Výukový a testovací moto kemp s Mírou Lisým

11. - 12. 7. 2022, Motodrom Písek-Hradiště 

22. června 2022

Testovací Motokemp s Motoškolou Míry Lisého

Výuka, testování a nekonečná zábava! Přesně o tom je exkluzivní silniční Motokemp s Motoškolou Míry Lisého ve spolupráci s se značkou Honda a vy máte šanci stát se jeho součástí. Přijeďte si vychutnat dva dny našlapané jednostopou zábavou, testováním motocyklů Honda a výukou na jedinečném motodromu Písek – Hradiště, nataženém uprostřed lesa.

Je bez debat, že není lepšího prostředí, kde si užít kus legrace s partou stejně naladěných motorkářů a zdokonalit se v ježdění na svém stroji pod dohledem špičkových instruktorů, kteří kladou důraz na individuální přístup a postupném vyladění vašeho stylu. Precizní průjezd zatáček ve svižném tempu se piluje na jedinečném přírodním asfaltovém okruhu, ovšem věnuje se pozornost také tréninku citlivého a bezpečného ovládání stroje v nízkých rychlostech, který klade důraz na rovnováhu a koordinaci pohybu.

Nedílnou součástí Motokempu je večerní program, kdy dojde na rozbor fotek z celého dne a zpětnou vazbu pro každého účastníka Motokempu, stejně jako na dobré jídlo a přátelský pokec u pivka s celým týmem Motoškoly Míry Lisého. Zkrátka, čekají vás dva dny našlapané jednostopou zábavou a neopakovatelných zážitků!

Těšíme se na vás, tým Motoškoly Lisý a Honda