Odmítnutí odpovědnosti: Na snímcích jsou znázorněny kombinace současného a předchozího modelového roku.

Honda Forza 350 na středovém stojanu, s figurantem

Síla jet ještě dál

Forza 350 je skutečný sportovní skútr GT, který v sobě skrývá silný výkon motoru, jízdní jistotu se systémem HSTC a vynikající spotřebu paliva v elegantním tvaru s velkým úložným prostorem pod sedlem. Během náročného dne už nikdy nezůstanete bez spojení – systém hlasového ovládání chytrého telefonu Honda (HSVC) vás udrží ve spojení i během jízdy.

Honda Forza 350 před schody, s figurantem

Nový aerodynamický kryt a světlomety, které vám posvítí na cestu.

Forza 350 nastavuje laťku stylu vysoko – je jako rychlá pohyblivá socha aerodynamického výkonu s ohromujícím vzhledem. Přepracovaný přední aerodynamický kryt, světlomety a zadní světlo LED – inspirované velkým modelem Forza 750 – se elegantně kombinují a řídí proudění vzduchu, aby se snížil tlak na záda jezdce při rychlosti a zvýšil se komfort. A díky elektricky ovládanému štítu si můžete stisknutím tlačítka vybrat mezi ochranou proti větru a chladivým vánkem.

Honda Forza 350 před schody, s figurantem

S vyšším výkonem zvládnete víc

Větší výkon znamená, že toho za den stihnete víc a dojedete dál. Kapalinou chlazený motor SOHC poskytuje výkon 21,5 kW umožňující rychlou jízdu po dálnici a točivý moment 31,6 Nm zaručující velké zrychlení ve městě. Je čistý, splňuje normu EURO5 a je vyladěný pro ostré reakce díky velmi plynulému převodu V-Matic. Také strávíte méně času tankováním – Forza 350 ujede na plnou nádrž až 344 km.

Honda Forza 350 před schody, s figurantem

Navrženo pro život

Jedná se o lehký skútr s agilním ovládáním určený pro život ve městě i mimo něj. Nové světlomety LED zajišťují skvělou viditelnost pro ostatní účastníky silničního provozu. Pod sedlem je dostatek místa pro dvě celoobličejové helmy a v přihrádce v aerodynamickém krytu je praktická zásuvka USB typu C pro nabíjení zařízení. Můžete také přidat volitelný chytrý 45l horní kufr, který se ovládá pomocí ovladače Smart Key. 

Honda Forza 350 před schody, s figurantem

Ovládněte rychlý pruh

Do krásného nového přístrojového panelu je zabudován systém Honda RoadSync, který po propojení s vaším zařízením umožňuje volat, posílat zprávy, poslouchat hudbu a navigovat. Ovladač Smart Key výrazně zvyšuje pohodlí – stačí ho mít v kapse a můžete jet. Abyste mohli v klidu jezdit, systém kontroly trakce Honda (HSTC) neustále sleduje přilnavost zadního kola a podle toho reguluje točivý moment motoru. Můžete si ho představit jako neviditelnou vrstvu jistoty navíc při zatáčení za všech jízdních podmínek.

 

Zavřít

  • Matte Cynos Grey Metallic Standard
  • Matte Pearl Cool White Standard
  • Pearl Falcon Grey Standard
  • Matte Pearl Pacific Blue Standard
  • Pearl Nightstar Black Standard
*

Síla, se kterou si není radno zahrávat

Naše dokonalá rodina skútrů.

Model Forza 125 jsme představili v roce 2015, kdy vznikl pro náročné evropské zákazníky, kteří od svého skútru žádají jen to nejlepší. Od té doby je díky kompaktním rozměrům, komfortu GT, velkému úložnému prostoru, sportovně orientovaným jízdním vlastnostem a silnému výkonu motoru jedničkou ve své třídě. S nově upraveným špičkovým aerodynamickým krytem a světlomety ve stylu modelu Forza 750 – a spolu s modernizovaným modelem Forza 350 – je součástí naší dokonalé rodiny Forza.

Řada modelů Honda Forza

Který model Forza vám vyhovuje nejvíce?

Všestranný stroj Forza 350 nebo špičkový model Forza 750 – vyberte si skútr, který vám vyhovuje.

Honda Forza 750 zprava, studiový snímek
Honda Forza 350 zprava, studiový snímek

Forza 350

Forza 750

Aplikace Honda Motorcycles Experience s modelem Forza 350

Honda Motorcycles Experience

Vytvořte si vlastní oblíbený motocykl Honda prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.