Honda GL1800 Gold Wing, dokonalost jízdy
Honda GL1800 Gold Wing, dokonalost jízdy

GL1800 Gold Wing

DOKONALOST JÍZDY

Posunout

ODVAŽTE SE

Kam chcete vyrazit?

Atraktivní model GL1800 Gold Wing představuje nádherně vyvedený prémiový dopravní prostředek, na kterém bude každý váš výlet zábavnější, než kdy předtím. Velkolepý šestiválcový motor o objemu 1833 ccm skvěle spolupracuje se sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou (DCT) a vše je umístěno v sofistikovaném, rychle reagujícím podvozku, který zahrnuje systém zavěšení předního kola se dvěma příčnými rameny, zavěšení zadního kola typu Pro-Arm a elektronicky nastavitelné tlumení. Nově vylepšený audiosystém a reproduktory zajišťují dokonalý doprovod ke každé jízdě. A právě to definuje model Gold Wing. Čistá dokonalost jízdy.

Honda GL1800 Gold Wing, Odvažte se

VOLNÁ SILNICE VOLÁ

Pořádně si prohlédněte naše šestiválcové mistrovské dílo – Gold Wing.
Otáčejte přetažením Otáčejte přetažením
Přiblížení Přiblížení
Rotate Rotate
Přiblížení stažením prstů Přiblížení stažením prstů
Barva

  RYZÍ ZÁŽITEK

  Chcete ze svého motocyklové dobrodružství ještě více? Najdete to přímo zde.

  Model Gold Wing přináší ryzí zážitek. Určitě si s sebou berte vše, co potřebujete, ale tento motocykl je stvořený k jízdě. Jeho motor – důmyslně propracovaný šestiválec – reaguje okamžitě na každý povel. Hbité jízdní vlastnosti si poradí s každou zatáčkou. Ale tohle je Gold Wing. Očekáváte více. A máte to mít. Velkorysý 7" barevný displej TFT poskytuje funkce informačního a zábavního systému, ovládání režimu jízdy, nastavení odpružení a navigaci; a pokud chcete zůstat v kontaktu se světem, zatímco svět proplouvá kolem, díky připojení Apple CarPlay™ a Android Auto™ můžete prostřednictvím technologie Bluetooth® zapojit různé funkce chytrých telefonů Apple™ nebo Android™.

  Honda GL1800 Gold Wing, očekávejte více
  Honda GL1800 Gold Wing, zůstaňte v kontaktu se svým světem
  Honda GL1800 Gold Wing, ryzí zážitek
  Honda GL1800 Gold Wing, stvořen pro jízdu

  VOLBA JE NA VÁS

  Horní box a postranní kufry, nebo jen postranní kufry? To je na vás. Nasuňte sem.

  Honda GL1800 Gold Wing Tour
  Honda GL1800 Gold Wing

  Gold Wing

  Gold Wing Tour

  OVLÁDEJTE VÝKON

  Jistě, Gold Wing miluje dálnici. Ale opravdu ožívá v zatáčkách.

  Tento motocykl je stvořený pro radostné projíždění zatáčkami. Tlakově litý hliníkový rám s dvojitým páteřovým rámem (twin-beam) využívá zavěšení předního kola se dvěma příčnými rameny, které omezuje kluzné tření při odezvě na nerovnosti vozovky a na řízení. Odezva řízení je také oddělena od odpružení a výsledkem je lehké a snadné ovládání při jízdě od rychlosti chůze po tu maximální. Pro dokonale ovládanou a jistou jízdu se tlumicí síla nastavuje elektronicky podle volby jízdního režimu; předpětí zadní pružiny se také nastavuje elektronicky. Jedná se o intuitivní systém – kromě 4 jízdních režimů jsou k dispozici 4 nastavení podle zatížení, od mírného po plné. Jde zkrátka o podvozek vytvořený tak, aby využil kinetickou energii neuvěřitelné jedinečné pohonné jednotky. Takže ho můžete naplno využít, abyste udělali dojem.

  Honda GL1800 Gold Wing, ovládejte výkon
  Zobrazení aplikace HONDA GL800 Gold Wing

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  Vytvořte si vlastní oblíbený motocykl Honda prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.