Odmítnutí odpovědnosti: Na snímcích jsou znázorněny kombinace současného a předchozího modelového roku.

Přední tříčtvrtinový pohled na model CB125F v červeném provedení, na silnici, ve městě

Honda CB125F

ZAČNĚTE NĚCO VÝJIMEČNÉHO

Posunout

PRVNÍ OKAMŽIK KOUZELNÉ SVOBODY

Stačí jednoduše otočit plynem a vyrazit. Model CB125F vám otevřel úplně nový svět. Tento motocykl může být začátkem vašeho nového dobrodružství. Verze dokonale přepracovaná do posledního šroubku s mimořádně účinným motorem eSP a lehce ovladatelným podvozkem je mnohem lehčí, mnohem úspornější a stále nabízí stejný skvělý výkon po městě. Kam pojedete? To je jen na vás. Teď máte na vybranou.

CB125F při jízdě na silnici

CHARAKTER PLNOHODNOTNÉHO STROJE

Motocykl CB125F má proporce i charakter plnohodnotného stroje.

Celkově jsme také ušetřili 11 kg, což oceníte nejen když otočíte plynem, ale i v průjezdech zatáčkami. Výbava zahrnuje digitální přístrojový panel a světlomet LED. Vzduchem chlazený dvouventilový jednoválec eSP (Enhanced Smart Power) se vstřikováním paliva PGM-FI byl navíc zkonstruován s ohledem na odolnost. A navíc je i důmyslný. Díky tomu dokáže pružně zrychlovat a má nízkou spotřebu paliva 65 km/l – na jednu plnou nádrž tak může ujet až 800 km.

Víme, že můžete motocykl nejen používat k dojíždění do práce, ale můžete ho vnímat i jako způsob života, vysvobození z každodenní rutiny. Kromě toho všeho ale můžete také s každým otočením klíčku začít něco zvláštního.

Model Honda CB125F v červeném provedení, studiový snímek, zaostřeno na výfukovou trubku
Model Honda CB125F v červeném provedení, studiový snímek, zaostřeno na přední část
Model Honda CB125F v červeném provedení, snímek ve městě, noc
Model Honda CB125F v červeném provedení, studiový snímek, zaostřeno na motor

STYL A OVLÁDÁNÍ JAKO U VELKÉHO MOTOCYKLU

Model CB125F se drží stylu řady CB s širokou palivovou nádrží a stříbrnými bočními kryty.

Může ale nabídnout také něco jedinečného. Ochranu před větrem díky šikmému přednímu aerodynamickému krytu a ochrannému štítu a motor s výfukem s černou povrchovou úpravou, na kterých jasně vynikají výrazné grafické prvky. Červené pružiny zadních tlumičů dodávají sportovní detail.

Model Honda CB125F v červeném provedení, přední tři čtvrtiny, pohled z pravé strany, jezdec na stojícím motocyklu, ve městě
Model Honda CB125F v červeném provedení, studiový snímek, zaostřeno na LCD displej

Špičkové světlomety LED dobře osvětlují cestu. Spolujezdci mají vlastní madlo a hlavní stojan usnadňuje údržbu uzavřeného hnacího řetězu.