CBR650R

OBJEVTE MÍSTO BEZ HRANIC:
VAŠI VÁŠEŇ.

 
CBR650R, přední pravý poloprofil, s jezdcem, na závodní dráze v plné rychlosti
CBR650R, přední pravý poloprofil, s jezdcem, na závodní dráze v plné rychlosti

Toto je motocykl pro rozené závodníky. Model CBR650R, vytvarován pro vysokorychlostní aerodynamiku, s vylepšeným odpružením, vybavením i stylem, je mimořádně ostrým nástrojem s cíleným, sportovním záměrem, vzrušujícím výkonem a výjimečným točivým momentem. Objevte místo bez hranic: Vaši vášeň.

ZVUK VÝKONU

Silnice je otevřená, nekonečná. Zapínáte motor. Jedinečný zvuk perfektně vyladěné čtyřválcové symfonie vás okamžitě uchvátí. Úhel tlumiče výfuku byl navržen speciálně tak, aby přiváděl řev vašeho CBR650R přímo k vašim uším a dopřál vám tak ohromující zvukový zážitek, který si užijete pouze s řadovým čtyřválcem. Jste připraveni vydat se na cestu. Vaše cesta (nejlépe uslyšíte se sluchátky).

NA DETAILECH ZÁLEŽÍ

Podívejte se blíže na jedinečné prvky, které dělají z CBR650R tak působivého umělce.

PŘIDÁNÍ „R“ DO CBR

Zrozený na závodní dráze, přitahuje pozornost na ulici.

Model CBR650R vytříbil svoji závodní DNA pro agresivní jízdu po silnici. Stupačky a řídítka vám zajistí optimální jízdní polohu pro plynulý pohyb po celém stroji a zajišťují dokonalé vyvážení v zatáčkách, zatímco zdoláváte vzrušující cesty. Přední pneumatika je nádherně vyvážená pro přesný nájezd do zatáčky, zatímco zadní pneumatika o průřezu 180 mm má obrovskou přilnavost. Přední pronikavé dvojité LED světlomety vyplňují těsný aerodynamický kryt a odráží se v minimalistickém sedadle a zeštíhlených bočních panelech. Dokonce i zadní držák registrační značky byl výrazně přepracován. A navíc, při elektrizujícím řevu výfuku při maximálních otáčkách motoru se vám zježí chlupy po celém těle.

VZRUŠUJÍCÍ CESTA K MAXIMÁLNÍM OTÁČKÁM

A to opravdu děláme. Čtyřválcový výkon v nejlepší formě.

Promluvme si o faktech. S řadovým čtyřválcovým 16ventilovým motorem DOHC modelu CBR650R máte na hraní skvělých 12 000 ot/min jako maximum, 70 kW a 64 Nm – a s tím už se dá pohrát vážně hezky. Navíc je tento motocykl králem své třídy a to díky svému poměru výkonu a hmotnosti. Je však také k dispozici snadná úprava prodejcem značky Honda pro splnění podmínek licence A2 v případě, že začínáte. Antihoppingová spojka usnadňuje řazení na vyšší stupeň a zvládá tvrdé řazení dolů. Systém volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC) udržuje trakci zadního kola, abyste se mohli soustředit na ideální oblouk při projíždění zatáček. A bez ztráty výkonu jsme díky změnám detailů v kolektorové krabici a tlumiči dosáhli specifikace motoru EURO5.

CBR650R, studiový záběr, přiblížení motoru
CBR650R, studiový záběr, přiblížení na zadní kolo
CBR650R, přední pravý poloprofil, s jezdcem, na závodní dráze v plné rychlosti
CBR650R, studiový záběr, přiblížení na výfukovou trubku

ŠPIČKOVÉ VYBAVENÍ

Vysoký výkon znamená vysoké specifikace.

CBR650R stojí sám. Díky skutečné sportovní střední váze má takovou specifikaci, aby splnila jeho jednoznačný záměr. Svižné, hbité a stylové světlomety s dvojitými LED diodami mají nové reflektory pro ještě více pronikavý pohled a podtrhují agresivní křivky motocyklu. Připínání řídítek pod horní částí přední vidlice pro kompletní kontrolu a přístrojový panel LCD je nyní ještě snadněji čitelný. A protože někdy život zasahuje do jízdy, je nyní pod sedlem USB nabíjecí zásuvka.

CBR650R, přední pravý poloprofil, snímek na závodní dráze

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvořte si vlastní oblíbený motocykl Honda prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace Honda Motorcycle Europe také YouTube kanál, kde si můžete užít galerii videí.

Stáhnout pro iOS

Stáhnout pro Android

Aplikace Honda Motorcycles Europe