Close

CBR500R

DNES ROZHODNĚTE,
JAKÝM MOTORKÁŘEM BUDETE ZÍTRA

Vyberte si, jakým motorkářem chcete být. Díky novému agresivnímu vzhledu a výkonu vás model CBR500R zbaví jakýchkoli omezení. Navíc k němu stačí řidičské oprávnění skupiny A2.

ZVUK SVOBODY

Nebojte se pořádně vytočit dvouválcový motor. Zaposlouchejte se do jedinečného a působivého agresivního řevu motocyklu. Zhluboka se nadechněte. Silnice je vaše. (Pro nejlepší zážitek poslouchejte se sluchátky.)

Na detailech záleží

Podívejte se blíže na jedinečné funkce a prvky, díky nimž je model CBR500R legendární.

ČIRÁ SPORTOVNÍ AGRESE

Převzatá z Fireblade.

Model CBR500R byl inspirován sportovním vlivem motocyklu CBR1000RR Fireblade. Ostřejší agresivnější linie začleňují také jedinečná aerodynamická křidélka. Pohled z kokpitu vpřed je čistě sportovní, s připínacími řídítky pod horním můstkem a inverzním LCD panelem. Palivová nádrž má inovativní design, který současně zvyšuje kapacitu (pro delší ujetou vzdálenost) a optimalizuje rozměry.

JEDEME DÁL

Výkon dvou válců.

Model CBR500R se vyznačuje silným dvouválcovým motorem, který vám nabídne skvělý výkon. Tento vysokootáčkový motor dosahuje bleskového zrychlení z místa s pomocí vybroušené šestistupňové převodovky a dopřeje vám vzrušující jízdu. Užijte si skutečnou svobodu.

A stejně jako jeho větší příbuzný CBR má antihoppingovou spojku, která usnadňuje řazení nahoru a brání zablokování zadního kola při řazení dolů. Abyste si mohli užít ještě sportovnější jízdu, točivý moment byl zvýšen o 3 až 4 procenta při nízkých až středních rychlostech a otáčkách 3 000 až 7 000 ot./min.

CBR500R, zadní pravý poloprofil, s jezdcem, na závodní dráze
CBR500R, záběr na výfuk a zadní kolo
CBR500R, přední pravý poloprofil, s jezdcem, na horské cestě
CBR500R, zprava, záběr na motor.

PLNÁ VÝBAVA

A jste připraveni vydat se na cestu.

Motocykl CBR500R je vybaven novým LCD přístrojovým panelem s inverzním displejem a ukazatelem zařazeného převodového stupně. Při jízdě za náročných podmínek jsou řídítka namontována pod horním můstkem, takže získáte optimální úroveň ovládání. 41mm teleskopická vidlice má nastavitelné předpětí pružiny, stejně jako zadní zavěšení Pro-Link s tlumičem Monoshock. Plné LED osvětlení, včetně ukazatelů, stroj perfektně doplňuje. Připravit. Pozor. TEĎ!

CBR500R, záběr na kokpit