Odmítnutí odpovědnosti: Na snímcích jsou znázorněny kombinace současného a předchozího modelového roku.

Forza 750 – přední tříčtvrtinový pohled, s jezdcem

NÁŠ DOKONALÝ SKÚTR GT

Model Forza 750 je vybaven pokročilými technologiemi a vytříbeným sportovním výkonem v moderním stylu, který upoutá pozornost. Ať už potřebujete jet kamkoli po městě i mimo něj, pracovně nebo jen tak pro radost z jízdy, tento stroj kombinuje ladný kompaktní vzhled s dokonalým pohodlím a praktičností třídy GT.

Praktičnost modelu Forza 750 ve městě, s jezdcem

Navrženo pro život

Stroj Forza 750 je dostatečně kompaktní, aby měl výhodu v silničním provozu a snadno se parkoval, ale zároveň je dostatečně pohodlný i pro dvě osoby s dostatkem prostoru pro nohy jezdce. K tomu přidejte provedení, které přitahuje pozornost, ať jedete kamkoli. Samozřejmostí je silný a dostatečně výkonný motor, se kterým bude jízda zábavná, a podvozek, který zajistí ovladatelnost a nabídne vynikající aerodynamické vlastnosti i ve velkých rychlostech. A také praktický úložný prostor pod sedlem o objemu 22 l vhodný pro uložení celoobličejové helmy, který obsahuje zásuvku USB typu C a snadno přístupnou přihrádku. Forza 750 je ideální motocykl pro dojíždění do práce.

Praktičnost modelu Forza 750 ve městě, s jezdcem

Jako se nikdy nezastavíte vy, tak nezastavuje ani Forza 750

Tento skútr jsme vybavili prvotřídními funkcemi, se kterými můžete žít podle svých představ. S permanentním připojením chytrého telefonu a přístrojovým panelem s plnobarevným 5palcovým TFT displejem budete vždy v obraze. Systém Honda RoadSync (k dispozici pro zařízení se systémem Android™ nebo iOS™) spojí vaše zařízení s přístrojovým panelem s TFT displejem a spínačem na levé rukojeti řídítek. Můžete tak využívat navigaci od křižovatky ke křižovatce, hovory, zprávy a hudbu a jste vždy ve spojení.

Praktičnost modelu Forza 750 ve městě, s jezdcem

Vytvořený tak, aby vás vždy podpořil

Na výběr jsou tři výchozí jízdní režimy s možností přizpůsobení. A s režimem USER je u modelu Forza 750 možné nastavit chování motoru i řazení podle vlastních představ. Na výběr je manuální šestistupňová převodovka (nyní s antihoppingovou spojkou) nebo jedinečná šestistupňová dvouspojková převodovka (DCT), takže nikdy neztratíte vzrušující spojení s motocyklem. Pro dokonalou kontrolu byly rozšířeny úrovně HSTC (Honda Selectable Torque Control) s vylepšeným řízením trakce. Funkce signalizace nouzového zastavení (ESS) se aktivuje při prudkém brzdění a upozorní ostatní účastníky provozu za vámi.

Praktičnost modelu Forza 750 ve městě, s jezdcem

Pohotový výkon

Forza 750 poskytuje okamžitou akceleraci od rozjezdu i po každé změně rychlostního stupně a pohodovou jízdu dálniční rychlostí. Forza 750 dosahuje maximálního výkonu 43,1 kW a točivého momentu 69 Nm; kombinuje výkon s příznivou spotřebou paliva. S palivovou nádrží o objemu 13,2 l je možné ujet až 370 km. Současně je možná přestavba na 35kW verzi pro držitele řidičského oprávnění skupiny A2.

  • Matte Ballistic Black Standard
  • Candy Chromosphere Red Standard
  • Matte Jeans Blue Standard
  • Iridium Grey Metallic Standard
*
Aplikace Honda Motorcycles Experience s modelem Forza 750

Honda Motorcycles Experience

Prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe si můžete vytvořit vlastní oblíbený motocykl Honda. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.