Poznejte značku Honda

Poznejte značku Honda

Ve společnosti Honda se vždy snažíme myslet na budoucnost. Tak se přidejte k nám a objevte svět, ve kterém závodní tradice pohánějí každý sestrojený motocykl.

Proč Honda?

Průlomové technologie, které vyvíjíme pro závody MotoGP, tvoří základ všech námi vyrobených motocyklů – od superbiků po skútry. Takže když si koupíte výrobek značky Honda, máte jistotu, že dostáváte stejnou kvalitu, spolehlivost a inovativní techniku, jako profesionálové – ať už jste kdokoli.

Nevzdávejte se

Rádi dosahujeme zdánlivě nemožné. Platí to už od doby, kdy náš zakladatel Soichiro Honda prohrál v roce 1959 na závodech Isle of Man TT vše, co se dalo – nevzdal to a snažil se dál. Jeho nebojácnost a odhodlání se vyplatily o dva roky později, kdy se tým společnosti Honda vrátil s prvním, druhý, třetím i čtvrtým místem. Takže ať už sníte o projížďkách na silnici, nebo vítězství na závodním okruhu – nevzdávejte to. Soichiro Honda to také nevzdal.

Naše plány

Přečtěte si všechno: od výsledků závodů až po akce pro zákazníky a propagační akce – podívejte se na všechno, co se v poslední době událo.