CRF450R

Výhoda vítěze

 CRF450R na trati s motokrosovým jezdcem


Náš motocykl CRF450R změnil pravidla hry již v roce 2002. Díky neustálému vývoji ze strany týmu HRC a přispění nejlepších světových jezdců motokrosového mistrovství světa se od té doby drží na špici. Převzali jsme recepturu neuvěřitelně rychlého motocyklu CRF450R, který vítězí v mistrovství světa, jeho lehkou obratnost a dobré schopnosti zatáčení, a přidali jsme něco navíc. Podvozek a zavěšení jsou zcela přepracované a zajišťují laserem řízenou stabilitu při jízdě v zatáčkách na nerovném terénu. Motor s úctyhodným výkonem v nízkých otáčkách zaručuje potřebnou sílu a přesné ovládání škrticí klapky. Chcete získat výhodu? Díváte se na to.

Zavřít


  • CRF450R Standard
*
Honda CRF450R s motokrosovým jezdcem na závodní dráze

Závodní řady

Vývoj CRF se řídí třemi konstantami: nízkou hmotností, koncentrací hmotnosti a ergonomií jezdce. Plasty nového modelu CRF450R jsme vylepšili tak, abyste se mohli ještě snadněji pohybovat, kam chcete a kdy chcete. Kryty chladiče zakrývající 6,3litrovou titanovou palivovou nádrž nabízejí hladší pohyb kolen dozadu a dopředu a závodně minimalistické linie motocyklu jsou čisté a zřetelné. Nový model se vyznačuje čerstvou grafikou rodiny CRF a poprvé se na blatníku objevuje křídlo Honda Wing.

Honda CRF450R na trati s motokrosovým jezdcem

Závodní motocykl HRC, který můžete mít

Honda CRF450R je od svého uvedení na trh v roce 2002 etalonem motokrosu. Cílem jeho výbavy bylo vždy nabídnout jezdci – ať už amatérskému nadšenci, nebo profesionálnímu závodníkovi – naprostou kontrolu díky rovnováze a obratnosti. Neustále se vyvíjí a tento vývoj jde vždy ruku v ruce s potřebami továrních jezdců týmu HRC z motokrosového mistrovství světa. Ovšem nikdo z nich neměl takový vliv jako několikanásobný mistr světa #243 Tim Gajser. Pro rok 2025 má k dispozici zbrusu nový model CRF450R. A co je na novém CRF450R opravdu výjimečné, je to, že ho můžete vlastnit.

VYBERTE SI SVŮJ STROJ

CRF450RWE
CRF450R

CRF450R

CRF450RWE