ADV je prvotřídní průzkumník města, který si poradí s betonovou džunglí i cestami v terénu a promění každou jízdu v jedinečný zážitek. A všechny jeho součásti jsme ještě vylepšili.

JEDINEČNÝ NÁVRH

Porozhlédněte se a vyberte si barvu.
Otáčejte přetažením Otáčejte přetažením
Přiblížení Přiblížení
Rotate Rotate
Přiblížení stažením prstů Přiblížení stažením prstů
Vyberte si barvu
  Posunout

  VYLEPŠENÍ VEDOUCÍ K NOVÝM OBZORŮM

  Teď je model X-ADV ještě všestrannější a hravě si poradí se všemi vašimi plány.

  Má lehčí rám a nový návrh sedla výrazně usnadňuje dosah nohou na zem. Nová kapotáž se vyznačuje robustním stylem, který je pro model X-ADV charakteristický. Skrývá také více úložného prostoru a nabíječku typu USB-C. Dvojité světlomety disponují technologií DRL výrazně zvyšující viditelnost, zatímco plně barevný displej TFT nabízí intuitivní ovládání. Teď se navíc prostřednictvím nového systému hlasového ovládání chytrého telefonu Honda můžete připojit k řadě funkcí chytrého telefonu, jako je navigace, hovory, zprávy a hudba (k dispozici pouze pro zařízení se systémem Android™). Takže ať dorazíte kamkoli, vždy zůstanete v kontaktu.

  Honda X-ADV – pravý přední poloprofil, s jezdcem, ulice ve městě
  Honda X-ADV – přední pravý poloprofil, s jezdcem, cesta v lese

  Pohled na otáčkoměr pro vás bude vzrušující, protože jsme navýšili maximální otáčky a zvýšili výkon dvouválcového motoru s objemem 745 ccm. Technologie elektronického ovládání plynu (TBW) a čtyři výchozí jízdní režimy optimalizují výkon, aby odpovídal podmínkám a terénu. Model X-ADV je také flexibilní – dává vám možnost si plně přizpůsobit výstupní výkon a charakter motoru, řadicí rozmezí dvouspojkové převodovky (DCT), systém kontroly trakce Honda (HSTC) i úroveň ABS.

  SBOHEM, ASFALTE, AHOJ TERÉNE

  Od hladkého asfaltového povrchu přes rušné městské ulice po terénní cesty. Model X-ADV si poradí kdekoli.

  Honda X-ADV, šedý motocykl na lesní cestě
  Honda X-ADV, šedý motocykl na ulici

  PŮSOBIVÝ VÝKON

  Vychutnejte si skvělou výkonnost a inspirativní ovládání. Ať už se vydáte kamkoli.

  Dvouválcový motor má kompaktní rozměry a působivý výkon. Určitě s modelem X-ADV plánujete nejrůznější dobrodružství, proto jsme přepracováním sacích kanálů, časování vačky a výfuku snížili jeho hmotnost o 2 kg a zvýšili jeho maximální výkon na 43,1 kW (s točivým momentem 69 Nm). Čtyři výchozí jízdní režimy a elektronické ovládání plynu si poradí s většinou podmínek a společně řídí výkon motoru i brzdění motorem, systém ABS a dvouspojkovou převodovku. Systém kontroly trakce Honda zajišťuje lepší kontrolu nad 3 úrovněmi a přizpůsobení potřebám. Všechny jízdní režimy můžete snadno vybírat prostřednictvím displeje TFT a spínačů na levé straně řídítek. Nastavení USER vám umožňuje si výkon modelu X-ADV plně přizpůsobit.

  Novinkou je trubkový ocelový rám. Je pevnější, ale s naprosto stejnými rozměry, geometrií řízení a odpružením s dlouhým zdvihem, čímž zaručuje jisté a agilní ovládání, které vám dodá sebejistotu bez ohledu na to, kam jste se vydali.  Duální radiálně montované, proti sobě postavené čtyřpístkové brzdové třmeny se do kotoučů zakusují velmi silně. Ve všech výchozích režimech jízdy po silnici je úroveň zásahů systému ABS vysoká, zatímco v režimu GRAVEL je nízká. Důvodem je zajištění bezpečného a konzistentního brzdění na nezpevněném povrchu.

  Honda X-ADV, přední pravý poloprofil, s jezdcem, zaparkovaný, šedý motocykl
  Honda X-ADV, přední pravý poloprofil, jezdec stojící na šedém motocyklu, na lesní cestě
  Honda X-ADV, přední pravý poloprofil, na stojanu na parkovišti, západ slunce
  Honda X-ADV, pravá strana, s jezdcem, šedý motocykl, na lesní cestě
  Zobrazení aplikace Honda X-ADV.

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  Vytvořte si vlastní oblíbený motocykl Honda prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.