Odmítnutí odpovědnosti: Na snímcích jsou znázorněny kombinace současného a předchozího modelového roku.

Honda GL1800 Gold Wing Tour, přední tříčtvrtinový pohled, se spolujezdcem

OPRAVDU LUXUSNÍ CESTOVNÍ STROJ

Model Gold Wing Tour není vlajkovou lodí mezi motocykly Honda pro nic za nic – nabízí nejvyšší úrovně výkonu a luxusu na silnicích ve městě i mimo město. Vychází z neuvěřitelného modelu Gold Wing, zvyšuje maximální nosnost a poskytuje pohodlnější a uvolněnější jízdu pro spolujezdce. Luxusní materiál předního i zadního sedla zaručuje maximální pohodlí při jízdě. Audiosystém a reproduktory poskytují čistý zvuk. Dvojitá mlhová světla LED zaručují skvělou viditelnost. 

Gold Wing Tour, jezdec se spolujezdcem

Objevitelské výpravy.

Gold Wing Tour pečuje o jezdce i spolujezdce. Díky dynamické ovladatelnosti a odezvě motoru, který uspokojí každého jezdce, se může spolujezdec usadit do svého luxusního sedadla a užít si cestování naplno. Je také možné snadno otevřít každý z kufrů a získat přístup k obsahu vsedě; k dispozici je také doplňkový zvukový spínač (umístěný na pravém kufru) pro ovládání přehrávače. Zásuvka USB v levém kufru nabízí nabíjecí přípojku pro chytrý telefon. Pro větší pohodlí, zejména se spolujezdcem, je model Gold Wing vybaven dvěma režimy popojíždění – dopředu a dozadu – což je ideální pro parkování.

Gold Wing Tour, jezdec se spolujezdcem

Dokonalá jízda.

Model Gold Wing Tour je stejně jako model Gold Wing postaven na motocyklu, který si poradí s každou zatáčkou. Hliníkový rám s dvojitým páteřovým rámem (twin-beam) se systémem zavěšení se dvěma příčnými rameny vpředu a elektronická regulace tlumení zajišťují precizní reakci zavěšení. A pak je tu motor. Plochý šestiválec o objemu 1 833 ccm je mistrovským dílem, které poskytuje točivý moment 170 Nm již při 4 500 ot./min, což minimalizuje únavu zápěstí. Vysoký točivý moment společně s volitelným systémem kontroly trakce Honda zaručují pro model Gold Wing Tour jednu z nejpůsobivějších, nejvyužitelnějších a nejzábavnějších pohonných jednotek motocyklů na světě. Když to vše zkombinujete, můžete se spolehnout, že zážitek z jízdy na motocyklu Gold Wing bude zase o poznání lepší.

Gold Wing Tour, jezdec se spolujezdcem

Volba je na vás.

Vychutnejte si luxusní jízdu na dlouhé vzdálenosti na modelu Gold Wing Tour díky 7stupňové převodovce DCT, která je součástí standardní výbavy. Chcete-li plně využít potenciál motoru a jeho vysoký výkon, zvolte manuální řazení. Na delších cestách však automatické režimy, jako je "Drive" nebo "Sport", předvídají každý váš tah a připraví převodový stupeň, který bude nejvhodnější.

Gold Wing Tour, jezdec se spolujezdcem

Zůstaňte ve spojení a zvyšte bezpečnost s pokročilými asistenty pro jezdce.

Velkorysý 7" barevný displej TFT poskytuje funkce informačního a zábavního systému, ovládání režimu jízdy, nastavení odpružení a navigaci. A pokud chcete zůstat v kontaktu se světem, díky připojení Apple CarPlay™ a Android Auto™ můžete na displej TFT přenést různé funkce svého telefonu.

Gold Wing Tour, dynamický záběr


  • Beta Silver Metallic Standard
  • Pearl Glare White Standard
  • Heavy Grey Metallic Standard
*
Honda GL1800 Gold Wing Tour, kompletní sada doplňků

Kompletní sada doplňků

Tento balíček posouvá zážitek z modelu Goldwing Tourer na vyšší úroveň, protože obsahuje veškeré následující příslušenství: vysoký čelní štít, 12V zásuvka, 3 vnitřní brašny, rohože pod zavazadla, nosič na zavazadlovém prostoru, osvětlení zavazadlového prostoru a organizér. Součástí balení je také krycí plachta na motocykl.

VOLBA JE NA VÁS

Horní box a postranní kufry, nebo jen postranní kufry? To je na vás. Přesuňte sem.

Honda GL1800 Gold Wing
Honda Gold Wing Tour

Gold Wing Tour

Gold Wing

Zobrazení aplikace HONDA GL800 Gold Wing Tour

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

Vytvořte si vlastní oblíbený motocykl Honda prostřednictvím aplikace Honda Motorcycles Europe. Je to snadné. Zvolte si požadovaný motocykl a vyberte barvu. Pak se můžete prostřednictvím funkce AR podívat, jak se bude vyjímat ve vaší garáži. K dispozici je katalog s integrovaným příslušenstvím, abyste mohli přidávat požadované součásti. Nyní je součástí aplikace také YouTube kanál Honda Motorcycles Europe, kde si můžete užít galerii videí.