CB125R

Stvořený pro jízdu ulicemi


CB125R je nejen nápadný, ale díky svému soustředěnému výkonu jezdí stejně dobře, jako vypadá. Elegantní a odlehčený design a kultovní vzhled, se kterým vystoupíte z davu. Snadno se ovládá a je vyroben s vyladěnou technologií, takže očekávejte přesné ovládání, které je ideální pro nové držitele řidičského průkazu A1.

Myslete ve velkém s odvážným stylem a výkonem

Tento malý sourozenec CB1000R z rodiny Neo Sports Café okamžitě upoutá pozornost. Modernizovaný model CB125R se může pochlubit odvážným designem s moderními prvky včetně trubkového ocelového rámu. Kruhový světlomet s výrazným rámečkem pak dotváří nezaměnitelný profil. Společně s plným LED osvětlením a plnobarevným 5palcovým TFT displejem to modelu CB125R dodává sofistikovanost.

Co ale opravdu přitahuje pozornost, je koncentrovaný výkon čtyřventilvého motoru DOHC o objemu 125 ccm. Přesnost zavěšení vidlic Showa SFF-BP USD znamená hladší jízdu a příjemnější zážitek z jízdy po nerovných cestách.

 

Podstata Neo Sports Café: Spojte se se svým motocyklem

Řada Neo Sports Café se vyznačuje elegantní jednoduchostí konstrukce, výraznou a syrově krásnou. Každý model se vyznačuje špičkovými specifikacemi s důrazem na kvalitní hardware. U modernizovaného modelu CB125R platí, že méně je více. Silniční motocykl o objemu 125 ccm s vybroušenými liniemi, nápadným LED osvětlením a výraznými křivkami - retro-minimalismus navržený tak, aby vynikl.

Výrazné barvy.

  • Mat Cynos šedá metalíza Standard
  • Reef Sea Blue Metallic Standard
  • Pearl Cool White Standard
  • Pearl Splendor Red Standard
*