Odmítnutí odpovědnosti: Na snímcích jsou znázorněny kombinace současného a předchozího modelového roku.

Honda GL1800 Gold Wing, dokonalost jízdy

DOKONALOST JÍZDY

Ať už vás to táhne kamkoli, GL1800 Gold Wing je motocykl na cesty, krásně zpracovaný a navržený tak, aby vám zpříjemnil cestování. Pohon zajišťuje skvělý šestiválec o objemu 1833 ccm doplněný sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou (DCT) a vše je uloženo v propracovaném, živě reagujícím podvozku. Gold Wing je motocykl stvořený pro čistý zážitek z jízdy. 

Přední tříčtvrtinový dynamický pohled na model Honda GL1800 Gold Wing

Chcete ze svého motocyklové dobrodružství ještě více? Podívejte se sem.

U modelu Gold Wing jde především o jízdu. Jeho motor – důmyslně propracovaný šestiválec – reaguje okamžitě na každý povel. Elektronické ovládání plynu (TBW) pomáhá ovládat motor ve čtyřech jízdních režimech – TOUR, SPORT, ECON a RAIN – s citlivější škrticí klapkou a nastavením optimalizovaným pro ovládání v nízkých rychlostech. Můžete si užívat silný výkon v celém rozsahu otáček, ať už vás vaše další dobrodružství v sedle zavede kamkoli. 

Přední tříčtvrtinový dynamický pohled na model Honda GL1800 Gold Wing

Hbité jízdní vlastnosti, díky kterým budete mít kontrolu nad každou jízdou.

Tento motocykl je stvořený pro radostné projíždění zatáčkami. Hliníkový dvojitý páteřový rám (twin-beam) využívá zavěšení předního kola se dvěma příčnými rameny, které omezuje kluzné tření na nerovnostech vozovky a při řízení. Odezva řízení je také oddělena od odpružení a výsledkem je lehké a snadné ovládání při jízdě od rychlosti chůze po tu maximální.

Přední tříčtvrtinový dynamický pohled na model Honda GL1800 Gold Wing

Volba je na vás.

Vychutnejte si luxusní jízdu na dlouhé vzdálenosti na modelu Gold Wing díky 7stupňové převodovce DCT, která je součástí standardní výbavy. Chcete-li plně využít potenciál motoru a jeho vysoký výkon, zvolte manuální převodovku. Na delších cestách však automatické režimy, jako je Jízda nebo Sport, předvídají každý váš tah a připraví převodový stupeň, který bude nejvhodnější. 

Přední tříčtvrtinový dynamický pohled na model Honda GL1800 Gold Wing

Technologie na podporu vaší cesty.

Velkorysý 7" barevný displej TFT poskytuje funkce informačního a zábavního systému, ovládání režimu jízdy, nastavení odpružení a navigaci. A pokud chcete zůstat v kontaktu se světem, díky připojení Apple CarPlay™ a Android Auto™ můžete na displej TFT přenést různé funkce svého telefonu. 

GL1800 Gold Wing, stojící, s jezdcem a spolujezdcem


Prohlédněte si podrobnější technické údaje a ceny

TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY
  • Matte Armoured Green Metallic Standard
*
Honda GL1800 Gold Wing, kompletní sada doplňků

KOMPLETNÍ SADA DOPLŇKŮ

Tato kompletní sada doplňků posouvá zážitek z modelu Goldwing na vyšší úroveň. Nebo si můžete toto originální příslušenství zakoupit samostatně. 

Tato sada obsahuje: vysoký štít, mlhová světla, 12V zásuvka, opěrka spolujezdce, zadní nosič, 2 vnitřní brašny, boční brašny, rohože a hlavní stojan.

VOLBA JE NA VÁS

Horní box a postranní kufry, nebo jen postranní kufry? To je na vás. Přesuňte sem.

Honda GL1800 Gold Wing Tour
Honda GL1800 Gold Wing

Gold Wing

Gold Wing Tour

Zobrazení aplikace HONDA GL800 Gold Wing

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvořte si vlastní oblíbený motocykl Honda prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.