Svolávací kampaně a aktualizace produktů

Zajistíme, abyste se dozvěděli všechny novinky o svém motocyklu Honda.

Kromě řešení potenciálního ohrožení bezpečnosti přispívají svolávací kampaně a aktualizace produktů také ke zlepšení dlouhodobé kvality našich produktů a vašich zkušeností s vlastnictvím produktu značky Honda. Proto důrazně doporučujeme, abyste si nechali provést příslušné práce. Chcete-li si ověřit případné neprovedené práce v rámci svolávacích kampaní, doporučujeme vám obrátit se na svého dealera Honda a také sledovat tuto stránku, která je pravidelně aktualizována.

Co je svolávací kampaň?

Svolávací kampaně jsou vyhlášeny v případech, kdy výrobce zjistí závadu související s bezpečností, která může způsobit potenciální ohrožení bezpečnosti. Příčinou může být funkce, tvar nebo konstrukční řešení motocyklu a může s určitou pravděpodobností přinést významné riziko zranění řidiče nebo spolujezdce nebo ostatních účastníků silničního provozu.

Co je aktualizace produktu?

Aktualizace produktů nesouvisí s bezpečností. V rámci zdokonalování technických řešení se mohou vyskytnout případy, kdy výrobce vyvinul nové součásti nebo procesy přispívající ke zlepšení celkové kvality motocyklu.

Online kontrola (tato kontrola je pouze pro motocykly Honda)

Po vyplnění formuláře níže můžete ověřit informace o případných neprovedených pracích na vašem motocyklu v rámci svolávacích kampaní nebo aktualizací produktů.

VIN

Nelze získat data.

VIN

Unikátní číslo karoserie vašeho vozidla. Najdete ho v technickém průkazu vozidla a je také vyraženo na výrobním štítku umístěném na karosérii vozidla.

Online kontrola – přehled pro vaše vozidlo

Číslo VIN:

Podle našich záznamů je třeba vykonat určité neprovedené práce:

    Obraťte se na místního autorizovaného dealera Honda a dohodněte si schůzku, na které vám motocykl bezplatně opraví.

    Vyhledat dealera Honda

    V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné aktualizace ani neprobíhají žádné svolávací kampaně.

    Ověřit jiný motocykl

    Upozornění: Zde uvedené výsledky jsou čerpány z informací pocházejících z naší servisní sítě. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, obraťte se na svého autorizovaného dealera Honda.