CBR650R

Čistý výkon čtyř válců

Dynamický přední 3/4 pohled na model Honda CBR650R s jezdcem


Čtyřválcové sportovní motocykly střední třídy jsou výjimečné a krásné. Přesně jako CBR650R. Má plynulý nástup výkonu jako turbína, od nízkých otáček až po vysoké. Výhoda vyššího výkonu, kterou přináší řazení se spojkou E-Clutch – pokud si ji přejete. Agresivně přepracovaný styl inspirovaný naším modelem CBR1000RR-R Fireblade. A prémiové technologie, jako je nový TFT displej a možnost připojení k aplikaci Honda RoadSync, díky kterým tato hvězda září ještě jasněji.

Stylová rychlost

Kompaktní tlumič výfuku Čtyři svody se elegantně spojují do tlumiče výfuku a vytvářejí neuvěřitelný zvukový projev.

Ryzí styl CBR Čistě supersportovní DNA, stejně jako Fireblade. Elegantní a agresivní.

Trikolóra CBR Náš závodní charakter: Červená znamená vášeň, modrá technický rozvoj a bílá soutěžení.

Boční pohled na motocykl Honda CBR650R na pobřežní silnici
Přední 3/4 pohled na model Honda CBR650R s jezdcem
Motocykl Honda CBR650R, snímek z boku, zaparkovaný před budovou


Honda CBR650R, detail čtyřválcového motoru

Síla čtyřválce

Řadový 16ventilový čtyřválec DOHC s výkonem 70 kW / 94 k při maximálním výkonu až do 12 000 ot./min a točivým momentem 63 Nm zajišťuje plynulý výjezd ze zatáček. Pro řidičské oprávnění A2 je k dispozici konverze na 35 kW, která je připravena pro plný výkon po získání řidičského oprávnění A. A protože výkon potřebuje kontrolu, brání antihoppingová spojka zablokování zadního kola při prudkém brzdění a podřazování. 

Honda CBR650R, systém E-Clutch

Systém E-Clutch
Jízda na nové úrovni

Jedinečné u společnosti Honda. Systém E-Clutch posouvá jízdu na vyšší úroveň. U šestistupňové převodovky můžete zvolit manuální ovládání spojky, stejně jako u běžných převodovek. Nebo zvolte na TFT displeji systém E-Clutch a nemusíte si všímat páčky spojky. A to je vše. Při rozjezdu z místa, řazení nahoru a dolů a zastavování stačí pouze ovládat řazení. Systém E-Clutch se postará o zbytek, hladce, okamžitě a kdykoli jako zkušený sportovní jezdec. Bez cukání. Řešení dopravních situací je mnohem snazší. A potřebujete z nějakého důvodu spojku? Žádný problém. Kdykoli ji můžete použít.

Více informací
CBR650R, připojení chytrého telefonu pomocí aplikace Honda RoadSync

Buďte ve spojení

Tento motocykl vám kryje záda. Zcela novým vybavením je 5" plnobarevný TFT displej, který se ovládá podsvícenými spínači na řídítkách s velmi přirozenou polohou ruky umožňující lepší viditelnost za všech podmínek. Obě komponenty byly navrženy tak, aby se snadno používaly, a displej je navržen tak, aby minimalizoval odlesky při jasném slunečním světle. Nabízí také plnou konektivitu prostřednictvím aplikace Honda RoadSync app. S chytrými telefony se systémem Android a iOS můžete během jízdy využívat navigaci na displeji, uskutečňovat a přijímat hovory nebo poslouchat hudbu.

Pohled zezadu na jezdce na motocyklu Hondy CBR650R na cestě

Mechanická magie

Nic se mu nevyrovná; poslechněte si, jak tento úžasný čtyřválec ožívá.

Reproduktor

Plnokrevný závodní stroj nebo nenápadný motocykl

Porozhlédněte se a vyberte si barvu.

  • Matte Gunpowder Black Metallic Standard
  • Grand Prix Red Standard
*

Aplikace Honda Motorcycles

Prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe si můžete vytvořit vlastní oblíbený motocykl Honda. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.

Stáhnout pro iOS Stáhnout pro Android