Upozornění: Na fotkách jsou znázorněny kombinace současného a předchozího modelového roku.

Honda X-ADV – pravý přední poloprofil, s jezdcem, mezi městem a lesem, šedý motocykl

NA SILNICI NEJDE PŘEHLÉDNOUT

Náš X-ADV se drží na špici. Snoubí se v něm vlastnosti a výkonnost motocyklu pro dobrodruhy s pohodlím, praktičností a vhodností velkoobjemového skútru k dojíždění. V podstatě je to SUV na dvou kolech, které se vzpírá konvencím.

Dynamický pohled na model X-ADV na silnici

Nekončící dobrodružství za každým rohem

Prémiový průzkumník města, který dokáže v mžiku přepnout z ulic města do terénu (a zpět). X-ADV promění každou jízdu v jedinečný zážitek. Trubkový ocelový rám v kombinaci s geometrií řízení a odpružením s dlouhým zdvihem zajišťuje lehkou a agilní ovladatelnost. Provedení sedla výrazně usnadňuje dosah nohou na zem. Nová kapotáž zvýrazňuje robustní styl, který je pro model X-ADV charakteristický.

Dynamický pohled na model X-ADV na silnici

Navržený tak, aby vás vždy podpořil

Technologie elektronického ovládání plynu (TBW) a čtyři výchozí jízdní režimy optimalizují výkon, aby odpovídal podmínkám a terénu. Model X-ADV je také flexibilní – dává vám možnost si plně přizpůsobit výstupní výkon a charakter motoru, řadicí rozmezí dvouspojkové převodovky (DCT), systém kontroly trakce Honda (HSTC) i úroveň ABS. Ve všech výchozích režimech jízdy po silnici je úroveň zásahů systému ABS vysoká, zatímco v režimu GRAVEL je nízká. Důvodem je zajištění bezpečného a konzistentního brzdění na nezpevněném povrchu. Zadní směrová světla disponují technologií signalizace nouzového zastavení (ESS), která při brzdění v extrémních situacích spustí blikání zadními výstražnými světly.

Dynamický pohled na model X-ADV na silnici

Bez ohledu na terén

Přední 41 mm dlouhé obrácené vidlice s olejovou patronou (USD) upravují předpětí a tlumení při roztažení. Zajišťují špičkovou absorpci nárazů na jakémkoli povrchu od poškozeného asfaltu po rozježděné cesty. Lehká hliníková kyvná vidlice ovládá jednotrubkový tlumič Monoshock s nastavitelným předpětím pružiny, což zajišťuje optimální řiditelnost při naložení. 17palcové přední kolo a 15palcové zadní kolo mají výplet z korozivzdorné oceli a pomáhají modelu X-ADV obstát v jakkoli náročném terénu.

Dynamický pohled na model X-ADV na silnici

Zůstaňte v kontaktu

Barevný displej TFT umožňuje intuitivní ovládání. Teď se navíc prostřednictvím systému Honda RoadSync můžete připojit k řadě funkcí chytrého telefonu, jako je navigace od křižovatky ke křižovatce, hovory, zprávy a hudba, díky aplikaci Honda RoadSync (k dispozici pro zařízení se systémem Android™ a iOS™). Takže ať dorazíte kamkoli, vždy zůstanete v kontaktu. Můžete tak snadno a rychle ovládat jízdní režimy a přizpůsobit zobrazené informace svým požadavkům.

  • Matte Ballistic Black Metallic Standard
  • Iridium Grey Metallic Standard
  • Grand Prix Red Standard
  • Puco Blue Standard
*
Zobrazení aplikace Honda X-ADV.

Honda Motorcycles Experience

Prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe si můžete vytvořit vlastní oblíbený motocykl Honda. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.