CRF125F – zbraň malého kalibru

CRF125F

V naší motokrosové CRF paletě máme několik vysoce výkonných modelů a nový CRF125F se mezi ně hrdě řadí. Ideální základní motocykl pro mladé jezdce ve věku 10 let a více, kteří hledají zábavu a stroj pro svou vášeň pro terén.

LEPŠÍ MOTOCYKL, LEPŠÍ JEZDEC.

Je připravený probudit nadšení v každém dítěti, které chce přejít k výkonnějším strojům.

Model CRF125F je sice malý, ale má stejný styl a některé vlastnosti jako jeho větší bratři z řady CRF. Po stisknutí elektrického startování je vzduchem chlazený motor SOHC připravený k jízdě. Je vyladěný speciálně pro plynulý točivý moment v nižších otáčkách, takže je ideální pro mladé jezdce. Kosočtvercový trubkový ocelový rám, teleskopická vidlice o průměru 31 mm se zdvihem 140 mm a systém zavěšení zadního kola Honda Pro-Link tvoří odolný podvozek, se kterým se můžete prohánět v terénu.

CRF125F – lepší motocykl, lepší jezdec

ŠŤASTNĚJŠÍ PŘISTÁNÍ

Na stoji CRF125F mohou mladí jezdci bezpečně přejít k dobrodružnější jízdě.

Díky systému odpružení postavenému na silné 31mm teleskopické vidlici a masivních pružinách dokáže motocykl skvěle absorbovat síly při skocích.

Ještě mocnější tlumení

Zadní tlumič využívá pístové tlumení o průměru 32 mm s oddělenými tlakovými komorami pro vzduch/olej/plyn, které snižují emulgaci i potřebu údržby.

CRF125F – dobrodružnější jízda
CRF125F – mladí jezdci se mohou rozvíjet

Systém Honda Pro-Link

Kolem systému Honda Pro-Link je postavena tuhá ocelová kyvná vidlice, která využívá jehlová ložiska pro snížení tření.

Prostor pro růst

Seznámení s jízdou v terénu.

Poznatky z prvních let jsou neocenitelné, protože pomáhají nováčkům vyrůst ve zkušené terénní jezdce.

Brzdný výkon

Přední kotoučová brzda o průměru 220 mm je hydraulicky ovládaná pomocí nastavitelné páčky. Ve spojení s 95mm zadní bubnovou brzdou poskytují obě rovnoměrný brzdný výkon.

 CRF125F – prostor pro růst