CBR650R

OBJEVTE MÍSTO BEZ HRANIC:
VAŠI VÁŠEŇ.

 

CBR650R, přední pravý poloprofil, s jezdcem, na závodní dráze v plné rychlosti
CBR650R, přední pravý poloprofil, s jezdcem, na závodní dráze v plné rychlosti

Toto je motocykl pro rozené závodníky. Model CBR650R, vytvarován pro vysokorychlostní aerodynamiku, s vylepšeným odpružením, vybavením i stylem, je mimořádně ostrým nástrojem s cíleným, sportovním záměrem, vzrušujícím výkonem a výjimečným točivým momentem. Objevte místo bez hranic: Vaši vášeň.

ČISTÁ ZÁVODNÍ DNA NA SILNICI

Porozhlédněte se a vyberte si barvu.
Otočit Otočit
Přiblížení Přiblížení
Rotate Rotate
Přiblížení Přiblížení
Vyberte barvu

  ZVUK VÝKONU

  Silnice je otevřená, nekonečná. Zapínáte motor. Jedinečný zvuk perfektně vyladěné čtyřválcové symfonie vás okamžitě uchvátí. Úhel tlumiče výfuku byl navržen speciálně tak, aby přiváděl řev vašeho CBR650R přímo k vašim uším a dopřál vám tak ohromující zvukový zážitek, který si užijete pouze s řadovým čtyřválcem. Jste připraveni vydat se na cestu. Vaše cesta (nejlépe uslyšíte se sluchátky).

  CBR650R on the track
  CBR650R on the track

  PŘIDÁNÍ „R“ DO CBR

  Zrozený na závodní dráze, přitahuje pozornost na ulici.

  Model CBR650R vytříbil svoji závodní DNA pro agresivní jízdu po silnici. Stupačky a řídítka vám zajistí optimální jízdní polohu pro plynulý pohyb po celém stroji a zajišťují dokonalé vyvážení v zatáčkách, zatímco zdoláváte vzrušující cesty. Přední pneumatika je nádherně vyvážená pro přesný nájezd do zatáčky, zatímco zadní pneumatika o průřezu 180 mm má obrovskou přilnavost. Přední pronikavé dvojité LED světlomety vyplňují těsný aerodynamický kryt a odráží se v minimalistickém sedadle a zeštíhlených bočních panelech. Dokonce i zadní držák registrační značky byl výrazně přepracován. A navíc, při elektrizujícím řevu výfuku při maximálních otáčkách motoru se vám zježí chlupy po celém těle.

  VZRUŠUJÍCÍ CESTA K MAXIMÁLNÍM OTÁČKÁM

  A to opravdu děláme. Čtyřválcový výkon v nejlepší formě.

  Řadový čtyřválcový 16ventilový motor DOHC by byla škoda nevyužívat. Úzké, krátké převody a plynulý skrytý výkon se postarají o famózní zrychlení – a pak zde máme ten působivý zvuk, kdy otáčky krásně stoupají směrem nahoru. Je to pěkně návykové. Antihoppingová spojka usnadňuje řazení na vyšší stupeň a zvládá tvrdé řazení dolů. Systém kontroly trakce Honda (HSTC) udržuje trakci zadního kola. Je to konstrukční mistrovské dílo. Bavte se s ním.

  CBR650R, studiový záběr, přiblížení motoru
  CBR650R, studiový záběr, přiblížení na zadní kolo
  CBR650R, přední pravý poloprofil, s jezdcem, na závodní dráze v plné rychlosti
  CBR650R, studiový záběr, přiblížení na výfukovou trubku

  ŠPIČKOVÉ VYBAVENÍ

  Vysoký výkon znamená vysoké specifikace.

  CBR650R stojí sám. Díky skutečné sportovní střední váze má takovou specifikaci, aby splnila jeho jednoznačný záměr. Svižné, hbité a stylové světlomety s dvojitými LED diodami mají nové reflektory pro ještě více pronikavý pohled a podtrhují agresivní křivky motocyklu. Připínání řídítek pod horní částí přední vidlice pro kompletní kontrolu a přístrojový panel LCD je nyní ještě snadněji čitelný. A protože někdy život zasahuje do jízdy, je nyní pod sedlem USB nabíjecí zásuvka.

  CBR650R, přední pravý poloprofil, snímek na závodní dráze
  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  Vytvořte si vlastní oblíbený motocykl Honda prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.