Jezdec z výpravy HAR v prašném terénu v Maroku

Honda Adventure Roads

Honda Adventure Roads 2025: Z Říma do Istanbulu - transkontinentální dobrodružství. 

Níže vyjádřete svůj zájem o účast na výpravě Honda Adventure Roads v roce 2025, která začíná v Římě a končí v historickém Istanbulu. V tomto zcela novém zážitku z jízdy na míru prožijete s motocyklem Africa Twin opravdové dobrodružství na dvou kontinentech.

Honda Adventure Roads 2025 event video still

Honda Adventure Roads

Připraveni na dobrodružství

Startujeme v Římě a končíme v tureckém Istanbulu. Jezdci se vydají do osmi zemí a než dorazí do cíle výpravy Honda Adventure Roads 2025, projedou dva kontinenty.  Na celé dobrodružství je naplánována řada různých terénů, od klikatých silnic zařezávajících se do hor až po různé terénní stezky a lesy. Honda Adventure Roads 2025 poskytne všem jezdcům náročný, ale přínosný zážitek.  K dispozici je 30 míst pro jezdce. Všichni při absolvování této nové výpravy osedlají nejmodernější motocykl Honda Africa Twin. 

Honda Adventure Roads

Jste připraveni?

Při průjezdu osmi zeměmi se jezdci nejprve seznámí s horským pásmem Apenin v Itálii a brzy se nalodí na trajekt do Chorvatska. Z malých silnic se velmi rychle stanou polní cesty a v krajině se zvedne balkánský masiv, který jezdce zavede na jih. Přes Bosnu, Černou Horu a Albánii ke krásnému Ochridskému jezeru. Jezero tvoří hranici, přes kterou jezdci projedou do Severní Makedonie a dále do řecké Soluně. Nakonec přejedou přes hranice do Turecka a do cílové destinace – Istanbulu.

Skupina jezdců na Islandu

Filozofie

Honda Adventure Roads je víc než jen adrenalinová jízda. Je to opravdové dobrodružství. Takové, které posouvá hranice fyzických i psychických možností. Naše akce jsou připravené tak, aby prověřily schopnosti člověka i stroje a zavedly je na místa, která by se dříve zdála být nedosažitelná. Ale jsou mnohem víc než to. Od pozorování velryb na Islandu po noci ve stanech lavvu pod hvězdami na Nordkappu se vám otevřou celé nové světy, kultury a národy. Na výpravách Honda Adventure Roads nejde o pouhé dosažení cíle, ale o proměňující putování, které se odehrává mezi startem a cílem. 

Jezdci na silnicích

Dobrodružství

Jezdíte, abyste objevovaly a hledaly nové výzvy. Jezdíte, abyste byli volní. A my pro vás máme místo. Objevte komunitu výprav Honda Adventure Roads, která je ztělesněním dobrodružného ducha a síly týmové práce. Na našich neuvěřitelných výpravách po zemích, jako je Norsko, Island nebo Jihoafrická republika, se jezdci setkávají, aby společně zdolávali nejdivočejší terény od dechberoucích vrcholů až po neúprosné, nádherné pouště, a vytvářejí tak trvalá pouta a živou, semknutou komunitu. Zjistíte, že jádrem naší komunity jsou společné zážitky účastníků. A možná najdete inspiraci k tomu, abyste zanechali vlastní stopu ve světě i na samotných výpravách Honda Adventure Roads.

Odborníci radící skupině jezdců

Odborníci

Když se připojíte k Honda Adventure Roads na své životní jízdě, budete mít po boku výjimečné lidi. V průběhu let se na našich předchozích akcích vystřídala hvězdná sestava dakarských jezdců – včetně Rickyho Brabeca, Adriena Van Beverena a Nacha Corneja – a také motokrosová legenda Dave Thorpe, kteří jezdcům předali neocenitelné znalosti, ale také vzrušení, které je inspiruje. Můžeme se těšit na španělského jezdce endura Kiriana Mirabeta, který předvede své úžasné jezdecké dovednosti a bude vždy po ruce, aby každému jezdci z výpravy Honda Adventure Roads poradil a pomohl mu s tipy a triky, které si může odnést.