Příslušenství

S naším příslušenstvím špičkové kvality si svou Hondu můžete přizpůsobit podle svého. Na veškeré příslušenství Honda
se navíc vztahuje skvělá záruka, díky které budete bez obav.

Jezdec na modelu Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sport v poušti.

Originální příslušenství Honda

Jezdec na modelu Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sport na Islandu.

Zaměřeno na zákazníka

Naši jezdci znají silnice lépe než kdokoli jiný. Proto ve společnosti Honda navrhujeme naše produkty ve spolupráci se skutečnými odborníky: naši zákazníci.

Model Honda CB750 s příslušenstvím a jezdkyní zaparkovaný venku.

Harmonický design

Originální příslušenství Honda je navrženo společně s našimi motocykly, aby bylo plně funkční a doplňovalo nejen motocykl, ale také vaši jízdu.

Boční záběr modelu Transalp se sadou Rally Pack.

Inovace a kvalita

Naši návrháři pracují na špičkové úrovni výzkumu a vývoje. A jsme si tak jisti kvalitou našeho příslušenství, že na něj poskytujeme dvouletou záruku.

Řada

Boční záběr modelu Honda CL500 ve studiu.

Nakonfigurujte si příslušenství na vašem motocyklu

Navštivte náš konfigurátor, kde můžete přidávat příslušenství ke svému motocyklu Honda a kontaktovat svého nejbližšího dealera. Konfigurátor také obsahuje čísla dílů příslušenství, takže mají stávající majitelé snadnou referenci.

Nakonfigurovat
Aplikace Honda Motorcycles.

Aplikace Honda Motorcycles

Nakonfigurujte si v aplikaci svůj oblíbený motocykl Honda. Vyberte si barvu a přidejte příslušenství. K dispozici je dokonce funkce AR, díky které se můžete podívat, jak by se nakonfigurovaný motocykl vyjímal v reálném prostředí.

Videa o příslušenství

Prohlédněte si naše příslušenství v celé jeho kráse

XL750 Transalp: Sada Urban Pack Ideální pro každodenní dojíždění. Součástí je horní 50l úložný kufr, vyšší čelní štít pro lepší ochranu proti větru a středový stojan pro snadnou údržbu zadního kola a řetězu.

CL500: Sada příslušenství "Style" Zdůrazněte tradiční styl a retro vzhled tohoto motocyklu. Součástí je vysoké sedlo, pruhy na kola, kryt a pruh na přední světlo a kryt a pruh na zadní stranu.

CB750 Hornet: Sada příslušenství Sport Pro skutečné zvýšení výkonu. Je vybaven nastavitelným rychlořazením a krytem sedla, který je sladěn s minimalistickým aerodynamickým krytem a odlehčenými stupačkami pro jezdce.

Forza 125 a Forza 350: Chytrý horní kufr Díky elektronickému systému otevírání chytrého horního kufru Honda můžete motocykl odemknout pomocí klíče zapalování ve vaší kapse.

Detail loga společnosti SC Project na výfuku.

Díly na míru

Díly na míru jsou příslušenství vyvinuté našimi partnery a navrženy jako doplněk k originálnímu příslušenství Honda.

SC-Project je přední italský výrobce výfukových systémů určených pro závodní i silniční motocykly, který pro své výrobky používá vlastní vývoj i design. S potěšením představujeme výfuky SC Project navržené pro modely CB750 Hornet a Africa Twin.