CL500 v barvách Candy Caribbean Blue Sea a Matte Laurel Green Metallic

Odraz vašeho já

V roce 1962 debutoval náš první pouliční motocykl typu scrambler – CL72. Řekli jsme si, že je čas na novou generaci, která bude určena do ulic současnosti. Nový model CL500 oplývá syrovým stylem a detaily, které jsou vždy spojené s dlouhou historií. Do robustního a kompaktního podvozku se vešel silný dvouválcový motor pro řidičské oprávnění skupiny A2, který si přímo říká o to, abyste na něm jezdili, upravovali ho a užívali si. Stejně jako originál.

Honda CL500 – stojící, přední poloprofil, na cestě.

Dokonalý vzhled

Náš ikonický styl začíná u 12litrové palivové nádrže – hladké, zaoblené a dokonale tvarované, s autentickými pryžovými kolenními chrániči zvyšujícími pohodlí. A vše, co může být – motor, rám a zavěšení – je lakováno černě, aby vypadalo elegantně a minimalisticky. Pryžové návleky chrání ramena vidlice stejně jako kdysi. Vysoká a široká řídítka umožňují vynikající ovládání a v souladu s tradicí řady CL odrážejí sugestivní vysoce posazený výfuk s výrazným vrtaným nerezovým tepelným štítem a dvojitým vývodem, který sedí přesně na svém místě.

Honda CL500 – stojící, přední poloprofil, na cestě.

Vynikněte individualitou podle svých představ

My jsme model CL500 vyrobili, vy si ho teď můžete dotvořit sami. A začíná to barvou; můžete si vybrat mezi zářivou oranžovou Candy Orange nebo modrou metalízou, ultra moderní matnou černou Gunpowder Black nebo robustní matnou zelenou v zemitém odstínu. Co dál? To je jen na vás. Možná začněte prostým potěšením z jízdy, setkáním s přáteli, posezením a povídáním o motocyklech. Najdete zde to, co potřebujete a chcete pro svůj model CL500. Bude se kolem vás vyvíjet tak, jak má, a stane se motocyklem, o kterém sníte. Je to víc než životní styl, je to život samotný.

Honda CL500 – stojící, přední poloprofil, na cestě.

Stvořený k jízdě

Model CL500 je zkonstruován tak, aby zvládl cokoli, co vás čeká – polní cesty, dlážděné městské ulice i víkendové výlety. Odpružení s delším zdvihem tlumí nerovnosti a pneumatiky s hlubokým vzorkem zajišťují jistotu již od rozjezdu. Výška sedla je 790 mm a střední část je štíhlá, což je skvělé pro snadný dosah nohou na zem a obratnost při nízkých rychlostech. Je zde dostatek místa pro nohy (vyšší sedlo je k dispozici jako volitelné příslušenství) a sedlo spolujezdce je posazeno nízko, aby bylo snadno přístupné. 

Honda CL500 – stojící, přední poloprofil, na cestě.

Velký točivý moment rovná se okamžitá odezva

Ať už s jízdou na dvou kolech teprve začínáte, nebo jezdíte už léta, tento motor si zamilujete. Řadový osmiventilový dvouválec DOHC s klikovou hřídelí po 180°, se snadno ovládá při nízkých otáčkách, má plynulou odezvu škrticí klapky, snadný průběh výkonu a oduševnělý zvuk. A díky sání, výfuku a převodovce, které jsou určeny pro silniční scrambler, je k dispozici silný točivý moment v celém rozsahu otáček – s maximem 43,4 Nm při 6 250 ot./min – což dokáže zaručit potřebné zrychlení, které si užijí i ti nejzkušenější.

Zavřít


  • Candy Caribbean Blue Sea Standard
  • Matte Laurel Green Metallic Standard
  • Matte Gunpowder Black Metallic Standard
  • Candy Energy Orange Standard
*

Jeďte takoví, jací jste

Co je to motocykl? Je to rozdíl. Váš motocykl vás odlišuje. Jistě, je to dopravní prostředek – jednoduchý, zábavný a příjemný. Ale zároveň je to mnohem víc. Definuje váš životní styl a svobodu, kterou získáte, když odložíte pouta toho, co se od vás očekává. Nedefinovatelní, neomezení, jeďte takoví, jací jste.

Aplikace Honda Motorcycles Experience s modelem CL500.

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvořte si vlastní oblíbený motocykl Honda prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.