Odmítnutí odpovědnosti: Na snímcích jsou znázorněny kombinace současného a předchozího modelového roku.

Honda Forza 125, venkovní statický snímek.

Nedělejte žádné kompromisy

Chcete ten nejlepší na trhu? Pořiďte si ho. Forza 125 je náš špičkový sportovní skútr GT, který splňuje vše. Neuvěřitelná spotřeba paliva a dojezd s motorem eSP+, který disponuje špičkovým výkonem ve své třídě. Forza 125 vládne městu. A je zkonstruovaný pro váš způsob života.

Honda Forza 125 – akce na silnici.

Forma a funkce se rovná Forza

Forza 125 je od roku 2015 špičkou ve své třídě. Zůstává na špici díky vytříbenému stylu – nyní s předním aerodynamickým krytem a světlomety LED po vzoru modelu Forza 750 – a pohodlí GT pro dva v kompaktním provedení, se kterým se snadno jezdí v rušném městském prostředí – a co je stejně důležité, i parkuje. Ladná kapotáž je také tvarovaná pro aerodynamiku – snižuje tlak na jezdce ve vyšších rychlostech, což umožňuje delší dojíždění do města.

Honda Forza 125 – akce na silnici.

Zkonstruovaný pro váš způsob života

Skútr musí být samozřejmě praktický, nejen dobře vypadat. A Forza 125 opět boduje; pod sedlem je velký úložný prostor – dost místa pro dvě celoobličejové helmy. Elektrický štít poskytuje ochranu proti větru nebo chladivý vánek. V přihrádce vlevo najdete zásuvku USB typu C pro nabíjení chytrého telefonu během jízdy, a pokud chcete větší přepravní kapacitu, volitelný 45litrový chytrý horní kufr modelu Forza 125 se odemyká a zamyká ovladačem Smart Key.

Honda Forza 125 – akce na silnici.

Menší počet zastávek na tankování potěší

Kapalinou chlazený motor eSP+ splňující normu EURO5 je vybaven funkcemi pro úsporu paliva a dále technologiemi s nízkým třením, které snižují spotřebu paliva bez omezení výkonu. Na silnici mimo město to znamená, že Forza 125 ujede na jedno natankování 11,7l palivové nádrže 491 km. Také funkce vypnutí motoru při volnoběhu vypne motor po 3 sekundách v klidovém stavu; otočením plynové rukojeti jej okamžitě znovu nastartujete, což nejen šetří palivo, ale také snižuje emise – to je vhodné zejména v městském prostředí.

Honda Forza 125 – akce na silnici.

Vždy jistý

Pokaždé, když jezdíte na svém modelu Forza 125, pracuje pro vás. Systém kontroly trakce Honda (HSTC) udržuje přilnavost zadní pneumatiky za všech podmínek a poskytuje skutečnou jistotu při snížené trakci. Pokud převážíte spolujezdce nebo zavazadla, je předpětí zadní pružiny nastavitelné s ohledem na optimální pohodlí a ovladatelnost. A protože se jedná o skútr s fantastickým novým vzhledem, vylepšili jsme i přístrojový panel – je vybavený špičkovým analogovým rychloměrem a otáčkoměrem, které doplňuje zřetelný digitální informační displej.

Zavřít

  • Matte Cynos Grey Metallic Standard
  • Pearl Falcon Gray Standard
  • Matte Pearl Pacific Blue Standard
  • Pearl Siena Red Standard
  • Matte Cynos Grey (Special edition) Standard
*

Rodina Forza

Naše dokonalá rodina skútrů.

Model Forza 125 jsme představili v roce 2015, kdy vznikl pro náročné evropské zákazníky, kteří od svého skútru žádají jen to nejlepší. Od té doby je díky kompaktním rozměrům, komfortu GT, velkému úložnému prostoru, sportovně orientovaným jízdním vlastnostem a silnému výkonu motoru jedničkou ve své třídě. S nově upraveným špičkovým aerodynamickým krytem a světlomety ve stylu modelu Forza 750 – a spolu s modernizovaným modelem Forza 350 – je součástí naší dokonalé rodiny Forza.

Řada modelů Honda Forza.

Který model Forza vám vyhovuje nejvíce?

Hbitý model Forza 125 nebo ještě všestrannější model Forza 350 s větším dojezdem – vyberte si ten pravý.

Honda Forza 350 – boční pohled, stojící.
Honda Forza 125 – boční pohled, stojící.

Forza 125

Forza 350

Aplikace Honda Motorcycles Experience s modelem Forza 125.

Honda Motorcycles Experience

Vytvořte si vlastní oblíbený motocykl Honda prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.