Honda PCX125 s městem na pozadí

TEN NEJLEPŠÍ VÝHLED NA MĚSTO

PCX125 je poháněn kapalinou chlazeným jednoválcovým čtyřventilovým motorem, který zajišťuje plynulou akceleraci a zároveň dosahuje úžasně nízké spotřeby paliva. Důmyslně modernizovaný design vyniká futuristickými liniemi; široký rozměr pneumatik a zavěšení zadního kola s dlouhým zdvihem, ABS a systém kontroly trakce Honda zase zajišťují plynulou a jistou jízdu. PCX125 je také velmi praktický díky úložnému prostoru pod sedlem pro celoobličejovou helmu.

Honda PCX125 – Tříčtvrtinový dynamický snímek zezadu s jezdcem

Čas na vaší straně

Nemusíte čekat na drahý taxík ani na pomalou městskou dopravu – stačí stisknout tlačítko startéru skútru PCX125 a vyrazit. Štíhlý hbitý model se lehce protáhne městským provozem a doveze vás, kam potřebujte – snadno, stylově a včas. 

Honda PCX125 – Tříčtvrtinový dynamický snímek zezadu s jezdcem

Praktičnost ve městě

Zapalování ovládá ovladač Smart Key, který stačí mít během jízdy v kapse. Ovládá i volitelný chytrý horní box, který je odemknutý, když jste blízko modelu PCX125, a automaticky se uzamkne, jakmile od něj odejdete.

Honda PCX125 – Tříčtvrtinový dynamický snímek zezadu s jezdcem

Vyšší hospodárnost a výkon

PCX je poháněn novým čtyřventilovým, vodou chlazeným motorem SOHC eSP+, který je účinnější než kdykoli předtím. Díky technologiím, jako je vypnutí motoru při volnoběhu nebo generátor AGC, je model PCX nejen výkonnější, ale také splňuje normu EURO5.

Honda PCX125 – Tříčtvrtinový dynamický snímek zezadu s jezdcem

Dokonalý vzhled

Model PCX125 je navržený tak, aby vás dovezl, kamkoli ve městě potřebujete, a přitom vypadal skvěle. Jeho ohromující vzhled poutal pozornost vždy, ale teď tak činí ještě mnohem více. A pod kapotáží se ukrývají detaily, které značně usnadňují život.

Tříčtvrtinový pohled na model Honda PCX125 zepředu na silnici

Seznamte se s modelem PCX125 zblízka

Prohlédněte si dobře všechny detaily, které z PCX125 dělají velkého oblíbence.

Honda PCX125 – 35L CHYTRÝ HORNÍ BOX

Chytrý 35l horní kufr

Chytrý horní box je možné barevně sladit. O jeho otevírání a zamykání se stará tentýž ovladač Smart Key, kterým se ovládá zapalování, a nabízí flexibilní úložný prostor na dojíždění v průběhu týdne i na víkendové vyjížďky. Lze do něj uložit jednu celoobličejovou helmu, nebo dvě helmy bez obličejové části. K dispozici je také vnitřní brašna.

Venkovní kryt Honda PCX125

Venkovní kryt

Tento venkovní kryt na motocykl chrání lak před UV zářením. Voděodolná prodyšná tkanina umožňuje, aby motocykl osychal, i když je zakrytý. Tento kryt je vybaven lemováním, které zabraňuje třepení, a vpředu má 2 otvory pro kroužky, kterými lze snadno ovládat U-zámek.

Čelní štít Honda PCX125

Čelní štít

Čelní štít zlepšuje celkové pohodlí na skútru tím, že chrání před povětrnostními vlivy. Čelní štít rovněž přispívá ke vzhledu stroje.

Honda PCX125 – Vyhřívání rukojetí

Vyhřívání rukojetí

Extrémně tenké vyhřívané rukojeti zaměřené na oblast rukou nejcitlivější na chlad s pětistupňovým integrovaným ovladačem zvyšují pohodlí jezdce. Ovládá se spínačem na řídítkách, které umožňuje nastavit úroveň teploty. Integrovaný obvod chrání akumulátor před vybitím. Nutno použít v kombinaci s uchycením vyhřívaní rukojetí.