Odmítnutí odpovědnosti: Na snímcích jsou znázorněny kombinace současného a předchozího modelového roku.

CRF50F

Začátek dobrodružství

CRF50F


Nejdéle vyráběný terénní model Honda. Díky zapalování na klíček otevírá CRF50F dveře nekonečným zážitkům a vzrušení pro nadějné mladé jezdce.

Snadno se spouští, snadno se používá a vždy je s ním zábava. Model CRF50F, který je všeobecně uznáván jako originální mini motocykl, si vybírají začínající jezdci po celém světě. Díky obrácené vidlici, motoru o objemu 49 ccm, převodovce s automatickou spojkou se snadným řazením a nízké výšce sedla je jízda na modelu CRF50F hračkou. Silná a pevná konstrukce ve stylu velkých motocyklů a nové závodní grafické prvky zaručují, že tento model CRF brzy rozproudí zábavu i u nejmenších jezdců v rodině v červené barvě Honda.

Honda CRF50F

Plná kontrola hned od začátku

Mladý jezdec potřebuje důvěru od prvního dne. Proto jsme pro juniorské jezdce připravili model CRF50F tak, aby se s ním snadno sžili. Startování je snadné, stačí otočit klíčkem a stisknout tlačítko. Snadno se na něm jezdí díky spolehlivému a silnému řetězu 420 a snadno se zastavuje díky výkonným předním a zadním bubnovým brzdám.

Honda CRF50F

HRC Barva a grafika

Model CRF50F nese výrazný nový lak rodiny CRF a novou odvážnou grafiku, která oslavuje off-roadový závodní rodokmen značky Honda. Ve spojení se spolehlivým vzduchem chlazeným motorem poháněným bezúdržbovým kondenzátorovým zapalováním (CDI). Není lepší místo, kde začít.