CRF110F – nekonečné vzrušení

CRF110F

U modelu CRF110F jde především o pocit z jízdy na velkém stroji a obrovskou zábavu. Je určený pro věkovou kategorii 8–11 let, má robustní podvozek, elektrický startér a spolehlivý čtyřtaktní motor. Je to dokonalý odrazový můstek k závodním motokrosovým a enduro strojům o objemu 125/150 ccm.

Cesta na celý život

Když mladík dostane nezadržitelnou touhu jezdit, není lepšího výchozího bodu než zářivě červený terénní motocykl Honda CRF.

Robustní model Honda CRF110F dodává mladým jezdcům jistotu při jízdě a otevírá jim dveře k radosti, která jim vydrží po celý život. Je vybavený elektrickým startérem, robustním ocelovým rámem a vysoce kvalitním odpružením, které přispívá k pocitu „velkého motocyklu“ a výkonu. Je to stroj, na kterém můžete jezdit – a usmívat se – po celý den.

CRF110F – cesta na celý život

VZHLED TERÉNNÍHO STROJE

Vzhled inspirovaný modelem CRF450R zaručuje motokrosový styl.

CRF110F – zcela nový kit kapotáže

Model CRF110F má nejen silný motor, ale také robustní podvozek.

Na tento motocykl můžete být hrdí. Ostře stylizovaná a odolná kapotáž modelu CRF110F zaručuje ostrý a moderní vzhled, stejně jako u mohutného modelu CRF450R. Kryt řetězu vypadá skvěle a spolu s podložkou pod řídítka přispívá k bezpečnosti.

 

Lepší než odolný

Noví jezdci se většinou se svými stroji příliš nemazlí, proto potřebují náležitě robustní motocykl. Díky spolehlivému motoru o objemu 109 ccm a robustnímu podvozku se model CRF110F povedl na výbornou. Pro bezchybný chod je také vybavený funkcemi, jako je bezúdržbové kondenzátorové zapalování (CDI) a automatické napínání vačkového řetězu. Navíc je samozřejmě vyrobený s legendárním zpracováním a kvalitou společnosti Honda.

CRF110F – moderní vzhled
CRF110F – nový motor o objemu 110 ccm

Startování je snadné. Stačí stisknout tlačítko a můžete vyrazit.

Bezstarostná jízda

Posilování dovedností a zkušeností.

Dny strávené jízdou v terénu, v trail parcích, na motokrosových tratích nebo dokonce na dvorcích, mohou být do značné míry rodinnou aktivitou, do které se zapojí všichni. Model CRF110F je skvělým a příjemným úvodem do motocyklového sportu, perfektním motocyklem, na němž si lze osvojit dovednosti a ovládání stroje, které se později budou hodit, ať už na silnici, nebo při závodech.

 

 

CRF110F – bezstarostná jízda