Sen se stal skutečností

Rozhodli jste se pro Hondu. Udělali jste správně.

Ve společnosti Honda neustále vyvíjíme technologie a inovace, abychom mohli v současnosti vyrábět ty nejlepší terénní i silniční stroje. Ať už jste mladí začínající jezdci, kteří touží poprvé otočit plynem na motocyklu, nebo zkušení sezónní jezdci, kteří už jezdí řadu let, máme tu něco právě pro vás. 

Údržba vašeho motocyklu Honda

Správná údržba vašeho motocyklu Honda vám zaručí, že s ním budete moci jezdit bez poruchy řadu let.

Bezpečná jízda

Tipy ohledně toho, jaké pomůcky používat pro zajištění vlastní bezpečnosti, a co byste měli zkontrolovat předtím, než vyjedete s motocyklem na silnici.

V případě nehod

Zajištění vlastní bezpečnosti, ostatních účastníků silničního provozu a vašeho stroje v případě nehody.

Bezpečnost v terénu

Některé obecné tipy před tím, než vyjedete do terénu, společně s některými důležitými pokyny ohledně bezpečnosti mladých jezdců.

Vaše řidičské oprávnění

Vše, co potřebujete vědět o věkových skupinách a skupinách řidičského oprávnění pro jízdu na silnici a v terénu.

Záruka společnosti Honda

Záruka se vztahuje na neomezený počet ujetých kilometrů bez vad na materiálu a výrobních vad. Společnost Honda nabízí možnost rozšířené záruky pro ty, kteří myslí dopředu.

Pojištění vašeho motocyklu

Váš motocykl je váš život. Používáte jej, protože chcete, ne proto, že musíte. V tomto vás chápeme, protože motorky také milujeme. Pojištění je nejlepší možný způsob, jako ochránit svoji investici. Kontaktujte autorizovaného prodejce motocyklů Honda a požádejte ho o cenovou nabídku pro svůj motocykl nebo skútr.

Originální příslušenství Honda