Honda CB125R, přední pravý poloprofil, studiový záběr, černý motocykl

CB125R

STVOŘENÝ PRO JÍZDU ULICEMI

MYSLETE VE VELKÉM

Model CB125R skrývá nadupaný výkon ve stylové siluetě a nabízí začínajícím jezdcům vzrušující zážitek z jízdy. Menší bratříček úžasného modelu CB1000R, a tedy člen rodiny Neo Sports Café, je na první pohled nepřehlédnutelný díky výraznému provedení, které skrývá trubkový ocelový rám. Nabízí luxusní prvky, jako je špičkový LCD přístrojový panel a plné LED osvětlení, ale co vás skutečně zaujme, je mimořádný výkon nového motoru DOHC o objemu 125 ccm a přesné odpružení s vidlicemi Showa SFF-BP.

Posunout

PLNOHODNOTNÝ ZÁŽITEK

Malý, avšak nesmírně zábavný motocykl.

CB125R se vyznačuje svým minimalismem. Čím víc na něm budete jezdit, tím větší jistotu získáte. Díky své kompaktní velikosti je snadno ovladatelný, a přitom je díky vlastnostem velkých motorek skvělým prvním krokem do světa „opravdových“ strojů. Zcela nový jednoválcový čtyřventilový motor DOHC zvyšuje maximálního výkon o 1,2 kW a točivý moment o 1,6 Nm s ovládáním šestistupňovou převodovkou s plynulým řazením. Vylepšený motor doplňují 41mm přední vidlice Showa SFF-BP, což je vysoce kvalitní prvek, který najdete u našich větších motocyklů. Postarají se o precizní ovládání a řízení, společně s pneumatikami plné velikosti a radiálními předními brzdovými třmeny s jednotkou měření setrvačnosti (IMU) pro řízení ABS. Pokud jste připraveni posunout se o stupínek výše, je pro vás ten pravý.

Honda CB125R, pravá strana, záběr na přední kolo a brzdy, studiový záběr, modrý motocykl
Honda CB125R, pravá strana, záběr na nádrž a řídítka, studiový záběr, modrý motocykl
Honda CB125R, poloprofil, přední pravá strana, záběr na světla, studiový záběr, černý motocykl
Honda CB125R, záběr na motor, studiový snímek

ČISTÁ JÍZDA NA MOTOCYKLU

Co je Neo Sports Café? Je to naprosté spojení s vaším motocyklem.

Vzrušení z jízdy. Každý člen rodiny ­– jednoválcové CB125R a CB300R i čtyřválcové CB650R a CB1000R – nabízí dechberoucí výkon motoru i podvozku. To ale není vše. Všechny modely se svými technickými údaji řadí do prémiové kategorie, s důrazem na kvalitní díly. A navíc mají styl. Řada Neo Sports Café se vyznačuje elegantní jednoduchostí konstrukce, výraznou a syrově krásnou. Budete hrdí na to, že patří vám.

Honda CB125R, pravá strana, studiový záběr, černý motocykl