Close

CBR650R

OBJEVTE MÍSTO BEZ HRANIC:
VAŠI POSEDLOST.

 

Toto je motocykl pro rozené závodníky. S designem převzatým přímo od modelu CBR1000RR Fireblade je nová CBR650R hbitým zvířetem se sportovním duchem, silným výkonem a výjimečným točivým momentem. Objevte místo bez hranic: vaši posedlost.

ZVUK VÝKONU

Silnice je otevřená, nekonečná. Zapínáte motor. Jedinečný zvuk perfektně vyladěná čtyřválcová symfonie vás okamžitě uchvátí. Úhel tlumiče výfuku byl navržen speciálně tak, aby přiváděl rezonující řev motocyklu přímo k vašim uším, takže vám dopřává ohromující zvukový zážitek, který si užijete pouze s řadovým čtyřválcem. Jste připraveni vydat se na cestu. Vaši cestu. (Pro nejlepší zážitek poslouchejte se sluchátky.)

NA DETAILECH ZÁLEŽÍ

Podívejte se blíže na jedinečné funkce a prvky, díky nimž je model CBR650R legendární.

PŘIDÁNÍ „R“ DO CBR

Zrozený na závodní dráze, přitahuje pozornost na ulici.

Díky převzetí sportovního stylu modelu Fireblade motocykl CBR650R zdokonalil svou závodní DNA a nabízí agresivní výkon na silnici. Stupačka a řídítka byly upraveny, aby vám poskytly optimální jízdní polohu pro snadné ovládání zrychlení, zpomalování a zatáčení, které potřebujete při jízdě úchvatnými klikatými cestami. Hmotnost přední pneumatiky byla upravena, aby se zlepšila schopnost naklánění motocyklu do zatáček. Přední pronikavé duální LED světlomety doplňují těsný aerodynamický kryt a odráží se v minimalistickém sedadle. Při elektrizujícím řevu výfuku při maximálních otáčkách motoru se vám zježí chlupy po celém těle. 

VZRUŠUJÍCÍ CESTA K MAXIMÁLNÍM OTÁČKÁM

Návykový výkon čtyřválce v nejlepší formě.

Promluvme si o faktech. Maximální výkon tohoto zvířete byl zvýšen na 70 kW. Ale dealeři Honda vám mohou zajistit jednoduchou úpravu výkonu, pokud chcete, abyste na něm mohli jezdit, i když máte pouze řidičské oprávnění skupiny A2. Motocykl CBR650R je jedničkou na poli poměru výkonu/hmotnosti ve své třídě. Točivý moment 64 Nm je mimořádný a červená oblast otáček je nastavena na 12 000 ot/min. Řadový čtyřválcový 16ventilový motor DOHC přitahuje pozornost. Antihoppingová spojka usnadňuje řazení na vyšší stupeň a zvládá tvrdé řazení dolů. Systém volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC) udržuje trakci zadního kola, abyste se mohli soustředit na projíždění zatáček. Vnitřní struktura vzduchových filtrů systému sání s dvojitým kanálem byla upravena a větší průměr výfuku se pyšní bleskovou odezvou při otáčkách kolem 7 000 ot./min.

CBR650R, záběr motoru.
CBR650R, záběr zadního kola.
CBR650R, přední pravý poloprofil, s jezdcem, na závodní dráze v plné rychlosti
CBR650R, záběr výfukové trubky

ŠPIČKOVÉ VYBAVENÍ

Vysoký výkon znamená vysoké specifikace.

Ačkoli byl model CBR650R inspirován motocyklem CBR1000RR, našel si vlastní směr a nabízí o několik úrovní vyšší specifikace. Díky úpravě kapacity palivové nádrže, stupačky a plnému LED osvětlení je model CBR650R o 6 kg lehčí než jeho předchůdce. Duální přední světlomety naznačují působivé úhly motocyklu. Řídítka se upínají pod horní můstek a přístrojový panel je vybaven digitálním LCD displejem.

CBR650R, přední pravý poloprofil, snímek na závodní dráze

Super Sport