Nová aplikace pro Android a Apple IOS

Společnost Honda představila novou aplikaci Africa Twin

3. února 2016

Africa Twin aplikace

Společnost Honda Motor Europe s potěšením představuje unikátní nový způsob, jak si mohou zájemci prohlédnout nový model CRF1000L Africa Twin – aplikaci Honda Africa Twin.

Tato aplikace využívá technologii CGI, pokročilé 3D modelování a rozšířenou realitu, pomocí které si můžete na svém chytrém telefonu podrobně prohlédnout všechny verze modelu Africa Twin (standardní, ABS i DCT) ve všech třech dostupných barevných provedeních (CRF Rally, Africa Twin Tricolor, a Matte Ballistic Black Metallic). Pomocí fotoaparátu na svém zařízení pak můžete svou nově vytvořenou Africa Twin přenést kamkoliv do vašeho prostředí – do garáže, do obýváku, na pracovní stůl atd.

Pomocí aplikace můžete:

·         model Africa Twin prohlížet z jakéhokoliv úhlu a z jakékoliv vzdálenosti

·         měnit model a barvu, zkoumat rozdíly a rozhodovat se o svých preferencích

·         seznámit se s hlavními vlastnostmi stroje přejetím prstem po spodní části displeje

·         „umístit“ stroj Africa Twin do svého vlastního prostředí klepnutím na ikonu oka na displeji a namířením fotoaparátu vašeho zařízení

·         změnit velikost virtuálního stroje Africa Twin na displeji, snímek si uložit a sdílet jej prostřednictvím sociálních sítí

Aplikace je dostupná pro IOS a Android pod následujícími odkazy, případně zadáním výrazu „Africa Twin“ do vyhledávání příslušného obchodu.

Apple: https://appsto.re/gb/Hl8jab.i

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hondaeu.africatwin