CBR500R: OBSAHUJE ZÁVODNÍ DNA
CBR500R: OBSAHUJE ZÁVODNÍ DNA

CBR500R – OBSAHUJE ZÁVODNÍ DNA

Proč závodit? Abychom se zlepšovali. Stavíme na svých zkušenostech. A právě proto stačí k řízení motocyklu CBR500R řidičské oprávnění skupiny A2 – přesto ničím nezapře rodinu CBR. Agresivní provedení a nové grafické prvky zrychlují tep. Dvouválcový motor, který se na váš povel pořádně roztočí, a vylepšené odpružení a brzdy, které vám dodají potřebnou jistotu. Pokud jste připraveni na skutečný závodní výkon, adrenalin začíná právě tady.

CBR500R: JEDEME DÁL
CBR500R: JEDEME DÁL

JEDEME DÁL

Možná je to váš první sportovní motocykl. Nebo jste zkušený jezdec, který hledá soustředěné vzrušení s menším strojem. Ať tak či onak, CBR500R nabízí spoustu možností. Svými kompaktními rozměry zpřístupňuje město a v klikatých městských uličkách předvádí skutečnou sportovní jízdu. A vždy okamžitě reaguje na každý pohyb řídítek i otevření škrticí klapky. Prožívejte naplno každičký okamžik. To je CBR500R.

CBR500R: Naše nejmenší supersportovní stroje

CBR přináší vždycky něco navíc

CBR. Tři velmi zvláštní písmena. Ale není snadné je používat. Je třeba si je zasloužit. Což CBR500R splňuje díky sportovně zaměřenému designu, který zahrnuje kryty s křidélky zlepšující aerodynamiku při vysokých rychlostech. Jízdní poloha je agresivní, řídítka jsou připevněná v závodním stylu a nové hliníkové stupačky posunuté dozadu, abyste mohli snadno zaujmout závodní polohu. Říká se, že pokud vypadá rychle, je rychlý. A při pohledu na model CBR500R s jeho úžasným novým lakem a grafickými prvky nemůžeme než souhlasit.

CBR500R: Naše nejmenší supersportovní stroje

Seznamte se s neuvěřitelnou přesností ovládání

Klikaté silnice před vámi? Ovládněte je. Všechny. Ovládněte každý pozdní naklápění do zatáček, vrchol i výjezd. Nová 41mm vidlice Showa Separate Function Fork Big Piston (SFF-BP) USD odděluje tlumení od pružení a poskytuje pružnou odezvu, zejména při brzdění z rychlosti s citem pro přilnavost přední pneumatiky. Zadní tlumič Showa má upravené tlumení, zatímco nová odlehčená kola a kyvná vidlice – a také větší posun hmotnosti dopředu – ještě více zlepšují ovladatelnost.

CBR500R: Naše nejmenší supersportovní stroje

Užívejte si každé otočení plynem

Pokud je to váš první motocykl pro řidičské oprávnění skupiny A2, je to skvělý začátek. Kapalinou chlazený osmiventilový řadový dvouválec dodává výkon 35 kW při 8 600 ot/min. Maximální točivý moment přitom je 43 Nm při 6 500 ot/min. Nebojí se vysokých otáček, je nesmírně zábavný, velmi návykový a doprovází ho vzrušující burácení výfuku při vytáčení do červené oblasti otáčkoměru. A stejně jako jeho větší příbuzný CBR má antihoppingovou spojku na šestistupňové převodovce, která usnadňuje řazení nahoru a zvládá zablokování zadního kola při tvrdém řazení dolů.

CBR500R: Naše nejmenší supersportovní stroje

Pro vysoce kvalitní jízdu

CBR500R poutá pozornost, ať jede kamkoli. Dvojitý ostře řezaný světlomet LED budí respekt a poskytuje větší množství světla, čímž zlepšuje viditelnost v noci. Doplňují je směrová světla a koncové světlo LED. Negativní přístroje LCD zahrnují rychloměr, otáčkoměr se sloupcovým grafem, dvě denní počítadla kilometrů, ukazatel hladiny paliva / spotřeby a ukazatel rychlostního stupně. Nechybí ani indikátor řazení nahoru, který je nastaven na 8750 ot./min, ale lze jej nastavit v krocích po 250 ot./min.

Hrdost na náš nejmenší model CBR

Myslíme si, že budete také. Porozhlédněte se a vyberte si barvu.
Otáčejte přetažením Otáčejte přetažením
Přiblížení Přiblížení
Rotate Rotate
Přiblížení stažením prstů Přiblížení stažením prstů
Vyberte si barvu
    HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

    HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

    Vytvořte si vlastní oblíbený motocykl Honda prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.