SH125i

Design pro život.


Říkáme mu náš stroj času, protože model SH125i dokáže ve městě ušetřit čas. Jeho elegantní tvar je kompaktní - ideální pro jízdu po rušných ulicích a snadné parkování. Má stabilitu díky 16palcovým kolům vpředu i vzadu a pohodlí rovné podlahy s velkým úložným prostorem pod sedadlem a nízkou výškou sedadla 799 mm. A jezdíte s optimálním výkonem a úsporností motoru 4V eSP+ vybaveného technologií HSTC. Když potřebujete někde být včas, potřebujete stroj času. Osedlejte SH125i.


Historie úspěchu

Od roku 2001 je model SH125i nejoblíbenějším městským skútrem a od prvního modelu SH50 z roku 1984 se strojů celé řady SH v Evropě prodalo více než milion kusů. První z nich stanovil plán úspěchu: úsporný, ale živý motor spojený se svižným a jistým řízením, které je podpořeno stabilitou díky velkému průměru kol.

Elegantní sportovní styl dokonale proplouvá městem, a přestože je model SH125i kompaktní, obsahuje spoustu praktických funkcí, jako je například rovná podlaha nebo nabíjecí zásuvka USB. Pohodlná vzpřímená jízdní pozice poskytuje skvělý výhled. Lehký a přitom odolný model SH125i, vyrobený v italském výrobním závodě společnosti Honda v Atesse, je vždy připraven na cestu. To je jeho práce, kterou vykonává již více než 20 let.

SH125i Vetro

SH125i je prvním skútrem Honda s homologací EURO5+ – je dlouhodobě čistší a tišší. A pokud jde o životní prostředí, je model SH125i Vetro v rámci rodiny SH jedinečný. Vetro je italský výraz pro sklo a je dílem – a poctou technickým dovednostem – pracovníků italské továrny společnosti Honda v Atesse. Vychází z jejich srdce, pro budoucnost.

Jasná výhoda:

Model SH125i Vetro má výrazné poloprůhledné nelakované zelené panely kapotáže.

Méně CO2:

Procesy spojené s použitím těchto panelů v továrně snižují emise CO2 o 9,5 % ve srovnání s výrobními procesy standardních lakovaných kapotáží.

Výrazné detaily:

Černý přední blatník je doplněn černou spodní kapotáží s výraznými bílými spodními logy Honda a elegantním stříbrným logem SH na horní kapotáži.

  • Matte Pearl Pacific Blue Standard
  • Matná uhelná černá metalíza Standard
  • Vetro Standard
  • Matte Pearl Cool White (SE) Standard
*