Honda – Monkey – Odvažte se

ODVAŽTE SE

Zažijte čistou radost z jízdy na motocyklu. K tomu byl Monkey vyroben.

Posunout

UDĚLEJTE SI ČAS

Ve městě. Buďte tam, kde chcete být a kdy tam chcete být. A užívejte si každý okamžik.

Když motocykl Monkey s novým zářivě modrým lakem poprvé uvidíte, usmějete se. Když se na motocyklu Monkey poprvé svezete, budete mít na tváři zaručeně ten největší úsměv, zejména díky jeho zbrusu novému motoru. Je dost malý, aby ho bylo možné umístit na karavan a protáhnout mezerami v městském provozu, kterými nic jiného neprojede. Monkey však hlavně přináší naprostou a základní radost z jízdy. A v tom tkví jeho krása.

MALÝ MOTOCYKL S VELKÝM SRDCEM

Jste připraveni jezdit na něčem úplně jiném?

Modelu Monkey se nic jiného nevyrovná. Má svůj osobitý styl. A charakter, který se nedá k ničemu přirovnat. Chromovaná, vysoce posazená řídítka, a navíc rám, kyvná vidlice a tlumiče nalakované stejnou barvou jako drobná palivová nádrž – a vysoce zvednuté blatníky – to vše přitahuje pozornost, stejně jako mohutné pneumatiky s blokovým vzorkem. V jeho nitru se ale skrývá úplně nový, úsporný vzduchem chlazený motor o objemu 125 ccm a pětistupňová převodovka, které jsou přišroubované do robustního podvozku s brzdovým systémem ABS řízeným jednotkou IMU. Navíc je malý a lehký, váží pouhých 107 kg, má pohodlné sedlo ve výšce pouhých 775 mm nad zemí a stylový (a užitečný) ocelový trubkový nosič, který je nyní součástí standardní výbavy. Malý motocykl s velkým srdcem, který je zkonstruovaný tak, aby vás bavil. To je Monkey.

Honda – Monkey – Charakter, který se nedá k ničemu přirovnat
Honda – Monkey – Malý a lehký
Honda – Monkey – Malý motocykl s velkým srdcem
Honda – Monkey – Připravte se jezdit na něčem úplně jiném
Honda Monkey s kostkovaným sedlem

Ikona v novém pojetí

Původní Monkey byl ikonou 60. let. Představoval dvoukolový stroj, za který jste se nestyděli, a od té doby se nic nezměnilo. Model 2023 vzdává hold originálu novým kostkovaným sedlem a dvoubarevnou stříbrnou metalízou palivové nádrže. Závěrečnou tečkou je barevně sladěná perleťově červená Nebula Red, která navozuje opravdový nostalgický pocit.

MY VYRÁBÍME MOTOCYKLY

Vy čarujete.

Monkey je pocit. Bezstarostného života v daný okamžik a vytváření vzpomínek na dnešek a budoucnost. Jeho historie u značky Honda se vrací až do roku 1961 – svět tehdy vypadal jinak – ale to, co tehdy představovala, čím byla a co znamenala je stejně důležité i dnes. Monkey je svoboda na dvou kolech ve své nejčistší podobě.

Honda – Monkey – My vyrábíme motocykly