Close
Zavřít

Honda CMX500 Rebel

Vyjádřete svůj osobitý styl

Ryzí a jednoduchý

Pro jízdu je třeba

řidičské oprávnění

A2

Dvouválcový

471ccm

kapalinou chlazený motor

Posunout

Logo Honda CMX500 Rebel.

Úžasný stroj řady Custom

Strohý motocykl ve stylu „bobberu“ spojující ryzí tradiční vzhled s moderní technikou.

Dopřejte si pocit volnosti

Vytvořte si vlastní styl.

CMX500 Rebel je ztělesněním svobody pro všechny motocyklisty, především držitele řidičského oprávnění skupiny A2. Se silným kapalinou chlazeným paralelním dvouválcem usazeným do nízkého kolébkového rámu jde o motocykl s úžasným vzhledem, který si můžete upravit podle sebe – vaší představivosti se meze nekladou.

Boční pohled na motocykl Honda CMX500 Rebel na ulici.

Bezstarostná jízda

Rebel se vydává jinou cestou.

Pohonnou jednotku tvoří osvědčený paralelní dvouválcový motor s příjemnou, plynulou a lineární charakteristikou – ideální pro přechod z menšího motocyklu. Jízdní poloha se vyznačuje uvolněným posedem, s nataženýma rukama a nízko umístěným sedlem, jako stvořená pro rychlostní silnice. Poloha je však pohodlná a zajišťuje snadnou ovladatelnost i při nízkých rychlostech.

Boční pohled na motocykl Honda CMX500 Rebel.
Boční pohled na motocykl Honda CMX500 Rebel.
Přední tříčtvrtinový pohled na motocykl Honda CMX500 Rebel.
Zadní tříčtvrtinový pohled na motocykl Honda CMX500 Rebel, detailní záběr výfuku.

Lowrider

Paralelní dvouválec vyladěný na klidnou jízdu ustálenou rychlostí.

Pohled zezadu na motocykl Honda CMX500 Rebel.

Je dost štíhlý na to, aby se dokázal proplést hustým městským provozem, a díky nízko umístěnému sedlu nabízí dokonalé pohodlí a jisté ovládání.

Na rozdíl od modelu CBR500R vyladěného na výkon ve vysokých otáčkách používá motor modelu Rebel odlišný přístup s přepracovaným mapováním vstřikování paliva PGM-FI a má tudíž zcela jiný charakter. Poskytuje dostatek výkonu v nízkých otáčkách a silnější točivý moment 43,2 Nm při 6 000 ot/min. Ve spojení s maximálním výkonem 34 kW při 8 500 ot/min nabízí příjemné zrychlení a dokonale se hodí pro jízdu stálou rychlostí.

Hutný zvuk

Výfuk s uspořádáním 2-1 využívá konstrukční řešení se dvěma komorami rezonátoru a tlumičem průměru 120 mm ve stylu „shotgun“. Díky fázování zapalování posunutému o 180° je výsledkem hluboko posazený zvuk. Zařaďte všechny stupně šestistupňové převodovky a překvapí vás, jaký silný dojem na vás tento motor udělá.

Přední tříčtvrtinový pohled na motocykl Honda CMX500 Rebel na ulici.

Projeďte se a zakuste svobodu – jako rebel.

Pohled zepředu na motocykl Honda CMX500 Rebel na ulici.

Dává vám svobodu kdykoli vyrazit, kam jen budete chtít. CMX500 Rebel skvěle zapadá mezi menší stroje a motocykly vyšší kubatury.