Dynamický snímek motocyklu Honda SH350i z boku

SPOLEHLIVÝ VÝKON. NADČASOVÝ STYL.

Naše skútry SH se ve světě dvou kol staly ikonou a již několik desetiletí umožňují snadnou a pohodlnou přepravu nespočtu majitelů po celé Evropě. Za svůj prvotřídní špičkový výkon vděčí spolehlivému, silnému motoru, praktičnosti, kterou nabízí plochá podlaha, a stabilitě, kterou přinášejí velká 16palcová kola. To vše oděné do nadčasového, kompaktního a osobitého stylu SH.

Honda SH350i, pravý přední poloprofil, s jezdcem, na silnici, červený motocykl

Spolehlivý výkon

SH350i má vyšší výkon díky čtyřventilovému kapalinou chlazenému motoru s větším objemem, který poskytuje vysoký točivý moment v nízkých a středních otáčkách a pomáhá vám při jízdách po městě. Motor je nejen výkonnější, což napomáhá plynulé jízdě na dálnici, ale také účinnější a díky splnění emisní normy EURO 5 šetrnější k životnímu prostředí.

Honda SH350i, pravý přední poloprofil, s jezdcem, na silnici, červený motocykl

Praktičnost ve městě

Díky beztrubkovému ocelovému rámu a kolům o průměru 16 palců je model SH350i snadno ovladatelný při nízkých rychlostech a nabízí uvolněnou, vzpřímenou jízdní polohu a rovnou podlahu, která vám zajistí stabilitu a praktičnost při všech jízdách po městě.

Honda SH350i, pravý přední poloprofil, s jezdcem, na silnici, červený motocykl

Technologie na míru

SH350i je vybaven odpovídajícími technologiemi, například klíčem Honda Smart Key a nabíjecí zásuvkou USB, které usnadňují každodenní používání. Volitelný chytrý horní box a úložný prostor pro přilbu pod sedlem ovládaný klíčem Smart Key, zvyšují praktičnost, zatímco přístrojový panel LCD poskytuje přehledné informace, abyste se dostali tam, kam potřebujete.

Honda SH350i, pravý přední poloprofil, s jezdcem, na silnici, červený motocykl

Evoluce ikony

Díky kombinaci elegance s prvotřídní kvalitou a technologickou vyspělostí nabízí SH350i to nejlepší. Sofistikované konstrukční detaily najdete všude – společně přispívají k tomu, aby váš den jel jako po másle. Díky dlouholetému vývoji a dědictví se model SH350i stal v rámci nabídky společnosti Honda mimořádně všestranným motocyklem.

Snímek modelu Honda SH350i z boku před budovou v krajině


Prohlédněte si podrobnější technické údaje a ceny

Technické údaje a cena
  • Black Standard
  • Matte Pearl Cool White Standard
  • Matte Ruthenium Silver Metallic Standard
  • Zafiro Blue Metallic Standard
  • Matte Techno Silver Metallic Standard
  • Matte Coal Black Metallic Standard
*

Originální příslušenství

35L CHYTRÝ HORNÍ BOX

35L CHYTRÝ HORNÍ BOX

Chytrý horní box je možné barevně sladit. O jeho otevírání a zamykání se stará tentýž ovladač Smart Key, kterým se ovládá zapalování, a nabízí flexibilní úložný prostor na dojíždění v průběhu týdne i na víkendové vyjížďky. Lze do něj uložit jednu celoobličejovou helmu, nebo dvě helmy bez obličejové části. K dispozici je také vnitřní brašna.

VYHŘÍVANÉ RUKOJETI

VYHŘÍVANÉ RUKOJETI

Mimořádně štíhlý design, který z rukojetí vydává teplo ve 180° oblasti v místech, kde jsou ruce nejvíce citlivé na chlad. Ovládací prvek vyhřívání je integrován, aby jízda byla co nejpohodlnější. Nutno použít v kombinaci s uchycením vyhřívaných rukojetí.

U-LOCK 123/217

U-LOCK 123/217

Zámek U-Lock s cylindrickým klíčem odolným proti neoprávněné manipulaci. Zámek U-Lock vysoce zabezpečený proti krádeži vám dává jistotu, že váš skútr je v bezpečí, když ho necháte bez dozoru.

VYSOKÝ ČELNÍ ŠTÍT

VYSOKÝ ČELNÍ ŠTÍT

Zlepšete si pohodlí při jízdě díky čelnímu štítu vysokému 46 cm, které je dokonale přizpůsobeno designu modelu SH350i.

Honda SH350i, HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvořte si vlastní oblíbený motocykl Honda prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.