Příslušenství

S naším příslušenstvím špičkové kvality si svou Hondu můžete přizpůsobit podle svého. Na veškeré příslušenství Honda
se navíc vztahuje skvělá záruka, díky které budete bez obav.

Jezdec na modelu Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sport v poušti.

Originální příslušenství Honda

Jezdec na modelu Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sport na Islandu.

Zaměřeno na zákazníka

Naši jezdci znají silnice lépe než kdokoli jiný. Proto ve společnosti Honda navrhujeme naše produkty ve spolupráci se skutečnými odborníky: naši zákazníci.

Model Honda CB750 s příslušenstvím a jezdkyní zaparkovaný venku.

Harmonický design

Originální příslušenství Honda je navrženo společně s našimi motocykly, aby bylo plně funkční a doplňovalo nejen motocykl, ale také vaši jízdu.

Boční záběr modelu Transalp se sadou Rally Pack.

Inovace a kvalita

Naši návrháři pracují na špičkové úrovni výzkumu a vývoje. A jsme si tak jisti kvalitou našeho příslušenství, že na něj poskytujeme dvouletou záruku.

Řada

Boční záběr modelu Honda CL500 ve studiu.

Nakonfigurujte si příslušenství na vašem motocyklu

Navštivte náš konfigurátor, kde můžete přidávat příslušenství ke svému motocyklu Honda a kontaktovat svého nejbližšího dealera. Konfigurátor také obsahuje čísla dílů příslušenství, takže mají stávající majitelé snadnou referenci.

Nakonfigurovat
Aplikace Honda Motorcycles.

Aplikace Honda Motorcycles

Nakonfigurujte si v aplikaci svůj oblíbený motocykl Honda. Vyberte si barvu a přidejte příslušenství. K dispozici je dokonce funkce AR, díky které se můžete podívat, jak by se nakonfigurovaný motocykl vyjímal v reálném prostředí.

Videa o příslušenství

Prohlédněte si naše příslušenství v celé jeho kráse

2024 Africa Twin: Rally Pack Navrženo s ohledem na zvýšenou odolnost a výkonnost v terénu, se širokými stupačkami Rally zlepšujícími oporu a kontrolu a s kryty motoru / mřížkou chladiče pro minimalizaci poškození. U modelu Africa Twin s manuální převodovkou je součástí výbavy rychlořazení, zatímco u varianty DCT je k dispozici nožní řadicí páka. Barevně sladěné kryty rukou chrání před nepříznivým počasím a pruhy na kola dodávají exkluzivní barevný nádech.

CB1000RR-R Fireblade Racing Pack Přidejte si k modelu Fireblade špetku rychlosti navíc. Rychlořazení (standardní výbava modelu Fireblade SP) zrychluje změny rychlostních stupňů a o ochranu se starají chrániče rámu, chránič řetězového kola a kryt nádrže. Eleganci dodává sedlo Alcantara s červeným nebo černým zadním krytem. Celkový dojem podtrhuje víčko plnicího otvoru oleje, pruhy na kolech a vysoký kouřový čelní štít.

NX500: Adventure Pack Připravte se na náročné jízdy mimo město. Mlhová světla odlišují motocykl NX500 od ostatních účastníků silničního provozu na dálku, kryty rukou chrání ruce, zatímco kouřový štít a pruhy na kolech dodávají styl. Kryt nádrže chrání lak před poškozením zipem.

CB650R Style Pack Abychom vzhled a styl modelu CB650R zvýraznili, doplnili jsme ho o vysoce kvalitní hliníkové vložky panelů předního blatníku, kryty chladiče, boční krycí panely a nálepky na boční strany nádrže. Hladinoměr oleje plní praktickou funkci.

Detail loga společnosti SC Project na výfuku.

Díly na míru

Díly na míru jsou příslušenství vyvinuté našimi partnery a navrženy jako doplněk k originálnímu příslušenství Honda.

SC-Project je přední italský výrobce výfukových systémů určených pro závodní i silniční motocykly, který pro své výrobky používá vlastní vývoj i design. S potěšením představujeme výfuky SC Project navržené pro modely CB750 Hornet a Africa Twin.