Honda – Super Cub C125 – Svět v pohybu

SVĚT V POHYBU

SUPER CUB C125

Posunout

SNADNÝ. JEDNODUCHÝ. STYLOVÝ.

Přitažlivost modelu Super Cub nikdy nevyšla z módy.

Model Super Cub poskytuje již více než 60 let jednoduchou a spolehlivou přepravu milionům lidí po celém světě. Nikdy se neřídí módou, ale po celé desítky let vždy nastavuje laťku ostatním z hlediska použitelnosti, úspornosti a naprosté odolnosti. Skútr, který vyzařuje retro styl, je autentický do posledního šroubku, ale zároveň moderní v každém detailu, je stejně užitečný jako kdykoli předtím. Nyní se zcela novým, vzduchem chlazeným motorem, který zaručuje vyšší výkon a nižší spotřebu paliva, a s modernizovaným příjemně tlumeným zavěšením.

STROJ STVOŘENÝ PRO ŽIVOT

Model Super Cub C125, stejně jako vždy, tvoří s jezdcem jedno tělo.

Vzpřímená jízdní poloha s rovnými zády poskytuje vynikající výhled do všech stran, sedlo je vyrobené z uretanové pěny s vysokou hustotou pro větší pohodlí a řídítka jsou uložená v pryžových silentblocích. Nový vzduchem chlazený motor se vstřikováním paliva generuje vyšší výkon s kultivovaným průběhem. Je také ještě úspornější. Stejně jako u prvního modelu je ovládání čtyřstupňové převodovky naprosto jednoduché díky automatické odstředivé spojce. Trubkový ocelový rám, teleskopické vidlice, dva zadní tlumiče (oba s vylepšenými pružinami) a litá hliníková 17palcová kola s bezdušovými pneumatikami zajišťují spolehlivé jízdní vlastnosti. Prémiovým prvkem je plné LED osvětlení a klíč Honda Smart Key. Pro větší flexibilitu je model Super Cub C125 dodáván s namontovaným sedlem spolujezdce.

Honda – Super Cub C125 – Vynikající viditelnost
Honda – Super Cub C125 – Spolehlivé jízdní vlastnosti
Honda – Super Cub C125 – Stroj stvořený pro život
Honda – Super Cub C125 – Jedno tělo s jezdcem

STROJ ČASU

Výsledek snu jednoho konstruktéra.

Soichiro Honda hořel touhou přinést lidem radost z mobility. Jeho výtvor, model Super Cub, obstál ve zkoušce časem a za posledních 60 let jich bylo vyrobeno více než 100 milionů. A právě díky jeho užitečné genialitě ho dnes najdete na evropských ulicích. Super Cub C125 je stylovou, moderní evolucí revolučního stroje, který tak dlouho a tak tvrdě pracoval pro mnoho lidí.

Honda – Super Cub C125 – Stroj času