Odmítnutí odpovědnosti: Na snímcích jsou znázorněny kombinace současného a předchozího modelového roku.

CRF110F

Cesta na celý život

CRF110F


U modelu CRF110F jde především o pocit z jízdy na velkém stroji a obrovskou zábavu. Je určený pro věkovou kategorii 8–11 let, má robustní podvozek, elektrický startér a spolehlivý čtyřtaktní motor. Je to dokonalý odrazový můstek k závodním motokrosovým a enduro strojům o objemu 125/150 ccm.


CRF110F

Vzhled terénního stroje

Na tento motocykl můžete být hrdí. Ostře stylizovaná a odolná kapotáž modelu CRF110F zaručuje ostrý a moderní vzhled, stejně jako u mohutného modelu CRF450R. V modelovém roce 25 zdobí model CRF110F výrazný nový lak řady CRF a nové odvážné grafické prvky, které vzdávají hold terénnímu závodnímu původu značky Honda. Kryt řetězu vypadá skvěle a spolu s podložkou pod řídítka přispívá k bezpečnosti.

CRF110F

Lepší než odolný

Noví jezdci se většinou se svými stroji příliš nemazlí, proto potřebují náležitě robustní motocykl. Díky spolehlivému motoru o objemu 109 ccm a robustnímu podvozku se model CRF110F povedl na výbornou. Pro bezchybný chod je také vybavený funkcemi, jako je bezúdržbové kondenzátorové zapalování (CDI) a automatické napínání vačkového řetězu. Navíc je samozřejmě vyrobený s legendárním zpracováním a kvalitou společnosti Honda.