CRF250R

Pokročte vpřed a vyhrajte

Honda CRF250R


Konkurence ve třídě MX2 je neúprosná. V centru tohoto boje se nachází nový model CRF250R. Pro rok 2025 přichází na trh se stejnými vylepšeními podvozku – a se stejnou plejádou vítězství v mistrovství světa v motokrosu jako model CRF450R –, která zajišťují stabilitu a kontrolu v zatáčkách při vysokých rychlostech. Motor poskytuje ještě větší dynamiku ve středním rozsahu otáček a nyní je vybaven systémem kontroly trakce Honda (HSTC) zaručující maximální trakci zadního kola, která pomáhá vyhrávat závody. Nové plasty definují čistou závodní agresivitu. Pokud jste připraveni postoupit na vyšší úroveň, své úspěšné tažení můžete zahájit na motocyklu CRF250R.

Zavřít


  • CRF250R Standard
*
Honda CRF250R, dynamický snímek na trati s motokrosovým jezdcem

Připraven k závodění

CRF250R má novou karoserii a vylepšený podvozek. Vyvinuli jsme plasty tak, abyste se mohli ještě snadněji přesouvat, kam chcete a kdy chcete. Kryty chladiče zakrývající 6,3litrovou titanovou palivovou nádrž nabízejí hladší pohyb kolen dozadu a dopředu a závodně minimalistické linie motocyklu jsou čisté a zřetelné. Přepracovaný design se vyznačuje novou grafikou rodiny CRF a poprvé se na blatníku objevuje křídlo Honda Wing.

Honda CRF250R, dynamický snímek zepředu na trati s motokrosovým jezdcem

Soutěž nikdy nekončí

V běžném roce, kdy CRF450R vede, CRF250R následuje. Soutěže třídy MX2 však nečekají a tento rok je výjimečný, takže jsme modelu CRF250R pro rok 2025 dopřáli stejnou modernizaci podvozku jako stroji pro motokrosové mistrovství světa. A nenechte se mýlit. Jedná se o kompletní vylepšení tovární specifikace, která se řídí tím, co je potřeba, aby tým HRC poskytl našim jezdcům motocykl – ve třídě 250 nebo 450 – který je doveze k vítězství. Na jakékoli úrovni je to těžké. Ale to se nám líbí. Závodíme ve třídě MX už více než 50 let, zažili jsme všechny vrcholy i pády. To, co umíme, vidíte zde. Model 2025 CRF250R.

KTERÝ Z NICH SI VYBERETE?

CRF250R
CRF250R

CRF250R

CRF250RWE