Honda RoadSync

Jeho použití je intuitivní. Využijete funkce rozpoznávání hlasu, odposlechu a čtyřsměrného spínače, který je umístěný na levém řídítku. Telefon budete mít bezpečně uložený v kapse, ale zůstanete připojení a můžete se soustředit na cestu a užívat si svobodnou jízdu na každém kilometru.

Honda, obrazovka systému hlasového ovládání chytrého telefonu

POUŽITÍ APLIKACE HONDA ROADSYNC

Používání systému Honda RoadSync je velmi snadné. Při jízdě na motocyklu nebo skútru Honda připojte svůj chytrý telefonem s operačním systémem Android 8.0 nebo iOS 14 (nebo novějším) a aplikací Honda RoadSync app, kterou si nainstalujete pomocí účtu Google nebo Apple. Aplikace se také díky funkci Bluetooth® připojí ke sluchátkům s audio vstupem zabudovaným v helmě.

RYCHLÉ A SNADNÉ NASTAVENÍ

1.  Stáhněte si aplikaci Honda RoadSync z obchodu Google Play (pro Android) nebo App Store (pro iOS) a v případě potřeby povolte oprávnění.

2. Podle pokynů na obrazovce spárujte zařízení s motocyklem Honda

3. Po spárování a povolení vyberte účet Google (pro Android) nebo Apple (pro iOS).

A to je vše. Připojení je vytvořeno a nyní můžete prozkoumat všechny funkce, které máte na dosah ruky – a to vše přes Bluetooth® (bez nutnosti použití kabelů).

Zajímá vás ještě něco?

Projděte si nejčastější dotazy

Rychlé a snadné nastavení
iOS HSVCs Mock-up

Omezení systému iOS

Funkce volání lze ovládat pouze pomocí podporovaných sluchátek, což zahrnuje uskutečňování, přijímání a odmítání hovorů (ovládání přepínačem na řídítkách není k dispozici). Omezená funkčnost zpráv. Podporována je pouze hudební aplikace Apple Music. Navigační aplikace třetích stran nejsou podporovány.

Funkce Bluetooth®

Využití funkce Bluetooth® se může lišit podle softwarových a hardwarových verzí zařízení Bluetooth, individuálního nastavení, velikosti adresáře telefonu, způsobu ukládání kontaktů a dostupné paměti. Aktualizace softwaru chytrého telefonu mohou rovněž ovlivnit funkčnost a výkon funkce Bluetooth. Společnost Honda nemůže poskytnout žádnou záruku funkčnosti mezi zařízením Bluetooth a motocyklem. Některé funkce nemusí být na všech trzích plně podporovány. Společnost Honda si vyhrazuje právo změnit seznam zařízení bez předchozího upozornění.